خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام...تشکر. ببخشید آیا آقای قندهاری المپیادی بودند....اگر بله در چه درسی(فیزیک)؟..... ممکنه خواهش کنم کارنامه ایشون را که لطف کردید قرار دادید لطفا کپی از آن را در همون پست اول مصاحبه با ویرایشی که زحمتشو میکشید قرار بدید... کلا مصاحبه هاتون حتی در سایتتون هم به همراه کارنامه و درصدهاشون باشه تا مقایسه ای در دروس مختلف بین منابع و روش مطالعه و درصد و نتیجه بدست آمده داشته باشیم خیلی بهتره....ممنونم. میدانم به این تاپیک ارتباطی نداره...ولی به عنوان یک باتجربه که این مسیر کنکور را با موفقیت پشت سر گذاشته ممکنه خواهش کنم نظرتون را در مورد کتاب جدید فیزیک خیلی سبز که pdf آن در سایت خیلی سبز امروز قرار داده شده بفرمائید در مقایسه با منابعی که قبلا بودند مثل گاج و الگو و مبتکران شهریاری و جوکار و خیلی سبز سال به سال.....و این کتاب را لطفا تحلیل کنید در گروه خودتون و نظرتون را بفرمائید......ممنون میشیم. **در مورد کتاب های جمع بندی مورد استفاده فرمودند که کتاب های جمع بندی مهروماه و خط ویژه را استفاده کردند....لطفا به نام درس هم اشاره میفرمودند که دقیقا برای هر درس از کدام کتاب جمع بندی استفاده کردند.....اینجوری خیلی بیشتر میتونست کمک کنه و مفید باشه (کلی گویی نباشه و جزئی تر بیان بشه مفید تر خواهد بود.).... سربلند باشید.
      ویرایش توسط محمد رضا : 28 شهریور 1394 در ساعت 19:01

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد رضا نمایش پست ها
      سلام...تشکر. ببخشید آیا آقای قندهاری المپیادی بودند....اگر بله در چه درسی(فیزیک)؟..... ممکنه خواهش کنم کارنامه ایشون را که لطف کردید قرار دادید لطفا کپی از آن را در همون پست اول مصاحبه با ویرایشی که زحمتشو میکشید قرار بدید... کلا مصاحبه هاتون حتی در سایتتون هم به همراه کارنامه و درصدهاشون باشه تا مقایسه ای در دروس مختلف بین منابع و روش مطالعه و درصد و نتیجه بدست آمده داشته باشیم خیلی بهتره....ممنونم. میدانم به این تاپیک ارتباطی نداره...ولی به عنوان یک باتجربه که این مسیر کنکور را با موفقیت پشت سر گذاشته ممکنه خواهش کنم نظرتون را در مورد کتاب جدید فیزیک خیلی سبز که pdf آن در سایت خیلی سبز امروز قرار داده شده بفرمائید در مقایسه با منابعی که قبلا بودند مثل گاج و الگو و مبتکران شهریاری و جوکار و خیلی سبز سال به سال.....و این کتاب را لطفا تحلیل کنید در گروه خودتون و نظرتون را بفرمائید......ممنون میشیم. **در مورد کتاب های جمع بندی مورد استفاده فرمودند که کتاب های جمع بندی مهروماه و خط ویژه را استفاده کردند....لطفا به نام درس هم اشاره میفرمودند که دقیقا برای هر درس از کدام کتاب جمع بندی استفاده کردند.....اینجوری خیلی بیشتر میتونست کمک کنه و مفید باشه (کلی گویی نباشه و جزئی تر بیان بشه مفید تر خواهد بود.).... سربلند باشید.
      خیر ایشون المپیادی نبودن

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parloo نمایش پست ها
      منم خدا داشتم ، دعای والدین داشتم ،
      مخاطب خاص داشتم ، انگیزه داشتم ، ...

ولی نشد ؛ چرا ؟!

چون کم خوندم ، کم خوندم ، کم خوندم !
      من مخاطب خاص نداشتم...حتما واس همین موفق نشدم

ر.ا : فقط باید خوند+شانس(خدا باید شانس بده)....همین!
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها
      من مخاطب خاص نداشتم...حتما واس همین موفق نشدم

ر.ا : فقط باید خوند+شانس(خدا باید شانس بده)....همین!
      بدون شانس هم میشه موفق شد اما شانش کلا چیز خوبیه!!!

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد رضا نمایش پست ها

چشم
      اميرحسين قندهارى علويجه

6. Top | #36
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دمت گرم

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl1218 نمایش پست ها
      دمت گرم
      خواهش میکنم

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عجببببببببببببببببببببببب بببببب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن