خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      پس انصرافی بزنه؟

نه نه به نظر من غیر روزانه باید زد اون پستمو دقیق بخون علتشم اونجا گفتم ولی مطمئن نیستم

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      اگه روزانه قبول شده باشه به هیچ وجه در کنکور سراسری نمیتونه شرکت کنه حتی برای پذیرفته شدن در آزاد و پردیس و پیام نور و ...
      اگه شبانه پذیرفته شده باشه مشکلی نیست هروقت خواست میتونه انصراف بده
      یعنی اگه انصراف هم بدم ،بازم نمیتونم کنکور شرکت کنم؟
      مدت محرومیت از شرکت در کنکور دقیقا چند سال میشه؟! یه سال یا دوسال؟ این سوالات روقسمت اموزش دانشکده بپرسم جوابی میدن؟!

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_dentist نمایش پست ها
      اگه دولتیش روزانه باشه نه چون برای کسایی که دانشگاه ثبت نام نکردن یک سال محرومیت و برای کسایی که ثبت نام کردن تا اتمام تحصیلشون محرومیت داره ولی اگه دولتیش شبانه باشه بدون انصراف از تحصیل هم میشه کنکور داد و مرداد اگه نتیجه خوب بود از رشته قبلیش انصراف بده
      ثبت نام بهمن ماهه هنوز فرصت هست تازه تا پارسال زمان ثبت نام واسه انصراف دانشجوها مهلت 3 ماهه میدادن راستی بعداز انصراف نمیتونی مجددا واسه رشته دانشگاهی قبلیت ثبت نام کنی
      واقعا دانشجو روزانه تا اتمام تحصیل حق شرکت در کنکور رو نداره؟!
      اگه اخر این ترم انصراف بدم ،چ سالی میتونم کنکور بدم؟
      ممنون از پاسختون

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anis.Es نمایش پست ها
      یعنی اگه انصراف هم بدم ،بازم نمیتونم کنکور شرکت کنم؟
      مدت محرومیت از شرکت در کنکور دقیقا چند سال میشه؟! یه سال یا دوسال؟ این سوالات روقسمت اموزش دانشکده بپرسم جوابی میدن؟!
      امسال تحت هیچ شرایطی شما نمیتونی کنکور سراسری شرکت کنی.
      سال بعد میتونی یک ماه قبل از ثبت نام در کنکور (یعنی در دی ماه ) انصراف بدی و کنکور شرکت کنی.
      به دانشگاه ربطی نداره اگه میخوای مطمعن بشی میتونی از پرسش پاسخ سازمان سنجش بپرسی کمتر از 24 ساعت جواب رو مینویسن.

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anis.Es نمایش پست ها
      واقعا دانشجو روزانه تا اتمام تحصیل حق شرکت در کنکور رو نداره؟!
      اگه اخر این ترم انصراف بدم ،چ سالی میتونم کنکور بدم؟
      ممنون از پاسختون
      دوستمون متاسفانه اشتباه فرمودن. دانشجوی روزانه میتونه قبل از اتمام تحصیلاتش انصراف بده و کنکور شرکت کنه منتهی شرایط خاصی داره که در پست قبلیم گفتم.
      شما الان انصراف بدی از نظر نظام وظیفه دچار مشکل میشی. بهتره سال بعد آخر شهریور انصراف بدی تا هم کنکور 96 بدون دردسر شرکن کنی هم قبل از کنکور 96 نیازی به اعزام به خدمت نداشته باشی.

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      دوستمون متاسفانه اشتباه فرمودن. دانشجوی روزانه میتونه قبل از اتمام تحصیلاتش انصراف بده و کنکور شرکت کنه منتهی شرایط خاصی داره که در پست قبلیم گفتم.
      شما الان انصراف بدی از نظر نظام وظیفه دچار مشکل میشی. بهتره سال بعد آخر شهریور انصراف بدی تا هم کنکور 96 بدون دردسر شرکن کنی هم قبل از کنکور 96 نیازی به اعزام به خدمت نداشته باشی.
      اوکی ،خیلی ممنونم
      ولی من معافم از خدمت

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان،
      یه سوالی برام پیش اومده؛ اگر کسی بار اول وارد دانشگاه آزاد بشه و بعد از چند ترم که خوند و 2 ترم هم مرخصی گرفت کنکور شرکت کنه و بعد از کنکور انصراف بده و وارد یه دانشگاه دولتی بشه، بعدا" برای مقطع فوق لیسانس دیگه معافیت نداره؟ باید یه راست بره سربازی یا یه سال وقت داره واسه کنکور ارشد؟
      ممنونم.

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

من از معافیت اطلاعی ندارم
      ویرایش توسط miss_dentist : 09 دی 1394 در ساعت 22:45

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن