خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بهترین کتاب های جامع اموزشی

با سلام بنده میخواستم ببینم کدام انتشاراتی کتاب های جامع آموزشی بهتری داره مثلا واسه ادبیات کدوم کتاب جامع خوبه که آموزش داده باشه همچنین من جامه کاج ادیاتشو نگاه کردم فقط تست داشت سال چاپ 94 و فیزیکش هم همین طور واسه ادبیات فیزیک ریاضی (رشته تجربی) چه کتاب جامعی پیشنهاد میکنید که آموزش باشه و فقط تست نداشته باشه؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نیست جواب ما رو بده؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جواب سوال ما رو هیچ کس نمیدونه؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      گاج‌فیزیک‌جلد دوم ک پاسخای تشریحیو داره درسنامه هم داره ک درسنامه های خوبو روانین و کارتونو راه میندازن...ادبیات موضوعی گاجم بشخصه دو کتاب لقمه تاریخ و لغتو درکنارش دارم و بنظرم کامل میاد!اما کتاب جامع خیلی سبزو میتونین ی نگاه بندازین چون برای زبان فارسیم درسنامه داره...

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کتاب های جامع با توجه به حجمشون اکثرا برای درسنامه نوشته نشدن...بخصوص برای دروس اختصاصی که حجم درسی بالاست....مثلا فیزیک گاج کتاب بسیار خوبیه...البته جامع نیست و پایه و پیش داره و کلا 4 جلده اما با این حال بیشتر تمرکزش روی تستس و پاسخ تشریحی است و درسنامه های انچنان قدرتمند و کاملی نداره....یا ریاضی خیلی سبز هم همینطور...یا زیست گاج...ولی اینگونه کتب برای دروس عمومی خیلی عالی هستن...کتاب ادبیات موضوعی گاج تقریبا یه کتاب کامله...عربی کامل گاج هم همچنین...دینی گاج هم یه همچین سبکی داره..در کنار اون زبان خارجه ی مبتکران از شهاب اناری هم به همین شیوه نوشته شده...

در کل برای اموزش در دروس اختصاصی دنبال کتاب جامع نباشید...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      کتاب های جامع با توجه به حجمشون اکثرا برای درسنامه نوشته نشدن...بخصوص برای دروس اختصاصی که حجم درسی بالاست....مثلا فیزیک گاج کتاب بسیار خوبیه...البته جامع نیست و پایه و پیش داره و کلا 4 جلده اما با این حال بیشتر تمرکزش روی تستس و پاسخ تشریحی است و درسنامه های انچنان قدرتمند و کاملی نداره....یا ریاضی خیلی سبز هم همینطور...یا زیست گاج...ولی اینگونه کتب برای دروس عمومی خیلی عالی هستن...کتاب ادبیات موضوعی گاج تقریبا یه کتاب کامله...عربی کامل گاج هم همچنین...دینی گاج هم یه همچین سبکی داره..در کنار اون زبان خارجه ی مبتکران از شهاب اناری هم به همین شیوه نوشته شده...

در کل برای اموزش در دروس اختصاصی دنبال کتاب جامع نباشید...
      اگر منظورتون از انچنان واقعا انچنانه (!)که موافقم...ولی درسنامه های کاملی داره که در کنار پاسخ تشریحی ک خودتون اشاره کردین جوابگو هست...

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب جامع شیمی گاج برای رسیدن به درصد 60 خوبه کافیه؟!؟ البته در کنار درسنامه های مبتکران و خیلی سبز می خوام ازش استفاده کنم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واسه ریاضی چی بگیرم کلا پرتم میخوام از پایه باشه که بخونم فیزیک هم که فقط سال چهارم رو میخوام رشته تجربی یه کتاب اموزشی معرفی کنید

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Son OF God نمایش پست ها
      با سلام بنده میخواستم ببینم کدام انتشاراتی کتاب های جامع آموزشی بهتری داره مثلا واسه ادبیات کدوم کتاب جامع خوبه که آموزش داده باشه همچنین من جامه کاج ادیاتشو نگاه کردم فقط تست داشت سال چاپ 94 و فیزیکش هم همین طور واسه ادبیات فیزیک ریاضی (رشته تجربی) چه کتاب جامعی پیشنهاد میکنید که آموزش باشه و فقط تست نداشته باشه؟
      چون هم آموزش و هم تست میخوای برای ادبیات 5کتاب مبحثی الگو
      عربی: جامع خیلی سبز (غزال موسوی) یا کامل گاج
      دینی: جامع نشر الگو یا جامع گاج
      زبان: جامع گاج یا جامع خیلی سبز یا جامع مبتکران
      فیزیک: پیش و پایه گاج

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن