خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ارشد پرستاری

با سلام. برای ارشد پرستاری چه منابعی بخونیم و ازکی شروع کنیم؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      مامان من رتبه ٣ ارشد پرستاري سال٩٢ عه اگه خيلي مهمه صبر كن ازش بپرسم

Sent from my apple iphone using tapatalk2

5. Top | #5
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farid74 نمایش پست ها
      دوست عزیز تو خودت پرستاری خوندی باید بهتر بدونی!!!!!
      واقعا چطور نمیدونی مگه میشه؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من پرستاری نخوندم هنوز امسال میرم به دانشگاه.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      با سلام. برای ارشد پرستاری چه منابعی بخونیم و ازکی شروع کنیم؟
      رشته های پرستاری داخلی جراحی، کودکان، نوزادان، روان، نظامی، توانبخشی، اورژانس، سلامت جامعه، سالمندی و حتی مراقبتهای ویژه تحت عنوان یک رشته و آن هم با ناممجموعه پرستاری صورت می گیرد.به عبارت دیگر رشته های داخلی جراحی، کودکان، نوزادان، روان، نظامی، توانبخشی، اورژانس، سلامت جامعه، سالمندی و مراقبتهای ویژه تحت عنوان گرایش های این مجموعه بوده و البته با ضرایب متفاوت. مثلا اگر شخصی علاقمند به قبولی در گرایش کودکان است، می بایست به درس کودکان بهتر پاسخ دهد چون ضریب محاسبه شده برای این درس بسیار مهم تر است حتی اگر تعداد سوالات این درس با درس بهداشت جامعه یکی باشد.(دقیقا شبیه کنکور سراسری یا کنکور ارشد مجموعه زیست شناسی در وزارت علوم)

دروس امتحاني و ضريب
      نام كتب معرفي شده توسط وزارت بهداشت و مولفين و مترجمين کارشناسی ارشد پرستاری
      پرستاري داخلي و جراحي
      1)Brunner and Suddarth's of medical – surgical nursing/ Suzanne C. Smeltzer . 11th . ed. Philadelphia : Lippincott Williams and Wilkins, Last Edition
      2)Medical – surgical nursing: clinical management for positive outecomes / Joyce M . Black, Jane Hokanson Hawks -7th. ed.- St. Louis: Elsevier Saunders, Last Edition
      3)Phipp's medical –surgical nursing : health and illness perspectives/ Frances Donovan Monahan …[et. al.] – 8th . ed.- St. Louis : Elsevier , Mosby , Last Edition
      پرستاری کودکان
      Wong's nursing care of infants and children / Marilyn J . Hockenberry, David Wilson. 8th . ed- St. Louis: Mosby, Elsevier, Last Edition
      پرستاری بهداشت جامعه
      1- Community and public health nursing/ Marcia Stanhope, Jeannette Lacaster.- 6th . Ed- St. Louis : mosby, Last Edition2- Community health nursing : theory and practice/ Claudia M. Smith, Frances A. Manure. – 2th .ed. Philadelphia : W. B . Saunders, Last Edition
      3-پارك ، جان اورت ، 1928 درسنامه پزشكي پيشگيري و اجتماعي – مولفان جي . اي . پارك . ك . پاركر، برگردان به فارسي حسين شجاعي تهراني – ويرايش هفدهم –تهران : سماط ، آخرين ويرايش4-برنامه و راهنمايي ايمن سازي (‌جلد 6 ) . تهران : وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي معاونت سلامت آخرين ويرايش
      پرستاری بهداشت مادران و نوزادان
      1- Maternity and women's health care/ Deitra Leonard Lowdermilk, Shannon E. perry . – 8 th . Ed.- St . Louis : mosby , Last Edition
      2- Maternal and child health nursing : care of the childbearing and childrearing family/ Adele pillitteri- 5 th . ed. – Philadelphia: Lippincott Williamas and Wilkins, Last Edition
      روان پرستاری
      1- Psychiatric nursing care plans/ Katherine M. Fortinash, patricia A. Holoday Worret-5th . ed . – St. Louis : Mosby, Elsevier, Last Edition2- Mental Health nursing: an introductory text/ Barbara B . Bauer, Signes Hill/- Philadelphia: W. B . Saunders, Last Edition
      زبان عمومي
      1- Reading and thinking in English
      2- Reading through Interaction
      3- Expanding Reading skills
      4- Developing Reading skills
      5- Mosaic 1 Reading ( intermediate – high intermediate )
      ?

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دروسی مثه ریاضیات مهندسی - مکانیک سیالات ویکوز - کنترل های چند فازی - تئوری های تنش رو حتما بخوون!

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام . باید بگم که خیلی شانس اوردی که من اینجا هستم ... من رتبه ی 2 تمامی گرایش های پرستاری از جمله داخلی و حراحی . روانپرستاری . توانبخشی و کودکان و سلامت جامعه و رتبه ی 5 سالمندی امسال هستم . و الان دانشجوی داخلی و جراحی دانشگاه علوم پ تهران هستم .

کودکان . ویلی وونگ ویراست نهم 1000 صفحه

داخلی و جراحی خلاصه ی drs رو بخونی بالای 30 درصد میزنی اما اگه بالا میخوای بزنی 17 جلد برونر رو بخون به علاوه ی بلک و فیپس

روانپرستاری . کوشان و واقعی جلد 1 و 2

بهداشت جامعه اسحاق ایلدر ابادی 1 و 2 و 3

مادران و نوزادان میترا ذوالفقاری

زبان هم امیر لزگی

درصد های بنده :

داخلی و حراحی 52

کودکان 94

روانپرستاری 94

بهداشت جامعه 50

زبان 86

مادران و نوزادان 80

موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن