خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام کتاب از نظر تست نسبت به دیگری غنی تر و با کیفیت تر ا

رأی دهندگان
    202. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • کتاب جامع گاج ( IQ )

68 33.66%
    • کتاب جامع مهر و ماه

57 28.22%
    • کتاب جامع خیلی سبز

77 38.12%
    صفحه 12 از 33 نخستنخست ... 211121322 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 166 به 180 از 489
    1. Top | #166
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وای خوش ب حالتون ک نیازی ب آموزش ندارید واسه فیزیک. منم واسه ریاضی آموزشو دیگه نمیخونم رفتم سر تست ولی متاسفانه بدون زمان گرفتن.
      واسه فیزیک اصول رو بلدم ولی فرمولا و اینکه خیلی سرعتم پایینه متاسفانه

2. Top | #167
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی پاتر نمایش پست ها
      وای بهزاد تو خیلی خوب کنکورو درک کردی دمت گرم!ما الان ب اموزش نیاز نداریم دقیقا زدی ب خال!پس از الگو راضی هستی درسته؟؟منم میگیرمش پ
      iq+الگو فیزیک تصویب شد...دمت گرم داشی...بهزاد چون شرایطمون مث همه میپرسم تو دروس دیگه به منبعی خوبی جدیدی چیزی دست پیدا نکردی؟؟زیست+شیمی+عمومیا؟؟
      راستی بهزاد جان از کی شروع کردی؟؟ب حد 22خردادت رسیدی؟؟من تازه شرو کردم!هیچی یادم نی البته خ زود یادم میان وقتی میخونم!!تو چیکار کردی؟
      ر.ا:واااااااااااااااااای iq عالیییییییییییه تست ایده دار فراوون
      اره از الگو راضیم.من از 4 مهر شروع میکنم چون تا خرداد خوندیم تابستونم میخوندیم بازدهی نداشت از 4 مهر خوبه وگرنه راه امسال طولانی تر شده خسته میشیم.من خرداد امسال بریده بودم دوس داشتم زود تموم شه .تابستونم زیاد مهم نیست کل کنکور اصلش از بعد عید شروع میشه هرچی اون موقع بخونی میزنی.زیست که من الگو و همایش فقط میخونم البته سوم اندیشه فایقم حتما بگیر که از نزدیک دیدمش محشره کتاب جامع هم تخته سیاه دارم .شیمیم که دوم الگو سوم گاج یا خیلی سبز خودم گاج میگیرم پیش 1 سبز پیش 2 مبتکران.فار هم بعد عید میزنم.عمومیا که معارف الگو دارم زبان گاج ادبیات گاج عربی الگو جامع.نگران فراموشیت نباش همه چیو بلدی فقط به فکر تست زماندار باش چیزی که ضربه زد بهم همین بود.زمان.
      ?
      ویرایش توسط bbehzad : 30 شهریور 1394 در ساعت 02:05

3. Top | #168
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      والا نمیدونم بذا از بهزاد بپرسم @bbehzad ؟؟
      تست.راستی با کتاب تست فیزیک الگو ارتباط برقرار کردن سخته ها یعنی بد قلقه ولی اگه بتونی از پسش بربیای کنکورت تضمینه چون روند سخت شدن فیزیک کنکور ادامه داره
      ?

4. Top | #169
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      اره از الگو راضیم.من از 4 مهر شروع میکنم چون تا خرداد خوندیم تابستونم میخوندیم بازدهی نداشت از 4 مهر خوبه وگرنه راه امسال طولانی تر شده خسته میشیم.من خرداد امسال بریده بودم دوس داشتم زود تموم شه .تابستونم زیاد مهم نیست کل کنکور اصلش از بعد عید شروع میشه هرچی اون موقع بخونی میزنی.زیست که من الگو و همایش فقط میخونم البته سوم اندیشه فایقم حتما بگیر که از نزدیک دیدمش محشره کتاب جامع هم تخته سیاه دارم .شیمیم که دوم الگو سوم گاج یا خیلی سبز خودم گاج میگیرم پیش 1 سبز پیش 2 مبتکران.فار هم بعد عید میزنم.عمومیا که معارف الگو دارم زبان گاج ادبیات گاج عربی الگو جامع.نگران فراموشیت نباش همه چیو بلدی فقط به فکر تست زماندار باش چیزی که ضربه زد بهم همین بود.زمان.
      سلام بهزاد بین گاج پیش و گاج iq کدوم بهتره؟خودم ۱۰ سال کنکور دارم بیشتر سراغ تست تالیفی میگردم...امسال یکی از دوستام پیش گاج زده بود کنکور ۷۵ زد!
      از نظر سوالات کدوم به کنکور ۹۴ که دادی شبیه تر بود؟(صرف نظر از سختی فقط از نظر یکسان بودن سطح سوالات چون بنظرم یه مقدار سخت میزد سوالاش)

Sent from my Nexus 7
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

5. Top | #170
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      سلام بهزاد بین گاج پیش و گاج iq کدوم بهتره؟خودم ۱۰ سال کنکور دارم بیشتر سراغ تست تالیفی میگردم...امسال یکی از دوستام پیش گاج زده بود کنکور ۷۵ زد!
      از نظر سوالات کدوم به کنکور ۹۴ که دادی شبیه تر بود؟(صرف نظر از سختی فقط از نظر یکسان بودن سطح سوالات چون بنظرم یه مقدار سخت میزد سوالاش)

Sent from my Nexus 7
      من اول خیلی سبز خریدم پارسال درصدام تو ازمونا بالا نیمد بعد رفتم گاج پیشو خریدم بخدا عالی بود دوبار 100 یه بار 90 بقیه رم بالای 50 بودم همیشه کنکور شیمی عصبیم نمیکرد 70 میزدم ولی شیمیو 15 زدم ریاضیم 40 باید زودتر میگرفتمش.امسال میخواستم پایه الگو بگیرم پیشم همون گاج تا این که امروز رفتم کتاب iqرو دیدم واقعا عالیه حالا این نظر منه فردا ناراحت نشید بگید تقصیر من شدا.ولی کتابش پر از ایده بکره
      ?

6. Top | #171
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من اول خیلی سبز خریدم پارسال درصدام تو ازمونا بالا نیمد بعد رفتم گاج پیشو خریدم بخدا عالی بود دوبار 100 یه بار 90 بقیه رم بالای 50 بودم همیشه کنکور شیمی عصبیم نمیکرد 70 میزدم ولی شیمیو 15 زدم ریاضیم 40 باید زودتر میگرفتمش.امسال میخواستم پایه الگو بگیرم پیشم همون گاج تا این که امروز رفتم کتاب iqرو دیدم واقعا عالیه حالا این منه فردا ناراحت نشید بگید تقصیر من شدا.ولی کتابش پر از ایده بکره
      اقا بهزاد الان ریاض ی اي کيو گاج بهتر از پايه نشرالگو و گاجه پيشه علی الخصوص نشرالگو يادمه خيييلي تعريف ميکردين.ریاض ی نشرالگو رو منظورم کيفيت سوالاتشه
      و پیش2 چرا مبتکران خيلي سبز سوالاتش بهتر نيست
      سوال ديگم اينگه. خيلي سبز پيششو ديدين. در مقايسه با الگو کدومش بهتره
      تشکر تو اين انجمن از اون تعداد افرادي هستين که ميشه بتون اعتماد کرد
      ا

7. Top | #172
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من اول خیلی سبز خریدم پارسال درصدام تو ازمونا بالا نیمد بعد رفتم گاج پیشو خریدم بخدا عالی بود دوبار 100 یه بار 90 بقیه رم بالای 50 بودم همیشه کنکور شیمی عصبیم نمیکرد 70 میزدم ولی شیمیو 15 زدم ریاضیم 40 باید زودتر میگرفتمش.امسال میخواستم پایه الگو بگیرم پیشم همون گاج تا این که امروز رفتم کتاب iqرو دیدم واقعا عالیه حالا این نظر منه فردا ناراحت نشید بگید تقصیر من شدا.ولی کتابش پر از ایده بکره
      بهزاد جان یه سوال دارم لطف میکنی جواب بدی راستش طبق تعریف بچه ها ریاضی جامع خیلی سبز گرفتم و ازش راضیم هم درسنامه هم پاسخ تشریحی ولی خب میگن باید در کنارش گاج بگیرم (پیش میکرو) بعد برسی کردم دیدم تستاش اکثرن تست کنکوره که خیلی سبزم تو ویرایش جدید تستای داخل و خارج رو از 84 تا 94 داره خودم از شیوه تدریس مقدم نیا خوشم میاد (dvd) یه سوال دیگه نظرت راجب خط ویژه گاج چیهباید سریع لیستمو سیو کنم چون سبد خریدم تو دیجی کالا 50 تومن دیگه جا داره

8. Top | #173
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      جالبه شبیه خودمیخ طرز تفکرت شبیه منه...عاشقتم
      اندیشه فایق فقط سومش؟؟معارف گاج دارم الگو بگیرم برا محکم کاری؟؟
      منم دقیقن مث تو بودم...سه هفته اخر همش تو خونه میگفتم کاش امروز کنکور بود کاششششششش...

و اینجایی که ایران است

9. Top | #174
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samir90 نمایش پست ها
      اقا بهزاد الان ریاض ی اي کيو گاج بهتر از پايه نشرالگو و گاجه پيشه علی الخصوص نشرالگو يادمه خيييلي تعريف ميکردين.ریاض ی نشرالگو رو منظورم کيفيت سوالاتشه
      و پیش2 چرا مبتکران خيلي سبز سوالاتش بهتر نيست
      سوال ديگم اينگه. خيلي سبز پيششو ديدين. در مقايسه با الگو کدومش بهتره
      تشکر تو اين انجمن از اون تعداد افرادي هستين که ميشه بتون اعتماد کرد
      ا
      سمیرا خانم کتاب سلیقه ایه مثلا یه نفر با ریاضی خیلی سبز بالا میزنه یکی با مهروماه هرکسی باید بره کتابفروشی مقایسه کنه ببینه با کدوم کتاب راحته.مثلا کتاب iq برای من خوبه چون همه مشخصات کتابایی که داشتمو با هم داره.در مورد فیزیک الگو بگم که کتاب جذابی نیست مخصوصا برای اموزش من برای اموزش مبتکرانو پسندیدم ولی گاج برای همه ی سطوح خوبه .خیلی سبز جالب نبود فیزیکش ولی پایه خیلی سبزو ندید تایید میکنم چون مولفشو میشناسم عالیه
      ?

10. Top | #175
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      جالبه شبیه خودمیخ طرز تفکرت شبیه منه...عاشقتم
      اندیشه فایق فقط سومش؟؟معارف گاج دارم الگو بگیرم برا محکم کاری؟؟
      منم دقیقن مث تو بودم...سه هفته اخر همش تو خونه میگفتم کاش امروز کنکور بود کاششششششش...
      ببین قسمت بوده بخونیم باز .دانشگاه تهران قبول شیم.اندیشه فایق فقط سوم داره متاسفانه.معارف گاج عالیه در حد الگو هست هزینه اضافی نکن.
      ?

11. Top | #176
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      ببین قسمت بوده بخونیم باز .دانشگاه تهران قبول شیم.اندیشه فایق فقط سوم داره متاسفانه.معارف گاج عالیه در حد الگو هست هزینه اضافی نکن.
      باشه مرسی از اطلاعاتی ک دادی!امسال رتبه کشوریت چن بود دادا؟؟فک کنم تو ع من خ بهتری

و اینجایی که ایران است

12. Top | #177
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سمیرا خانم کتاب سلیقه ایه مثلا یه نفر با ریاضی خیلی سبز بالا میزنه یکی با مهروماه هرکسی باید بره کتابفروشی مقایسه کنه ببینه با کدوم کتاب راحته.مثلا کتاب iq برای من خوبه چون همه مشخصات کتابایی که داشتمو با هم داره.در مورد فیزیک الگو بگم که کتاب جذابی نیست مخصوصا برای اموزش من برای اموزش مبتکرانو پسندیدم ولی گاج برای همه ی سطوح خوبه .خیلی سبز جالب نبود فیزیکش ولی پایه خیلی سبزو ندید تایید میکنم چون مولفشو میشناسم عالیه
      اقا بهزاد ميدونم سلیقه آیه ما اینجا کتابفروشينداریم از نمونه صفحه ایم که ميذارن چيزي معلوم نميشهخب من بتون خيلي اعتماد دارم الان تستاي رياضي نشرالگو و پيش گاج بهترهيا اينو تستاي فيزيک الگو يا خیلی سبز جدید. تشکر از که جواب ميدين واقعا ممنونم

13. Top | #178
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      بهزاد جان یه سوال دارم لطف میکنی جواب بدی راستش طبق تعریف بچه ها ریاضی جامع خیلی سبز گرفتم و ازش راضیم هم درسنامه هم پاسخ تشریحی ولی خب میگن باید در کنارش گاج بگیرم (پیش میکرو) بعد برسی کردم دیدم تستاش اکثرن تست کنکوره که خیلی سبزم تو ویرایش جدید تستای داخل و خارج رو از 84 تا 94 داره خودم از شیوه تدریس مقدم نیا خوشم میاد (dvd) یه سوال دیگه نظرت راجب خط ویژه گاج چیهباید سریع لیستمو سیو کنم چون سبد خریدم تو دیجی کالا 50 تومن دیگه جا داره
      @bbehzad ?

14. Top | #179
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samir90 نمایش پست ها
      اقا بهزاد ميدونم سلیقه آیه ما اینجا کتابفروشينداریم از نمونه صفحه ایم که ميذارن چيزي معلوم نميشهخب من بتون خيلي اعتماد دارم الان تستاي رياضي نشرالگو و پيش گاج بهترهيا اينو تستاي فيزيک الگو يا خیلی سبز جدید. تشکر از که جواب ميدين واقعا ممنونم
      اخه سطحتونو نمیدونم در چه حده که.معدل کتبیتون چند بوده؟تراز ازموناتون؟
      ?

15. Top | #180
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا بهزاد ما شايد نتونيم دیگه باتون در ارتباط باشیمشماروقسم ميدم وختي فیزیک پایه و پيش خيلي سبز اومد بيايين مقايسه اي بين خيلي سبزو الگو بکنين توروخدا خيييلي ممنون

صفحه 12 از 33 نخستنخست ... 211121322 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن