خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

درسارو کی تموم کنیم

سلام خسته نباشین من با برنامه قلم چی میرفتم تا الانم درسارو تموم نکردم میخواستم ببینم با قلم چی برم ودرسا رو اردیبهشت تموم کنم یا با برنامه خودم برم تا اخر فروردین تموم کنم

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام به نظر من با برنامه قلم چی پیش بری مفید تر میتونه باشه منم همین کارو دارم میکنم تو این زمان حساس اگر برنامت به مشکل بخوره خیلی ضرر میکنی.... موفق باشی
      تو نقش اول این عاشقونه ای
      من با تو گیشه ها رو فتح میکنم

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      برنامه کانون یک مقدار پراندگی داره اما میتونید با کمی تلاش درسا رو تموم کنید. توصیه میکنم اگر در برنامه ریزی تجربه ندارید با برنامه کانون پیش برید.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

4. Top | #4

نمایش مشخصات
      میخواستم نظرتون را درباره زمان تموم کردن درسا بدونم.......من محصلم و سخته قبل عید درسا را تموم کنم

البته خب همونطور ک هممون میدونیم کار سخت ولی شدنیه.....حالا به نظرتون من درسا را با کانون برم جلو و همراه اون تموم کنم یا هرچی زودتر بشه بهتره؟ به نظرتون کانون درسا را دیر تموم نمیکنه؟

البته با برنامه کانون پایه ها تقریبن قبل عید تموم میشن فقط میمونه پیش.....

اصلن مهمه کی تموم بشه یا مهم اینه ک هرچی میخونی با کیفیت بخونی؟؟

یا زیست وشیمی را قبل عید تموم کنم و ریاضی و فیزیکا بزارم با کانون یا یکم زودتر (مثلن تا اخر فروردین) تموم کنم.....

میدونم نمیشه نسخه کلی داد و واسه همه یکسان نیست ولی شما فرضا واسه رتبه خوب نسخه بپیچید!!!

پیشاپیش ممنون از راهنماییاتون

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها
      میخواستم نظرتون را درباره زمان تموم کردن درسا بدونم.......من محصلم و سخته قبل عید درسا را تموم کنم

البته خب همونطور ک هممون میدونیم کار سخت ولی شدنیه.....حالا به نظرتون من درسا را با کانون برم جلو و همراه اون تموم کنم یا هرچی زودتر بشه بهتره؟ به نظرتون کانون درسا را دیر تموم نمیکنه؟

البته با برنامه کانون پایه ها تقریبن قبل عید تموم میشن فقط میمونه پیش.....

اصلن مهمه کی تموم بشه یا مهم اینه ک هرچی میخونی با کیفیت بخونی؟؟

یا زیست وشیمی را قبل عید تموم کنم و ریاضی و فیزیکا بزارم با کانون یا یکم زودتر (مثلن تا اخر فروردین) تموم کنم.....

میدونم نمیشه نسخه کلی داد و واسه همه یکسان نیست ولی شما فرضا واسه رتبه خوب نسخه بپیچید!!!

پیشاپیش ممنون از راهنماییاتون
      فقط با برنامه کانون برین جلو اشتباه من این بود که درسارو زودتر تموم کردم اصن ب درد نمیخوره زودتر چون بعدش حس میکنی وقت زیاد داری کم درس میخونی
      چقدر دوست داشتنی هستند...
      آدم هایی که شبیه حرف هایشان هستند...

6. Top | #6

نمایش مشخصات
      تشکر واسه چی؟؟؟!!!!!سوال پرسیدم!!!خخخخخخ

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!!!!! بابا چشمم به مانیتور خشک شد!!!!!!شب میام اگه ج نداده باشید،

هیچی !!!از دوباره فردا شبش میام!!!خخخخ

7. Top | #7

نمایش مشخصات
      up

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      طبق کانون پیش برو.پیشروی هم داشته باش ولی اصلا عجله نکن.با برنامه پیش برو که مطمئن باشی همه رو خوب خوندی.مجبور نیستی قبل عید تموم کنی.فروردین تموم کنی خیلی خوبه اگه هم نشد تا اردیبهشت تمومشون کن.
      ولی طبق کانون برو جلو با کمی پیش روی خودت.ولی نه زیاد.
      خسته ام از جانی که گرفتار تن است...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن