خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

بی انگیزگی و جمع بندی تابستون

سلام بچه ها
      من تونستم مباحث اختصاصی پایه رو تموم کنم و ساعت مطالعم هم بالا بود ولی الان ک رسیده ب جمع بندی و تست و تسلط یهو بی انگیزه شدم حتی خوابمم زیاد و نامنظم شده ک اون بیشتر بی انگیزم میکنه. چیکار کنم که این یه هفته رو از دست ندم و بتونم دوباره ب ساعت مطالعه بالا برسم؟

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      من تونستم مباحث اختصاصی پایه رو تموم کنم و ساعت مطالعم هم بالا بود ولی الان ک رسیده ب جمع بندی و تست و تسلط یهو بی انگیزه شدم حتی خوابمم زیاد و نامنظم شده ک اون بیشتر بی انگیزم میکنه. چیکار کنم که این یه هفته رو از دست ندم و بتونم دوباره ب ساعت مطالعه بالا برسم؟
      منم اینجوری شدم، کلا به خاطر آب و هواس، همه تقریبا اینجورین، نگران نباشین، این آزمون فقط شما خراب نمی کنین، بلکه ما هم هستیم.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      منم اینجوری شدم، کلا به خاطر آب و هواس، همه تقریبا اینجورین، نگران نباشین، این آزمون فقط شما خراب نمی کنین، بلکه ما هم هستیم.
      مشکل حل شد ساعتو کشیدن عقب الان ب اندازه قبل میخابم ولی صبا زودتر پامیشم :d

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باید به خودتون روحیه بدین من برای خودم هر دو روز یک تشویقی در نظر میگرفتم اگه دو روز ساعت مطالعه ام بالا باشه شام میرم رستوران غذای مورد علاقه ا م رو می خورم یا اگه این هفته خوب خوندم به فلان تراز رسیدم برای خودم یک جفت کفش می خرم

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط safer1 نمایش پست ها
      باید به خودتون روحیه بدین من برای خودم هر دو روز یک تشویقی در نظر میگرفتم اگه دو روز ساعت مطالعه ام بالا باشه شام میرم رستوران غذای مورد علاقه ا م رو می خورم یا اگه این هفته خوب خوندم به فلان تراز رسیدم برای خودم یک جفت کفش می خرم
      خب شما وضعت خوبه که هر دفعه که ترازت خوب بشه میری کفش میخری

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiin نمایش پست ها
      خب شما وضعت خوبه که هر دفعه که ترازت خوب بشه میری کفش میخری
      به ندرت ترازش خوب میشه
      ولی خب اینکارا خیلی وقت گیره ادم میره تو حاشیه

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستاتونو نگاه کنین ، یکی پزشکی قبول شده یکی دندان یکی دارو و .... من و شما چرا باید حسرت بخوریم وقتی ماهم میتونیم مثل اونا موفق بشیم؟ پس هیچی ارزش اینو نداره که ما بخاطرش بخایم یه عمر حسرت بخوریم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم اینجوری بودم چند روز ولی حالاهم که ساعت خوابم کم شده ودیگه سردرس خابم نمیگیره خیلی کند میخونم واین خیلی بده نمیدونم چرا اینجوری شدم کسی برای تند خوانی روشی نداره مثلا برای زیست
      ...

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      بشین تا الآن هرچی رو خوندی دوباره مرور کن و تست هایی که نشانه دار کردی رو بزن.
      ببین برای خواب باید جلوی تنبلی تو بگیری، مثلا خودم ساعت نه و ده شب هلاکم و رو تخت ولو میشم اما برای اینکه خوابم نبره میرم پشت میز میشینم و با کتابام ور میرم تا از اون حالت خارج بشم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن