خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 149
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور دوباره برای پزشکی با مدرک ارشد:با هم بخونیم

سلام! کی مثل من ارشد داره و می‌خواد دوباره برای پزشکی کنکور بده؟

بیایید با هم بخونیم و از پیشرفت‌هامون گزارش بدیم من برای آزمون‌های قلمچی اسم نوشتم.

به امید کلی قبولی از این گروه در کنکور ۹۵!
      ویرایش توسط Minoo00 : 28 شهریور 1394 در ساعت 19:11

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما مدرک ارشدت رو گرفتی ؟ یا دانشجوی ارشدی ؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ميتوني به اين مصوبه شكايت كني. ولي اينو مد نظر داشته باش كه ممكنه واسه آينده كاري و طرح و آزمون علوم پايت خيلي بد تموم بشه
      به نظر من كه زور وزارت بهداشت ميچربه و بايد كلا بيخيال اين مصوبه شد...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من ارشدم رو گرفتم.
      چرا برام بد بشه؟ خوب اگر قبول کنند و مصوبه رو عوض کنند یعنی موافقت کردند دیگه! اسلحه که نمی‌کشم روشون )
      خوب وقتی لیسانس‌ها می‌تونند همه جا رو بزنند چرا ما نتونیم؟ به نظر من عادلانه نیست. مساله تحصیل رایگان رو اونهایی که لیسانس خوندن هم دارند.

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Minoo00 نمایش پست ها
      من ارشدم رو گرفتم.
      چرا برام بد بشه؟ خوب اگر قبول کنند و مصوبه رو عوض کنند یعنی موافقت کردند دیگه! اسلحه که نمی‌کشم روشون )
      خوب وقتی لیسانس‌ها می‌تونند همه جا رو بزنند چرا ما نتونیم؟ به نظر من عادلانه نیست. مساله تحصیل رایگان رو اونهایی که لیسانس خوندن هم دارند.
      حرف شما كاملا درسته
      شما ميتوني به ديوان عدالت شكايت كني و اونا هم به نفع شما راي ميدن! ولي ديوان اين رايو قبلا داده و اجرايي نشده!!
      اگه شمام بري شكايت كني و به وزارت بهداشت فشار بياري اينا ميان اين قانون رو برميدارن و ميگن كلا هيچ كس به غير از دانش آموز سال 4 دبيرستان نميتونه پزشكي بخونه! مثل سال 89 به قبل
      به نظر من اعتراض به اين مصوبه هيج تاثير مثبتي نداره و فقط وضعو بدتر ازيني كه هست ميكنه

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه شما خيلي روي شكايت از طريق ديوان عدالت پافشاري بكني اينا مثلا ميان ميگن تو رايگان بخون! ولي بيمتو قطع ميكنن! يا مثلا نميذارن آزمون علوم پايه بدي(به بهانه هاي مختلف)!
      ببين وزارت بهداشت شوخي بردار نيست. از ما گفتن بود خلاصه...

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وا! مگه داستان گانگستری هست؟کی تا حالا وزارت بهداشت همچین کاری کرده؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا شمه که فعلا اون طرف پل هستی بگذارید ببینیم این طرف پل کسی پیدا میشه ما با هم یک تلاشی بکنیم یا نه.
      من مشکلم رایگان خوندنش نیست. چون یک بار تحصیل رایگان داشتم حرفی ندارم پول بدم. مشکلم اینه که نمی‌تونیم دانشگاه‌های خوب رو بزنیم.

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا شمه که فعلا اون طرف پل هستی بگذارید ببینیم این طرف پل کسی پیدا میشه ما با هم یک تلاشی بکنیم یا نه.
      من مشکلم رایگان خوندنش نیست. چون یک بار تحصیل رایگان داشتم حرفی ندارم پول بدم. مشکلم اینه که نمی‌تونیم دانشگاه‌های خوب رو بزنیم.
      من چيزايي رو كه بهم گفتن ممكنه اتفاق بيفته رو گفتم. خود دانيد اگه خواستيد شكايت كنين
      هزينه هم سالي 16 يا 17 ميليون ميشه(واسه تهران 20 ميليون)

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من ارشدم رو گرفتم.
      دوست عزیز من لیسانسه هستم و امسال کنکور دادم و شدم 780
      آزاد تهران پزشکی قبول شدم
      این نکته رو هم بگم که لیسانسه ها میتونن روزانه برن ولی باید سالی 12 میلیون شهریه بدن

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دانشگاههای خوب همه بین الملل دارن
      تهران بهشتی ایران و ...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhkh1368 نمایش پست ها
      دوست عزیز من لیسانسه هستم و امسال کنکور دادم و شدم 780
      آزاد تهران پزشکی قبول شدم
      این نکته رو هم بگم که لیسانسه ها میتونن روزانه برن ولی باید سالی 12 میلیون شهریه بدن
      چه خوب پس این مصوبه‌ها به آزاد ربطی نداره؟ باز خدا رو شکر چون سطح آزاد هم الان خیلی خوبه.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بین الملل‌ها جدا نیستند از بقیه؟
      باز هم به نظر من تفاوتی بین لیسانس و ارشد نیست. اگه لیسانس‌ها می‌تونند برند کنار روزانه‌ها با شهریه، چرا ارشد‌‌ها نباید بتونند؟ آخه من یه عمر دانش آموز/دانشجوی درس‌خون بودم (تعریف از خود نباشه d جام توی بین الملل نیست واقعا.
      ارشد‌ها کجایید؟ حالا فارغ از این بحث‌ها بیایید همدیگرو پیدا کنیم با هم بخونیم.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام مرسی بابت تایپیک. اگه دانشجوی ارشد باشی و تموم نکرده باشی میتونیم پزشکی روزانه بریم؟
      قدر لحظه های “زندگی” را بدان
      زندگی یعنی “لبخند” به گذشته و امید به آینده
      لبخند “امروز” را با غم های گذشته تلخ مکن

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor 95 نمایش پست ها
      سلام مرسی بابت تایپیک. اگه دانشجوی ارشد باشی و تموم نکرده باشی میتونیم پزشکی روزانه بریم؟
      اگر انصراف بدید و مدرک ارشد رو نگیرید بله. من کلی حرص می‌خورم که چرا اینقدر دویدم دنبال فارغ التحصیلی. اگر کارهاش رو نکرده بودم می‌تونستم با همون لیسانس من هم برم روزانه.

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن