خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برنامه سنجش یا قلمچی؟؟؟(برای فارغ التحصیلان)

رأی دهندگان
    76. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • قلمچی

43 56.58%
    • سنجش

33 43.42%
    • دیگر ازمون ها

6 7.89%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 80
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گاجم 30%تخفیف زده تلوزیون تبلیغ میکرد

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armaghan نمایش پست ها
      سلام نظرتون درباره شرکت در آزمونهای غیر حضوری قلمچی چیه؟ و مقدار تفاوت قیمت حضوری با غیر حضوری را هم اگه اطلاع دارین لطفا بگین ممنون میشم. و در آخراینکه
      تراز و کارنامه غیرحضوری در مقایسه با حضوریهاست یا مستقل از اوناست؟ ببخشید سؤالاتم زیاد شد.
      قلمچی غیر حضوری هم داره، انلاین فایل آزمون رو باید دانلود کنید و تست‌ها رو بزنید. قیمتش نصف حضوری هست تقریبا. من از سر اجبار دنبالش گشتم و دیدم میشه.
      فردا اولین آزمونم هست باید ببینم چه جوریه تراز و رتبه و اینها چه جوری میده.
      **رتبه تک رقمی کنکور ۹۵**
      ولی چون ارشد دارم مجبورم برم پزشکی آزاد

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Minoo00 نمایش پست ها
      قلمچی غیر حضوری هم داره، انلاین فایل آزمون رو باید دانلود کنید و تست‌ها رو بزنید. قیمتش نصف حضوری هست تقریبا. من از سر اجبار دنبالش گشتم و دیدم میشه.
      فردا اولین آزمونم هست باید ببینم چه جوریه تراز و رتبه و اینها چه جوری میده.
      سلام ممنونم از جوابتون .ماشاءالله چقدر مصمم و با شهامتین که با وجود داشتن ارشد دوباره از اول کنکور میدین .منم معدل لیسانسم 19.25 شد و ارشد قبول شدم ولی نرفتم .اطرافیان بخاطر این تصمیم سرزنشم میکنندبا اینحال پشیمون نیستم .آجی لطفن امتحان که دادین بیشتر درباره اش برام توضیح بدین.اینکه برنامه اش مطابق آزمون حضوریه یا بودجه بندیش متفاوته؟ تعداد آزمونهاش ؟ قیمت دقیقش و اینکه تراز و کارنامه اش با حضوریها مقایسه میشه یا فقط بین غیر حضوریها مقایسه انجام میگیره؟ با توجه به اینکه امروز آزمون دارین بنظر میرسه برنامش با حضوری کاملا جدا باشه.ببخشید سؤالاتم زیاد شد.پیشاپیش از اینکه با صرف وقتتون راهنماییم میکنید خیلی ازتون ممنونم.موفق و مؤید باشید.
      ویرایش توسط Armaghan : 03 مهر 1394 در ساعت 10:10

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مردم ما عادت کردن هر جا که پول بیشتری ازشون میگیره و بیشتر بهشون فشار میاره اونو انتخاب میکنن.....قلم چی فقط و فقط برای اونایی خوبه ک پایه فوق العاده قوی داشته باشن ..پارسال من خودم قلم چی بودم اصلا سوالاش تو یه عالم دیگست سه تا از رفیقام با نمرات کتبی عالی پارسال اومدن قلم چی ولی متاسفانه بدلیل سوالات تخیلی و تراز های پایین نا امید شدن وو رتبه ای هم بهتر از 100 هزار نیاوردن ...اینو بگم اولا ازمون کسی رو رتبه نمیکنه و این تلاش خود فرده ...دوما ازمونی برید ک روحیتونو خراب نکنه ...من خودم ک امسال فوری در ازمون های سنجش ثبت نام کردم ...

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ممنونم از جوابتون .ماشاءالله چقدر مصمم و با شهامتین که با وجود داشتن ارشد دوباره از اول کنکور میدین .منم معدل لیسانسم 19.25 شد و ارشد قبول شدم ولی نرفتم .اطرافیان بخاطر این تصمیم سرزنشم میکنندبا اینحال پشیمون نیستم .آجی لطفن امتحان که دادین بیشتر درباره اش برام توضیح بدین.اینکه برنامه اش مطابق آزمون حضوریه یا بودجه بندیش متفاوته؟ تعداد آزمونهاش ؟ قیمت دقیقش و اینکه تراز و کارنامه اش با حضوریها مقایسه میشه یا فقط بین غیر حضوریها مقایسه انجام میگیره؟ با توجه به اینکه امروز آزمون دارین بنظر میرسه برنامش با حضوری کاملا جدا باشه.ببخشید سؤالاتم زیاد شد.پیشاپیش از اینکه با صرف وقتتون راهنماییم میکنید خیلی ازتون ممنونم.موفق و مؤید باشید.
      ممنونم. به هر حال شرایطم یه جوری شد که امسال رو وقت دارم، گفتم یک تلاش بکنم چون از قدیم دلم پزشکی می‌خواسته!
      امتحان امروز رو دادم بودجه اش مطابق آزمونهای حضوری هست. آزمون سه مهر توی برنامه تابستون قلمچی بود. من برای ازمونها از سه مهر تا آخر حدود ۴۶۰ تومن دادم.تعداد آزمونها هم مطابق همون برنامه راهبردی‌ای هست که توی سایتش در دسترسه. الان هنوز تراز و رتبه نیومده برام. متاسفانه هیچ جای سایتش در مورد این آزمونها توضیح نداده فقط راهنمای شرکت رو داده که اون هم خیلی مفهوم نبود. مثلا نوشته آزمون ساعت ده فعال میشه اما دقیقا معلوم نیست که توی چه بازه‌ای میشه آزمون رو داد. باید راس ده شروع کنی یا میشه کمی دیرتر داد مثلا! یا همین که نتیجه‌اش با همه مقایسه میشه یا فقط آنلاین‌ها. حالا منتظر کارنامه هستم اگر اطلاعات بیشتری توش بود میگم. سوالات آزمون حضوری رو بعد انلاین می‌گذارند؟ اگر اونطور باشه می‌تونم بگم آزمونش یکی بود یا نه.

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      واسه کسی که خودش قدرت برنامه ریزی روزانش خوب باشه سنجش بهتره.. چون اولا تستاش استاندارتره .. تو فاصله 2 هفته ای فشار نمیاره و کم شدن ترازا باعث کاهش انگیزه نمیشه...هزینه گزاف نداره! آزموناش تو نت پیدا نمیشه بر عکس قلم چی و نهایتا برنامش تا عید تمومه و بعدش جامع و مرور هست .. قلمچی 2 درس 2 درس میره جلو

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوب تراز و اینها اومد. به نظر من با همه مقایسه می‌کنه. چون تعداد کل شرکت کننده رو نوشته ۳۶۰۱۷ نفر. بعید می‌دونم این همه شرکت کننده آنلاین داشته باشه!
      بعد یه رتبه در شهر هم داده که فکر کنم در مقایسه با همونهایی هست که آزمون آنلاین میدن.
      این هم قیافه خنده دار اولین کارنامه من!!!!! با توجه به اینکه هنوز متن کتاب‌‌های درسی رو هم تموم نکردم، عمومی‌‌ها رو حتی نگاه هم نکردم، فکر کنم خاطرات قدیمم خوب یادم مونده بوده باز لااقل منفی نزدم
      1.jpg
      ویرایش توسط Minoo00 : 03 مهر 1394 در ساعت 17:24

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام اتفاقا بد هم نشده.من توی سایت مرجع تخصصی کنکوریها یه کارنامه دیدم از کسی که اولین ترازش حدود 4000 و خرده ای بود بعد با برنامه خوندو همون داوطلب تا عید خودشو به تراز بالای 7000 رسونده بود و دندانپزشکی قبول شده بود.خیلی خوبه که با این وقفه طولانی که بین کنکور قبلیتون تا حالا افتاده بازهم اینطور آزمون دادین. خیلی جای امیدواری داره کارتون .منم امیدوار شدم.با وجودیکه فقط عمومیهام عالیه بخصوص زبانم که رشته لیسانسم بوده ولی اختصاصیها رو باید از اول استارت بزنم چون همه چیز یادم رفته. البته اصل کار برای سه رشته تاپ تجربی هم همون دروس اختصاصی هستند.

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اتفاقا بد هم نشده.من توی سایت مرجع تخصصی کنکوریها یه کارنامه دیدم از کسی که اولین ترازش حدود 4000 و خرده ای بود بعد با برنامه خوندو همون داوطلب تا عید خودشو به تراز بالای 7000 رسونده بود و دندانپزشکی قبول شده بود.خیلی خوبه که با این وقفه طولانی که بین کنکور قبلیتون تا حالا افتاده بازهم اینطور آزمون دادین. خیلی جای امیدواری داره کارتون .منم امیدوار شدم.با وجودیکه فقط عمومیهام عالیه بخصوص زبانم که رشته لیسانسم بوده ولی اختصاصیها رو باید از اول استارت بزنم چون همه چیز یادم رفته. البته اصل کار برای سه رشته تاپ تجربی هم همون دروس اختصاصی هستند.
      آره من فعلا خیلی تا خوب تست زدن راه دارم. ولی گفتم شروع کنم به آزمون دادن که کم کم راه بیفتم بهتره تا اینکه صبر کنم به سطحی که خودم قبول دارم برسم بعد آزمون بدم. امیدوارم کم کم بهتر بشه شما تصمیمت چی شد؟

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظر منم سنجش بهتر از قلم چی هست ؛ قلم چی برای کسایی که پایه ی خیلی قوی دارن و ساعت مطالعه اشون بالای 9-10 ساعته خوبه که میتونن تو 2 هفته به همه ی مطالب برسن ؛ قلم چی جامعه ی آماریش بالاست ولی درس نخونم کم نداره یعنی اگه نسبت دانش آموزای قوی رو به دانش آموزای ضعیف بگیریم این نسبت با سنجش برابر میاد ؛ سوالای قلم هم سختی خوبی داره ازین مورد نمیشه ایرادی به قلم گرفت ؛ ولی در کل هدف آزمونی هست که خودمون و خونده هامونو توش بسنجیم، چه سنجش چه قلم مهم خوندن ماست ، بریم تو بهترین و گرونترین آزمون با سطح سوالای عالی ثبت نام کنیم ولی خودمون خوب و درست نخونیم ارزش نداره ، مهم خوندن و آمادگی ماست

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Minoo00 نمایش پست ها
      آره من فعلا خیلی تا خوب تست زدن راه دارم. ولی گفتم شروع کنم به آزمون دادن که کم کم راه بیفتم بهتره تا اینکه صبر کنم به سطحی که خودم قبول دارم برسم بعد آزمون بدم. امیدوارم کم کم بهتر بشه شما تصمیمت چی شد؟
      انشالا که هر روز بهتر از دیروز باشه براتون.والا من هنوز دودلم برای آزمون قلمچی .همین غیرحضوریشم گرونه.نمیدونم کار خوبیه که با قلمچی بخونم (چون برنامش از همه بهتره) ولی برم گزینه دو ثبت نام کنم ؟ که هم سؤالاتش استانداردتره هم خدماتش بهتر و ارزونتره و درکل 300 تومنه.اما میترسم نتونم دوتا برنامه رو با هم تطبیق بدم و سردرگم بشم.فعلا تا بررسی دقیق دوتا برنامه باهمین برنامه قلمچی میرم جلو تا بعد خدا کمک کنه تصمیم درستی بگیرم.

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها یه سوال دارم لطفا راهنماییم کنید
      من دیپلم تجربی دارم از مهر امسال تصمیم گرفتم کنکور انسانی بدم و از اونجایی که درسای انسانی کاملا بهم پیوسته ست باید از دوم شروع کنم از یهن طرفم منبع ازمونای ازمایشی به برنامه من نمیخوره. حالا به نظرتون فعلا قید ازمون ازمایشی رو بزنم تا وقتی که دروس پایه رو تموم کنم؟ پیشنهادتون چیه ممنون
      ....
      ویرایش توسط omiid : 04 مهر 1394 در ساعت 13:31

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      منم نظرم همینه ولی دوستان میگن میشه رسید منم هنوز نمیدونم برم یا نه
      میخوای بری برو عیب نداره چون بهترین آزمون همین قلمچیه از همه نظر بجز هزینه ثبت نام ،ولی برنامشو خوب نگاه کن واون قسمتایی رو که بنظر خودت تو برنامه تایم کمی بهش داده رو از الان حواست بهش باشه،مثلا تو آزمون 21 اسفند فتوسنتز رو گذاشته با گیاهی سوم که اینا خیلی مهمن و خیلی سنگینن و اگه قبلا خوب کار نکرده باشی باید از الان که آزمونا سبک تره یکمی اونا رو هم بخونی فقطم در حد حفظ کردن متن کتاب کافیه و به وقتش تستا شو بزن
      ویرایش توسط ThePriNcE : 04 مهر 1394 در ساعت 17:38

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اخه شما یه جایی دیگه توی یه تاپیکی گفتی اونی که پایش ضعیفه نره قلمچی چون همش باید بخونه تا برسه و...

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مگه شما ضعیفی؟

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن