خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام کتاب از نظر تست نسبت به دیگری غنی تر و با کیفیت تر ا

رأی دهندگان
    202. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • کتاب جامع گاج ( IQ )

68 33.66%
    • کتاب جامع مهر و ماه

57 28.22%
    • کتاب جامع خیلی سبز

77 38.12%
    صفحه 11 از 33 نخستنخست ... 10111221 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 489
    1. Top | #151
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان توی سایت انتشارات گاج دیدم این سری کتابهای iq برای تیزهوشان هستند.که قبلا آزمونهای جامع تیزهوشان با رنگ جلد قرمز بودند. حالا این ریاضیات را با جلد طوسی جدیدن چاپ کرده اند و گذاشته اند جزء این کتابها. گمونم با معرفینامه ای که مؤلف براش نوشته مبنی بر اینکه ریاضی سالهای اخیر سطحش بالارفته و مثل سابق نیست و از این قضایا... بنا داشته اند یه کاری مشابه آزمونهای شیمی فار برای ریاضی انجام داده بدند ،منتها همراه با درسنامه. منکه از خیرش گذشتم.

2. Top | #152
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی پاتر نمایش پست ها
      من امسال ریاضیو 35 زدمحالا وقت کم و اوردم و اینا ب کنار!!برا ریاضی مهروماه ویرایش 91 و خ سبز ویرایش 92 دارم!IQبگیرم؟؟سطحش خوبه؟؟امسال میخوام حداقل برا 60 برم دیگه!لطفا ج بدین خیلی گیج شدم!یکی مییگه گاج عالیه یکی میگه برا 35چهل خوبه!یکی میگه کلا ایده داره!ادمو گیج میکنین میذارین کنار!
      یکی کمکم کنه!خ سبز و مهروماه ویرایش جدید بییگیرم یا IQ! @bbehzad تو هم کمک کن مرسی
      مهروماه یا IQ ؟؟

و اینجایی که ایران است

3. Top | #153
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من امسال ریاضیو 35 زدمحالا وقت کم و اوردم و اینا ب کنار!!برا ریاضی مهروماه ویرایش 91 و خ سبز ویرایش 92 دارم!IQبگیرم؟؟سطحش خوبه؟؟امسال میخوام حداقل برا 60 برم دیگه!لطفا ج بدین خیلی گیج شدم!یکی مییگه گاج عالیه یکی میگه برا 35چهل خوبه!یکی میگه کلا ایده داره!ادمو گیج میکنین میذارین کنار!
      یکی کمکم کنه!خ سبز و مهروماه ویرایش جدید بییگیرم یا IQ! @bbehzad تو هم کمک کن مرسی
      علی جان تو خیلی سبز و مهروماه و تقریبا خوندی درسته دوباره بخوای بخونی تکراریه به نظر من این کتابو بگیر چون ازنظر من انگار خیلی سبز و مهروماهو باهم ترکیب کردن فقطم رو این کار کن الان انقلاب بودم رفتم کتابو دیددم 2900 تا تست داره سوالای رشته ریاضی و سنجشو تا اونجایی که مرز حفظ بشه اورده.گاج کتاب بی حساب کتاب نمیزنه.من که همینو میخونم هرجا لازم شد که نمیشه مهروماه و خیلی سبزم داری دیگه گرچه خیلی سبزو نمیپسندمش با اینکه دارمش
      ?

4. Top | #154
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      علی جان تو خیلی سبز و مهروماه و تقریبا خوندی درسته دوباره بخوای بخونی تکراریه به نظر من این کتابو بگیر چون ازنظر من انگار خیلی سبز و مهروماهو باهم ترکیب کردن فقطم رو این کار کن الان انقلاب بودم رفتم کتابو دیددم 2900 تا تست داره سوالای رشته ریاضی و سنجشو تا اونجایی که مرز حفظ بشه اورده.گاج کتاب بی حساب کتاب نمیزنه.من که همینو میخونم هرجا لازم شد که نمیشه مهروماه و خیلی سبزم داری دیگه گرچه خیلی سبزو نمیپسندمش با اینکه دارمش
      پ ویرایش جدیدشونو نخرم بهزاد جان؟؟سوالای گاج در حد سوالای 94 هست؟؟چ خوب انگار دارم از بلاتکلیفی در میام:

و اینجایی که ایران است

5. Top | #155
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      پ ویرایش جدیدشونو نخرم بهزاد جان؟؟سوالای گاج در حد سوالای 94 هست؟؟چ خوب انگار دارم از بلاتکلیفی در میام:
      ببین همه چیو پوشش داده و تستاش ایده زیاد داره و تستای ازمونای گاجم اورده به نظرم من خیلی کتاب خوبیه.تستاش دقیقا منطبق با کنکور 94
      ?

6. Top | #156
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      فیزیک چی خریدی بالاخره؟
      ?

7. Top | #157
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      فیزیک چی خریدی بالاخره؟
      وای بهزاد جان برا اونم سر درگمم نظرم رو الگو و مبتکرانه!تو چی میگی؟؟چی بخرم؟

و اینجایی که ایران است

8. Top | #158
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      وای بهزاد جان برا اونم سر درگمم نظرم رو الگو و مبتکرانه!تو چی میگی؟؟چی بخرم؟
      تو تقریبا شرایطت مثه منه امسال یادمه ترازای کانونمونم مثه هم بود.ببین من الگو رو گرفتم واسه این که چون پارسال گاج خوندم دیگه مشکل اموزش ندارم تو ریاضی فیزیک تست فراوون و سختر از کنکور زدن مهمه الان از الگو واقعا راضیم میدونی چرا؟چون برخلاف گاج هی سوالای شبیه هم ردیف نکرده سوالا همش ایده داره مخصوصا پایش بترکونه.جواب پس داده مبتکران برای ما خوب نیست امسال ما اموزش نمیخوایم علی جان تایم بگیر تست بزن چیزی به نام تست اموزشی برای ما سمه.تست اموزشیتم زماندار بزن
      ?

9. Top | #159
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      تو تقریبا شرایطت مثه منه امسال یادمه ترازای کانونمونم مثه هم بود.ببین من الگو رو گرفتم واسه این که چون پارسال گاج خوندم دیگه مشکل اموزش ندارم تو ریاضی فیزیک تست فراوون و سختر از کنکور زدن مهمه الان از الگو واقعا راضیم میدونی چرا؟چون برخلاف گاج هی سوالای شبیه هم ردیف نکرده سوالا همش ایده داره مخصوصا پایش بترکونه.جواب پس داده مبتکران برای ما خوب نیست امسال ما اموزش نمیخوایم علی جان تایم بگیر تست بزن چیزی به نام تست اموزشی برای ما سمه.تست اموزشیتم زماندار بزن
      وای بهزاد تو خیلی خوب کنکورو درک کردی دمت گرم!ما الان ب اموزش نیاز نداریم دقیقا زدی ب خال!پس از الگو راضی هستی درسته؟؟منم میگیرمش پ
      iq+الگو فیزیک تصویب شد...دمت گرم داشی...بهزاد چون شرایطمون مث همه میپرسم تو دروس دیگه به منبعی خوبی جدیدی چیزی دست پیدا نکردی؟؟زیست+شیمی+عمومیا؟؟
      راستی بهزاد جان از کی شروع کردی؟؟ب حد 22خردادت رسیدی؟؟من تازه شرو کردم!هیچی یادم نی البته خ زود یادم میان وقتی میخونم!!تو چیکار کردی؟
      ر.ا:واااااااااااااااااای iq عالیییییییییییه تست ایده دار فراوون

و اینجایی که ایران است

10. Top | #160
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وای بهزاد تو خیلی خوب کنکورو درک کردی دمت گرم!ما الان ب اموزش نیاز نداریم دقیقا زدی ب خال!پس از الگو راضی هستی درسته؟؟منم میگیرمش پ
      iq+الگو فیزیک تصویب شد...دمت گرم داشی...بهزاد چون شرایطمون مث همه میپرسم تو دروس دیگه به منبعی خوبی جدیدی چیزی دست پیدا نکردی؟؟زیست+شیمی+عمومیا؟؟
      راستی بهزاد جان از کی شروع کردی؟؟ب حد 22خردادت رسیدی؟؟من تازه شرو کردم!هیچی یادم نی البته خ زود یادم میان وقتی میخونم!!تو چیکار کردی؟
      ر.ا:واااااااااااااااااای iq عالیییییییییییه تست ایده دار فراوون
      منظورت از فیزیک الگو کدومه؟تست؟جامع؟صدتا فیزیک داره!!!

11. Top | #161
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mariyana نمایش پست ها
      منظورت از فیزیک الگو کدومه؟تست؟جامع؟صدتا فیزیک داره!!!
      والا نمیدونم بذا از بهزاد بپرسم @bbehzad ؟؟

و اینجایی که ایران است

12. Top | #162
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

13. Top | #163
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا نمیدونم بذا از بهزاد بپرسم @bbehzad ؟؟
      داداش، واسه زیست هم فعلاً دست نگه دار!
      Iq زیست گاج چند روز دیگه میاد!
      ...

14. Top | #164
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      هر کس ریاضیش ضعیفه باید سیر تا پیاز بگیره سال به سال کار بکنه

15. Top | #165
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودم مهر و ماه جامع رو دارم محشره.خیلی دوستش دارم ولی آی کیو گاج رو ندیدم.
      ولی مهر و ماه عالیه.مطمینن خوب بخونیدش بالای 70 میزنید بدون شک
      البته باید حوصله کنید

صفحه 11 از 33 نخستنخست ... 10111221 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن