خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: گاج یا قلم چی؟

رأی دهندگان
    26. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

7 26.92%
    • قلم چی

19 73.08%
    صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      داداش قلم چی مال پدر من نیست که براش تعصب بکنم، در ضمن، من اون زمانی که گاج بودم، منت من رو هم می کشیدن که بمونم، ولی نموندم و الان تو قلم چی شاید منو آدم هم حساب نمی کنن، ولی با این حال من باید حقیقت رو بگم، قلم چی بهتره، در ضمن، از مهر به بعد، زمان تمرین سخت کوشی و آزمون و خطا نیست، بلکه زمان عمله، حالا شما کم کاری کردین و به برنامه نرسیدین اینو نشون نمیده که برنامه قلم چی بده، مشکل از شما بوده، معادل سازی هم نمیشه کرد، من تو گاج رتبم همیشه زیر 15 کشور بود، ولی الان تو قلم چی به زور 300 کشور میشم، چجوری بیام معادل سازی بکنم، بیام ضرب در 20 بکنم.
      عزیزم همه حرفای شما صحیح اما منظورم این بود که هرکی شرایط خاص خودشُ داره...
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

2. Top | #32
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط muhammad نمایش پست ها
      همین امسال و حتی پارسال دانش آموزایی که آزمونای جامع سنجش رفتن و مثل شما میگفتن سوالاش چرته اذعان داشتن که سوالات شیمی و فیزیکش عین کنکور سخت بوده و شک نکن آزمونای جامع هیچ کدوم از موسسات به اندازه ی جامع های (آخری) سنجش شبیه به کنکور نبوده، نیست و نخواهد بود.
      یادمه دانش آموزا اونوقت برای اینکه روحیه‌شونو نبازن بهم دیگه میگفتن که تو کنکور هیچ وقت مثل سنجش سوال نمیدن و سوالاش چرته ولــــــــــــــــــی دادن!!
      والا برعکس فیزیک سنجش فوق العاده اسون میدادن
      من جامع های سنجش فیزیک 60 70 میزدم
      توکنکور 35 زدم
      البته استرس کنکور و وقت کم اوردن و... هم دخیل بود

تنها شباهت سنجش به کنکور 94 تست شمارشی شیمی بود
      نانوایی شلوغ بود و چوپان مدام این پا و آن پا میکرد..نانوا به او گفت:چرا انقدر نگرانی؟؟
      گفت : گوسفندانم را رها کرده ام و آمده ام نان بخرم ، میترسم گرگ ها شکمشان را پاره کنند!
      نانوا گفت : چرا گوسفندانت را به خدا نسپرده ای؟
      گفت :سپرده ام اما او خدای "گرگها" هم هست

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهــــــدی کرمی نمایش پست ها
      دوست عزیز!
      ببین رُک بگم بهت!

تنها چیزی که تو آزمون مهمه بـرنامشه! چقدر زود تموم میکنی چقدر مرور میکنی!

بعدش سبک سوالاس! مثلا قلم چی یه سوال شخمی میده که به جان خودم خودشم به زور حلش میکنه!

ولی گاج میاد تمام کنکور های سال های قبل رو برسی میکنه عین سبک کنکور تست میده!

من دوسال قلم چی بودم میدونم چه خبره اونجا!

قلم چی داره پول تبلیغاتشو و جامعه ی آماریشو ازت میگیره!

نه آماده سازی تو واسه سبک کنکور!
      یعنی گاج بهتره؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      به خاطر داداش علیرضای گل ، من یه آزمون جامع سوم رو کلا عکس گرفتم و الان آمادس، به دلیل اینکه انتشار سوالای گاج غیرقانونیه و ممکنه برا انجمن مشکلی پیش بیاد، اگه کسی خواست، پ.خ. بده تا براش بفرستم، اگه نخواست هم که هیچ، کارمون راحت تر میشه.
      میشه نتیجه بررسی و نظرتون راجع به سوالاتش در مقایسه با قلم چی را بذارید؟

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط patrik نمایش پست ها
      میشه نتیجه بررسی و نظرتون راجع به سوالاتش در مقایسه با قلم چی را بذارید؟
      از لحاظ سوال، تو عمومی گاج سوالاش استاندارد تره، تو اختصاصی، قلم چی خیلی سرتره، گاج سعی میکنه همون سبک سوالات کنکورهای سال های قبل رو تکرار بکنه که الان تقریبا به هیچ دردی نمی خوره، چون سبک سوالات کنکور هر سال نسبت به سال قبل خیلی عوض میشه، ولی قلم چی همش دنبال اینه که سبک جدیدی از سوالات بده، مخصوصا تو زیست و سوالای آقای کرامت که واقعا یه چیز دیگست، فقط در همین حد میتونم بگم.

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 4 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن