خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 41
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

درآمد فیزیوتراپی

سلام دوستان
      درآمد فیزیوتراپ اگه خودش مطب داشته باشه چقدره؟
      اگه تو مطب یکی دیگه کار کنه یا تو بیمارستان استخدام بشه چی؟
      درآمد یه مسئول فنی داروخانه بیشتره یا یه فیزیوتراپ که تو بیمارستان استخدام شده؟
      راستش من به داروسازی علاقه دارم اما شنیدم برای تاسیس داروخانه تو شهرهای بزرگ خیلی سخت مجوز میدن یا این که باید یه پول هنگفتی برای خریدش بدی.
      میخواستم بدونم گرفتن مجوز برای مطب فیزیوتراپی هم همین وضعه؟
      ممنون میشم جواب بدین

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ho3einu نمایش پست ها
      سلام دوستان
      راستش من به داروسازی علاقه دارم اما شنیدم برای تاسیس داروخانه تو شهرهای بزرگ خیلی سخت مجوز میدن یا این که باید یه پول هنگفتی برای خریدش بدی.
      ممنون میشم جواب بدین

من سال 91 در این مورد تحقیق میکردم ، برای تاسیس مطب فیزیوتراپی در مرکز استان 6 سال سابقه کار و در شهرستانها 3 سال سابقه کار نیاز داشت. الان نمیدونم همین قانونه یا عوض شده. در مورد حقوق استخدام در بیمارستان یا کار در کلینیک دیگران هم اطلاعی ندارم.

3. Top | #3
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      ممنون میشم جواب بدین

برو سمت علایقت...همین

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چقدر شعار الکی میدین
      یه دو نفر گفتن علاقه مهمه شما هم طوطی وار تکرار میکنید
      باید شغلی انتخاب کنید که دستتون به دهنتون برسه محتاج کسی نباشی با عزت زندگی کنی چشم بچت به همسایه نباشه و افسوس علاقه ی تو رو بخوره قرار نیس بخاطر علاقت سگی زندگی کنی علاقه رو میشه در کنار شغل زاینده ی پول دنبال کرد
      دیگه شعار الکی ندین حالت تهوع گرفتم

5. Top | #5
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      چقدر شعار الکی میدین
      باید شغلی انتخاب کنید که دستتون به دهنتون برسه محتاج کسی نباشی با عزت زندگی کنی چشم بچت به همسایه نباشه و افسوس علاقه ی تو رو بخوره قرار نیس بخاطر علاقت سگی زندگی کنی علاقه رو میشه در کنار شغل زاینده ی پول دنبال کرد
      دیگه شعار الکی ندین حالت تهوع گرفتم

ببین پسر جادویی،هری پاترِ زمانِ....
      ایشون بین دارو و فیزیو مونده بودن! هردو این رشته ها رشته های توپ و عالی و آینده داری هستن!! من گفتن بین اینا برو سمت علاقت نه که....
      کاش یکم فکر کنیم به جای اینکه....طرف رو یگیریم!
      ضمناً جهت اطلاعت میگم بودن کسانی که به اجبار سمت رشته هایی رفتن و نتونستن مدرک رو بگیرن و...

6. Top | #6
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

بسته به مکانش و...فرق میکنه.
      ولی به طور متوسط بالای 15 ماهیانه!

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.z نمایش پست ها

ببین پسر جادویی،هری پاترِ زمانِ....
      ایشون بین دارو و فیزیو مونده بودن! هردو این رشته ها رشته های توپ و عالی و آینده داری هستن!! من گفتن بین اینا برو سمت علاقت نه که....
      کاش یکم فکر کنیم به جای اینکه....طرف رو یگیریم!
      ضمناً جهت اطلاعت میگم بودن کسانی که به اجبار سمت رشته هایی رفتن و نتونستن مدرک رو بگیرن و...

با شما نبودم کلی گفتم
      هستن دوستانی که تو همین انجمن میگه بخاطر علاقت به نقاشی سبک کوبیسم و رئالیسم پزشکی نرو
      بحثم ارسال شما نبود
      پیش گیری بود از چرتو پرتایی که تو بقیه تاپیکا مطرح میشه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درآمدش خعلی زیادتر ازداروئه باورکن!!!!!
      الان مایکی از فامیلامون دارو خونده داروخونه زده تو بهترین مکان شهر دقیقا جلوی درب ورودی تنها بیمارستان شهرمون!!!!!!!بعد میگه نهایتا شبی25-30نسخه داشته باشن ولی فیزیو تراپ هم داریم برای رفتن به مطبش باید از یه ماه قبل رزرو کنی!!!!!!!ساعتی هم پول میگیرن وحدودا20-30 تومن یا شایدم بیشتر (اینجا اینجوریه)
      فیزیو خیلی بهتره یه کم دیدتون رو باز کنین مردم مریضن بیمارن طرف تو خیابون راه میره سرمیخوره از4ناحیه میشکنهفردا بره دکتر عمل هم کنه میگه30جلسه برو فیزیوتراپی حساب کن 30جلسه30هزاری900هزار به همین سادگی از یه بیمار900تومن دریافت کردی ولی کدوم داروخونس که از یه مریض900تومن بگیره؟؟؟؟؟؟؟
      به نظرم فیزیو بهتره حالا شماقبول بشو دیگه اونموقع تحقیقاتو گسترده تر کن....

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نظر من هم مثل شماست
      خیلی بعید میدونم با این سخت گیری هایی که برا مجوز داروخانه میگیرن آدم خودش بتونه مجوز بگیره (یا حداقل تو شهرهای بزرگ اینجوریه)
      تازه با این پیری جمعیت هم نون فیزیوتراپ ها تو روغنه

10. Top | #10
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Mojdeh نمایش پست ها
      درآمدش خعلی زیادتر ازداروئه باورکن!!!!!
      الان مایکی از فامیلامون دارو خونده داروخونه زده تو بهترین مکان شهر دقیقا جلوی درب ورودی تنها بیمارستان شهرمون!!!!!!!بعد میگه نهایتا شبی25-30نسخه داشته باشن ولی فیزیو تراپ هم داریم برای رفتن به مطبش باید از یه ماه قبل رزرو کنی!!!!!!!ساعتی هم پول میگیرن وحدودا20-30 تومن یا شایدم بیشتر (اینجا اینجوریه)
      فیزیو خیلی بهتره یه کم دیدتون رو باز کنین مردم مریضن بیمارن طرف تو خیابون راه میره سرمیخوره از4ناحیه میشکنهفردا بره دکتر عمل هم کنه میگه30جلسه برو فیزیوتراپی حساب کن 30جلسه30هزاری900هزار به همین سادگی از یه بیمار900تومن دریافت کردی ولی کدوم داروخونس که از یه مریض900تومن بگیره؟؟؟؟؟؟؟
      به نظرم فیزیو بهتره حالا شماقبول بشو دیگه اونموقع تحقیقاتو گسترده تر کن....
      ساعتی نیست و جلسه ای جلسش هم 40 دقیقه ای و حدود 40 تومنه اگر روزی 8 ساعت کار کنی بعد توی این هشت ساعت هم پشت هم مراجعه کننده داشته باشی میشه برجی حدود 13 تومن.

11. Top | #11
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      ساعتی نیست و جلسه ای جلسش هم 40 دقیقه ای و حدود 40 تومنه اگر روزی 8 ساعت کار کنی بعد توی این هشت ساعت هم پشت هم مراجعه کننده داشته باشی میشه برجی حدود 13 تومن.
      این درصورتی هستش که خودت باشی با یه همکار!
      بعضی جاها چندین دستگاه و منشی و..دارن که راحت 13رو ضرب در 3/4 یا بیشتر میکنه!!

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولی دقت کنید کلینیک زدن هم سرمایه میخاد
      ویرایش توسط idealist : 30 شهریور 1394 در ساعت 23:57

13. Top | #13
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.z نمایش پست ها
      این درصورتی هستش که خودت باشی با یه همکار!
      بعضی جاها چندین دستگاه و منشی و..دارن که راحت 13رو ضرب در 3/4 یا بیشتر میکنه!!
      بله اگه مطب از خودت باشه و یکی دو نفر دیگه رو هم بیاری و مثلا از هر جلسه 20 تومنش رو به تو بدن دارمد خوبی میشه ولی باید بدونید راه اندازی همچین مطبی خیلی خیلی هزینه داره.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      خب حالا ما فعلن خدابخواد گذرمون به اونجور جاها نیفتاده خداروشکر ولی تو شهر ما فقط یه خانم فیزیوتراپیست هستن صبح میره سرکار شب برمیگرده بیش از8ساعت کارمیکنه ودرآمدشم به طبع بیشتره

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در امد کارشناس فیزیوتراپی (نه اورتوپد) 10_15 تومنه؟؟؟؟

شوخی میکنید دیگه ؟؟

الان تو شهر ما که کلا 200 هزار نفر جمعیت داره هر کلینیکی بری.
      چندین اورتوپد هست

به نظرتون با این همه اورتوپد دیگه کسی سمت کارشناس فیزتراپ میره؟؟؟؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن