خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما چقدر میشه روی قبولی دانشگاه بوسیله تکمیل ظرف

رأی دهندگان
    8. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خیلی زیاد

0 0%
    • زیاد

0 0%
    • متوسط

4 50.00%
    • کم

4 50.00%
    صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 910
    نمایش نتایج: از 136 به 146 از 146
    1. Top | #136
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meisam1376 نمایش پست ها
      پارسال گذاشتن ولی رشته های علوم پزشکی نبود
      احتمالا امسالم تکمیل ظرفیت پزشکی نداریم

چرا بود فک کنم دو تا 3000 قبول شده بودن اونم چی یکی دارو شیراز و اون یکی دندون اردبیل....

2. Top | #137
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

دو سوال مهم دربار ه ی تکمیل ظرفیت ها

سلام...تاپیک ها خیلی شلوغ بود گفتم تاپیک بزنم بهتره تا جواب سوالمو پیدا کنم!!
      اولا دقیقا تکمیل ظرفیت سراسری کی هست وقتش....از کی شروع میشه و تا کی ادامه داره!!!!!
      دما این رشته های دانشگاه ازاد که زده ظرفیت مازاد خودگردان دقیقا قضیش چیه؟؟؟بعد هم کسی که قبول بشه و نخواد بره و بخواد دوباره کنکور بده مشکلی براش پیش نمیاد اگه ازاد خودگردان قبول شه؟؟؟خیلی مهمه لطفا سریع جواب بدیدن هر کی میدونه!!

3. Top | #138
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ظرفیت مازاد پزشکی آزاد شاهرود سالی 17 تومن میگیرن(دستور العمل امساله)و مثل اینکه دانشگاه با دانشگاه فرق میکنه قیمتشون

4. Top | #139
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دانشگاه آزاد عقل نداره!!!!!!!!!! کافیه برای کسایی که انتخاب رشته میکنن یک جریمه هم در نظر بگیره تا مجبور نشه 2 بار تکمیل ظرفیت کنه آخرش ظرفیت بسوزونه

5. Top | #140
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      سلام...تاپیک ها خیلی شلوغ بود گفتم تاپیک بزنم بهتره تا جواب سوالمو پیدا کنم!!
      اولا دقیقا تکمیل ظرفیت سراسری کی هست وقتش....از کی شروع میشه و تا کی ادامه داره!!!!!
      دما این رشته های دانشگاه ازاد که زده ظرفیت مازاد خودگردان دقیقا قضیش چیه؟؟؟بعد هم کسی که قبول بشه و نخواد بره و بخواد دوباره کنکور بده مشکلی براش پیش نمیاد اگه ازاد خودگردان قبول شه؟؟؟خیلی مهمه لطفا سریع جواب بدیدن هر کی میدونه!!
      سلام
      زمان تکمیل ظرفیت سراسری رو که نمیدونم
      آزاد مازاد شهریه اش اندازه ی پردیس ومازاد سراسری هست(حدود17 تومن و یکم بیشتر(البته برای پزشکی-دندون-دارو و از رشته های دیگه اطلاعی ندارم))
      اگه قبول بشید نرید هیچکاری نمیتونن بکنن وضرری بهتون نمیرسه
      خیر

6. Top | #141
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اين دانشگاه لعنتي هنوز داره تكميل طرفيت ميكنه!!جالبه خودش زده اخرين مهلت٩٤/٧/١١ هست!
      ادم حالش به هم ميخوره از اين به اصطلاح دانشگاه....فقط پول ميخوره...حالا گفته يه هفته ديگه بذارم شايد يه چندتا ديگه
      هم ثبت نام كنن بيشتر پول از خريد كارت اعتباري گيرش بياد...يعني الان با خودم ميگم خييييلي اشتباه كردم اينجا انتخاب رشته كردم...وسط مشتي زورگير!حاضرم برم سومالي بخونم اينجا نرم...اين بي اخترامي بزرگيه به همه كسايي ك انتخاب رشته كردن

اين دانشگاه خيييلي پست و بي ارزشه ...من دندون ازاد تهران بيارم بگن مفتي هم نميرم....فقط بلده كارت اعتباري بفروشه

7. Top | #142
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      اين دانشگاه لعنتي هنوز داره تكميل طرفيت ميكنه!!جالبه خودش زده اخرين مهلت٩٤/٧/١١ هست!
      ادم حالش به هم ميخوره از اين به اصطلاح دانشگاه....فقط پول ميخوره...حالا گفته يه هفته ديگه بذارم شايد يه چندتا ديگه
      هم ثبت نام كنن بيشتر پول از خريد كارت اعتباري گيرش بياد...يعني الان با خودم ميگم خييييلي اشتباه كردم اينجا انتخاب رشته كردم...وسط مشتي زورگير!حاضرم برم سومالي بخونم اينجا نرم...اين بي اخترامي بزرگيه به همه كسايي ك انتخاب رشته كردن

اين دانشگاه خيييلي پست و بي ارزشه ...من دندون ازاد تهران بيارم بگن مفتي هم نميرم....فقط بلده كارت اعتباري بفروشه

منم کفرم درامده مثلا میخواستن ۲۰ مهر نتایج رو اعلام کنن
      اما فک میکنم صندلیای ازاد خیلی خالیه امسال واسه همینم اینقد زود تکمیل دادش
      و میخواد ورودی مهر کنه بچه ها رو
      شاید استقبال نشده ازش و بازم تمدید کرده

8. Top | #143
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      تکمیل ظرفیت کنکور 94

تکمیل ظرفیت دانشگاه های دولتی آزار و ... بعد از ثبت نام و گردآوری ظرفیت های خالی مانده و بررسی سیاست های دانشگاه های منظم و دسته بندی میشه و حدودا" اواسط آبان ماه طی اطلاعیه بچه هایی که قبول نشدن یا قبول شدن و دوست دارن شانس خودشان در تکمیل ظرفیت هم محک بزنند ، میرن برای انتخاب رشته دوم . اگر قبول بشن ورودی بهمن بحساب میان یعنی از بهمن ماه باید برن دانشگاه . البته خیلی نباید خوش بین بود چرا که خیلی وقت ها رشته های مرغوبی برای تکمیا ظرفیت از طرف دانشگاه های دولتی ارائه نمیشه و خودشان تمایل ندارن جای عده ای انصرافی از تحصیل با دانشجو جدید پر کنند . تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد هم تاریخش خودشان اعلام می کنند / دیده حتی داوطلبی که دولتی رشته خوب مثل دارو در جنوب کشور قبول شده نرفته و آزاد تهران به آن ترجیح داده .... اما در کمال شگفتی دانشگاه دولتی مد نظر 1 نفر ظرفیت خالی دارو سازی اعلام نکرده و خودش تمایلی که کثرت دانشجو نداره /// اما میشه روی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بیشتر حساب کرد .
      سلام میخوام تکمیل ظرفیت منابع طبیعی دولتی(همون رشته های نامرغوبی که میگین) شرکت کنم. هنوز زمان تکمیل ظرفیتش نرسیده. درسته؟ @afshar
      تکمیل ظرفیت رشته های با آزمون
      ویرایش توسط jelve : 05 آذر 1394 در ساعت 16:09

9. Top | #144
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ممنون از پاسختون[emoji52] @afshar

10. Top | #145
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اقا یه نفر به من بگه اگه آزاد پرستاری قبول بشم میتونم تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنم یانه
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

11. Top | #146
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط F.memar نمایش پست ها
      اقا یه نفر به من بگه اگه آزاد پرستاری قبول بشم میتونم تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنم یانه

بله فکر میکنم بشه

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 910

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فرض، قبول، قضیه، لیست، لطفا، منتظر، مهم، مهمه، مهر ماه 94 ، آموزش و توضیحات پیرامون انتخاب رشته، میکنیم، میگن، میاد، میتونم، میتونیم، میخواستم، میده، میدونه، میشم، میشه، مازاد، مثل، مشکلی، نمیاد، چه، نهایی، چون، نور، نباید، نتیجه، نخواد، ندارم، نسبت، چطور، هم، همه، همون، همین، هیچ، ها، های، هایی، هر، هزینه، هست، هستیم، هستش، وقتش، واقعا، واسه، یه، یعنی، کنم، کنید، کنکور، که، کی، کامل، کارت، کجا، کد، کسی، گفتن، گرانقدر، پیام، پیدا، پیش، پاسخ، پرداخت، پرسیدم، آینده، آزاد، الان، انتفاعی، انتخاب، انتخاب رشته، انجام، این، اینقدر، اینکه، اینا، اگه، ادامه، از، ازاد، اساتید، اعلام، اعتباری، بفهمیم، به، بهتره، بهش، بود، باید، ببینم، بخواد، بده، بدیم، بدید، بره، براش، بزنم، بشه، تهیه، توی، توضیح، تکمیل، تکمیل ظرفیت، تاپیک، تاریخی، جواب، جای، حق، خودگردان، خیلی، خالی، خب، خدمت، خرداد، دقیقا، دو، دوباره، دیگه، دانشگاه، دانشگاه ازاد، دانشگاهی، داره، دربار، درسته، دست، رمز، رو، رایگان، رشته، زده، سنجش، سوال، سوالمو، سایت، سریع، سراسری، شلوغ، شما، شروع، ظرفیت، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن