خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام کتاب از نظر تست نسبت به دیگری غنی تر و با کیفیت تر ا

رأی دهندگان
    202. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • کتاب جامع گاج ( IQ )

68 33.66%
    • کتاب جامع مهر و ماه

57 28.22%
    • کتاب جامع خیلی سبز

77 38.12%
    صفحه 33 از 33 نخستنخست ... 233233
    نمایش نتایج: از 481 به 489 از 489
    1. Top | #481
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قدیم

2. Top | #482
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahtis نمایش پست ها
      اگه مشکلتون در درسنامه س بنظرم خیلی سبز سروش مویینی واستون بهتره چون مهروماه درسنامه های خشکی داره خود من مهروماه داشتم تست های خوبی داره ولی کسانی با ریاضی خیلی رابطه خوبی ندارن خیلی سبز انتخاب بهتریه
      ممنون رفتم ریاضی جامع خیلی سبز رو گرفتم و الان یکی دوماهی که ازش استفاده میکنم راضیم

3. Top | #483
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی گاج نقره ایش واس تست چطوره؟مثل فیزیکه دسته بندی تستاش؟ و اینکه سوالاتش معقوله نمیخوام نه زیاد سخت و نه زیاد اسون باشه .درسنانه نمیخوام فقط تست منظورمه

4. Top | #484
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برای ریاضی هیچ کتابی مثل سیرتاپیاز جامع خوب نیست , عالییییییییییه خیلی جامع و خوبه تنها کتابیه به نظرم که همه چیو داره

5. Top | #485
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazii12 نمایش پست ها
      ریاضی گاج نقره ایش واس تست چطوره؟مثل فیزیکه دسته بندی تستاش؟ و اینکه سوالاتش معقوله نمیخوام نه زیاد سخت و نه زیاد اسون باشه .درسنانه نمیخوام فقط تست منظورمه
      من کتاب های خیلی سبز، آی کیو، مهر و ماه، موج آزمون و سه سطحی رو برای ریاضی نظام قدیم خوندم...
      اول با خیلی سبز شروع کن، به نظرم سطح متوسط داشت... من بعدش رفتم سراغ آی کیو واقعااااااا کتاب سنگینیه، بعضی سوالاتش رو دبیر خیلی عالی هم نمی تونست حل کنه، اما بعضی سوالاتش خیلی قشنگ بودن (از اون سوال ها که وقتی جواب رو به دست میاری، بشکن میزنی) اما به نظرم بهتره بعد از خیلی سبز رفت سراغ مهرماه، کتاب خوبیه و دو پله بالاتر از خیلی سبز...
      سه سطحی هم حجمش خیلی کمه...هر دقته ده تا تست بزنی تمومه...
      اما موج آزمون.... برا جمع بندی عاااااااالیه. من که خیلی ازش لذت بردم، حتما حتما برای دوران جمعبندی بعد از عید یا در طول سال، در آخر هفته دوم برای جمع بندی مباحث دو هفته ازش استفاده کن... بهترینه
      امیدوارم توضیحاتم کامل باشه

6. Top | #486
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اولی

7. Top | #487
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hadi r نمایش پست ها
      ممنون رفتم ریاضی جامع خیلی سبز رو گرفتم و الان یکی دوماهی که ازش استفاده میکنم راضیم
      راضی ای درصدات چطوریه؟

8. Top | #488
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      اين هايى كه ميگن با خيلى سبز نميشه درصد بالا زد؛ آيا شما كل فصل هاى اين كتاب رو با كل تست هاش بررسى كرديد و اين كتاب رو كامله كامل خونديد بعد رفتيد سر جلسه كنكور زير ٦٠ زديد؟
      شما با خیلی سبز چند درصد زدید و تا چند درصد میشه زد؟

9. Top | #489
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazii12 نمایش پست ها
      اکه نظام قدیم هستی همین دوتایی که به ترتیب میگم بخونی کافیه :
      1. خیلی سبز 2 . موج ازمون
      اگه سرت درد میکنه برای سوالای سختتر میتونی بری سراغ ایکیو ، یا اگه حجم کمتر میخوای سه سطحی هم خوبه.
      پ.ن : خیلی سبز درسنامه و پاسخ تشریحی فوق العاده ای داره.

صفحه 33 از 33 نخستنخست ... 233233

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن