خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

فرق داشتن کد دیپلم دوم با پیش دانشگاهی...؟

سلام دوستان اگر کسی دیپلم مجدد بگیره اخرش کد دانش اموزی دیپلم با پیش دانشگاهیش فرق میکنه به عنوان مثال اگرمن رشتم تجربی باشه و بخام ریاضی بگیرم و مدرک پیش دانشگاهی تجربی داشته باشم اخرش که با این دیپلم دوم با پیش دانشگاهیم فرق داشته پس شما چطور میگید نمیشه باید حتما مدرک پی دانشگاهی را بگیریم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی نیس جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تو روح شون که خودشون هم نمیدونن چیکار میکنن , این همه جوون مردم براشون شدن موش ازمایشگاهی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببینین ما وقتی دیپلم مجدد ریاضی میگیریم برامون یه کد دانش آموزی جدید و در نتیجه یه کد سابقه تحصیلی جدید صادر میشه...حالا امسال میخوان پیش رو هم تاثیر بدن که برای اینم کد سابقه تحصیلی نیازه...حرف ما اینه که اگه به هر دانش آموز یک کد سابقه تحصیلی بدن اون وقت ما احتمالا نمیتونیم از این دیپلم مجددمون استفاده کنیم... چون دو تا کد مجزا دارن مدرک پیش و دیپ مجدد...
      هنوز چیزی معلوم نیست ولی خب متاسفانه نگران کننده ست...
      Öyle bir mevsimki
      İnsanlar havadan daha soğuk

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هر دم از این باغ بری میرسد ...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نگران نباشین دیپلم و پیش دانشگاهی هرکدوم یه کد مجزا دارن

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من خرداد برای دیپلم مجدد تجربی ثبت نام کرد و یک امتان دادم از نهایی ها و به دلایلی که میخواستم دیگه نرم دانشگاه قید امتحانات رو زدم حالا بنظرتون برم باز درخواست بدم برای اینکه دی ماه این امتحانات رو به پایان برسونم و دیپلم مجددم رو بگیرم ...؟؟
      معدل کتبی من در رشته ریاضی 10 هستش خیلی خراب کردم سال اخر البته بقیه سالها تقریبا در سطح اول هر مدرسه ای که درس خوندم بودم
      یا نرم امتحان بدم و وایسم بینم تاثیر معدل مثبت میشه یا قطعی؟؟
      ریز نمرات دیپلم اولم که ریاضی بوده بنظرتون هنوز تو مدرسه بزرگسالان هست؟؟ (( من فارغ التحصیل بزرگسالان هستم))

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن