خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: پزشکی امسال یا دندونپزشکی سال بعد ؟

رأی دهندگان
    39. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • پزشکی آزاد امسال

20 51.28%
    • دندانپزشکی( چه سراسری چه آزاد) سال بعد

18 46.15%
    • فرقی نمیکنه

1 2.56%
    صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 93
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      سلام.
      من امسال آژاد پزشکی آوردم اونم اصلا فکرشو نمیکردم بتونم بیارم چون ضعیف درس خونده بودم و پیش 2 رو هم تموم نکرده بودم ولی ترازم بالای 9600 شد و آوردم.
      از طرفی سن من زیاد هست متولد 70 هستم و تا این 7 سال رو تموم کنم و 2 سال طرح برم و برگردم شده حداقل 33-34 سالم و تازه بعد اون باید تخصص شرکت کنم تا چیزی بشم و طرح برای تخصص هم برم و .... شاید حدود 45 سالگی مستقل بشم !!!
      از طرفی اگه دندون بخونم دیگه تخصص لازم نداره و بدون تخصص درامدش از متخصص هایی مثل داخلیو اطفال و جراحی عمومی و عفونی و ... خیلی بیشتره.
      خواهرم پزشک دستیار تخصص هستن و شوهر خواهرم متخصص هستن و نظر خیلی خوبی در موردپزشک شدن من ندارن و میگن بمون برای دندون پزشکی. یکی دیگه از بچه های همین فروم ( بهزاد) هم پزشکی آزاد آورده ولی به خاطر سنش ترجیح میده دندون بخونه.
      اینم بگم اگه بمونم سال دیگه دندون سراسری رو قطعا میارم حتی با این معدل کتبی پایین.

لطفا در نظرسنجی شرکت کنین و بگین با توجه به شرایط من دندون پزشکی سال آینده بخونم (چه آزاد چه سراسری) بهتره یا همین پزشکی آزاد امسال رو برم ؟؟

لطفا در تاپیک از مقدار معدل و درصد ها و منابع مطالعاتی و میزان مطالعه روزانم و ... حرفی نزنین هدف تتاپیک چیزی دیگه هستش. با تشکر.

تبریک میگم دوست عزیز...
      سن شما بالاست ؟! بله در مقایسه با 19 ساله ای که وارد دانشگاه میشه یه کم بالاس ولی در مقایسه با دوست پدرم که دو سال پیش با سن 43 وارد تخصص شد بالا نیست یعنی موردای این چنینی خیلی زیاده ...
      اگه اشتباه نکنم سن آقا بهزاد 30 یا بیشتر هست(به گفته خودشون تو یکی از تاپیک ها) که اگه شما از همین ترم مهر وارد پزشکی بشین و خوب بخونین تو سن الانه ایشون پزشکی رو تموم میکنین! یعنی شرایط سنی شما متفاوته .
      خلاصه اگه من بودم دیگه بیشتر از این خودمو درگیر کنکور و ... نمیکردم مگر اینکه به پزشکی علاقه نداشته باشین که اون بحثش جداست.
      در هر دو حالت آرزوی موفقیت دارم .
      الهی در شب فقرم بسوزان
      ولی محتاج نامردان مگردان
      عطا کن دست بخشش همتم را
      خجل از روی محتاجان مگردان

2. Top | #32

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
      رفته بودم بیمارستان آموزشی
      به نظرم ارزش کارشون خیلی بالاست . اینکه بتونی کمکی بکنی و مفید باشی ...
      دندون پزشکی و داروسازی هم خیلی میتونن مفید باشن ولی پزشکی یه جور دیگست به نظرم
      ولی کارشون هم خیلی سخته اینم در نظر بگیر , خودم دودلم .
      خدمت رفتی پس مشکلی نداری ... خودت ببین به چی علاقه داری همون رو انتخاب کن .
      من خودم مشکل سن رو دارم ...
      خدمت رفتم مشکلی نیس ولی اصلا حس کنکور نیس دوباره!!!
      کاش از سهمیه بسیج تو تکمیل هم میشد شرکت کرد....
      موقع ثبتنام زنگ زدم سوال کردم گفت اگه تو انتخاب رشته ی اولیه با سهمیه قبول شی توی تکمیل ظرفیت هم دوباره میتونی سهمیه رو استفاده کنی...!!!
      اما امروز زنگ زدم گفتن نه!!! اگه همون موقع گفته بود نمیشه نمیزدم میزاشتم برا تکمیل...........
      بدون سهمیه اصلا احتمالش نیس دندون بیارم.... تقصیر کارشناسش بود خبببببببببب چکاااار کنممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

... خدا شکرت بابت معجزه ی زندگیم ...

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دنبال علاقه باشید نه کسب درآمد

4. Top | #34
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkuri100 نمایش پست ها
      ای بابا مردیم از بس این حرف کلیشه ای رو شنیدیم درامد هم مهمه علاقه هم مهمه قطعا اگر کسی علاقش رشته ابیاری گیاهان دریای باشه من بهش توصیه میکنم یه تجدید نظری تو علاقش داشته باشه.

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkuri100 نمایش پست ها
      علاقه رو نمیشه گذاشت لای نون بربری و خوردش.

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      رای های تاپیک بیشتر به سمت دندانپزشکی هست

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه من می بودم چون به پزشکی هیچ علاقه ای ندارم دندون رو ترجیح می دادم و می موندم
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      علاقه داشتم من هم به هر دوتاشونه. نمیتونم بگم به پزشکی بیشتر علاقه دارم خیلی سخت تر از دندون هست درآ»د کسب کردنش.

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با توجه به اینکه با این همه سال دوری از جو کنکور امسال اینقد خوب عمل کردین،احتمالش زیاده سال بعد دندون سراسری رو بیارین.اگه امسال به امید خدا مشکل خاصی پیش نیاد و روند درسیتون یه کم از پارسال بهتر باشه قطع به یقین قبولین.
      من از دو سه تا دندانپزشک سوال کردم درمورد اینکه میگن داره اشباع میشه و از این صحبتا،یکیشون که خندید دوتای دیگه هم گفتن این حرف بی اساسه.کم کم اشباع شدن سالهـــــــــــــــا طول میکشه یعنی چیزی نیس که تو این یکی دوسال بخواد اتفاق بیفته.یادمه پارسال هم میگفتن با وجود دستگاه های پیشرفته و ربات و این چیزایی که با درصد خطاهای کم عمل های جراحی سنگین رو انجام میدن،پزشکا و جراح ها بیکار میشن مهم اینه که ایران حالاحالاها به این مراحل نخواهد رسید.
      خلاصه بمونین واسه دندون
      موفق و پیروز باشید
      I KEEP DANCING ON MY OWN

10. Top | #40

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      سلام.
      من امسال آژاد پزشکی آوردم اونم اصلا فکرشو نمیکردم بتونم بیارم چون ضعیف درس خونده بودم و پیش 2 رو هم تموم نکرده بودم ولی ترازم بالای 9600 شد و آوردم.
      از طرفی سن من زیاد هست متولد 70 هستم و تا این 7 سال رو تموم کنم و 2 سال طرح برم و برگردم شده حداقل 33-34 سالم و تازه بعد اون باید تخصص شرکت کنم تا چیزی بشم و طرح برای تخصص هم برم و .... شاید حدود 45 سالگی مستقل بشم !!!
      از طرفی اگه دندون بخونم دیگه تخصص لازم نداره و بدون تخصص درامدش از متخصص هایی مثل داخلیو اطفال و جراحی عمومی و عفونی و ... خیلی بیشتره.
      خواهرم پزشک دستیار تخصص هستن و شوهر خواهرم متخصص هستن و نظر خیلی خوبی در موردپزشک شدن من ندارن و میگن بمون برای دندون پزشکی. یکی دیگه از بچه های همین فروم ( بهزاد) هم پزشکی آزاد آورده ولی به خاطر سنش ترجیح میده دندون بخونه.
      اینم بگم اگه بمونم سال دیگه دندون سراسری رو قطعا میارم حتی با این معدل کتبی پایین.

لطفا در نظرسنجی شرکت کنین و بگین با توجه به شرایط من دندون پزشکی سال آینده بخونم (چه آزاد چه سراسری) بهتره یا همین پزشکی آزاد امسال رو برم ؟؟

لطفا در تاپیک از مقدار معدل و درصد ها و منابع مطالعاتی و میزان مطالعه روزانم و ... حرفی نزنین هدف تتاپیک چیزی دیگه هستش. با تشکر.
      داداش با این تراز دندون آزاد تهران یا حداقل اصفهان و شیرازو میاوردی چرا نزدی؟؟؟؟؟
      تو تکمیل برو دندون خوب..... یک سال پشت کنکور بشینی که چی بشه؟؟؟

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sn912sajjad نمایش پست ها
      خدمت رفتم مشکلی نیس ولی اصلا حس کنکور نیس دوباره!!!
      کاش از سهمیه بسیج تو تکمیل هم میشد شرکت کرد....
      موقع ثبتنام زنگ زدم سوال کردم گفت اگه تو انتخاب رشته ی اولیه با سهمیه قبول شی توی تکمیل ظرفیت هم دوباره میتونی سهمیه رو استفاده کنی...!!!
      اما امروز زنگ زدم گفتن نه!!! اگه همون موقع گفته بود نمیشه نمیزدم میزاشتم برا تکمیل...........
      بدون سهمیه اصلا احتمالش نیس دندون بیارم.... تقصیر کارشناسش بود خبببببببببب چکاااار کنممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      کنکور دادن مجدد خیلی سخته
      با وضعیت قوانین هم نمیشه ریسک کرد .
      به کارشناسها هم دیگه نمیشه اعتماد کرد !!!!!
      شاید خوندن پزشکی برای شما بهترین انتخاب باشه .

12. Top | #42

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
      کنکور دادن مجدد خیلی سخته
      با وضعیت قوانین هم نمیشه ریسک کرد .
      به کارشناسها هم دیگه نمیشه اعتماد کرد !!!!!
      شاید خوندن پزشکی برای شما بهترین انتخاب باشه .
      مچکر ابجی... مرسی
      شما خودت دندون میری یا پزشکی و چرا؟؟؟

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مچکر ابجی... مرسی
      آقا سجاد دانشگاه میری به انجمن هم سر بزن هوای بچه ها رو داشته باش

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مچکر ابجی... مرسی
      من خودم به دارو علاقه دارم و به رشته ی قبلیم نزدیک تر هست
      البته پزشکی هم دوست دارم .
      ویرایش توسط lily7 : 01 مهر 1394 در ساعت 14:37

15. Top | #45

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R.E.Z.A نمایش پست ها
      آقا سجاد دانشگاه میری به انجمن هم سر بزن هوای بچه ها رو داشته باش
      چشم داداشم... به روی چشم
      حتما سعی میکنم توی دانشگاه سر به فروم بزنم و کمکی ازم بر بیاد در خدمت باشم

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن