خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: گاج یا قلم چی؟

رأی دهندگان
    26. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

7 26.92%
    • قلم چی

19 73.08%
    صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط patrik نمایش پست ها
      سلام این لینک ها برنامه آزمون های قلم چی و گاج هست میخواستم بدانم کدوم بهتره ؟

از لحاظ برنامه و سطح سوالات . فقط همین موارد برای من اهمیت داره . تراز و جامعه آماری برام مهم نیست

در نظر سنجی هم شرکت کنید

دلایلتون را هم کامل بگید

ممنون

گاج
      http://media.sefeed.ir/file/pdf/budg...si-tajrobi.pdf

http://media.sefeed.ir/file/pdf/budg...azitajrobi.pdf
      من به عنوان کسی که اول و دوم رو گاج بوده و سوم و پیش رو تو کانون، میتونم بگم که چه از لحاظ برنامه و چه از لحاظ سوالا، کانون سرتره، از لحاظ برنامه تقریبا میشه گفت که گاج از روی کانون کپی کرده و زیاد فرق نمی کنن، ولی از لحاظ سوالا خیلی فرق میکنن، بعضی ها میگن که سوالای گاج شبیه به کنکوره و خوبه، ولی به نظر من شبیه به کنکور بودن اصلا خوب نیست، چون سوالاش شبیه به کنکوره، یعنی شبیه به کنکور های سال های گذشتس، نه سال آینده، معلوم نیست سال بعد چه جور سوالایی بدن، و چون گاج فقط رو تیپ سوالای سال های قبل کنکور تاکید میکنه، اصلا خوب نیست، ولی کانون بیشترین تنوع نوع سوالات رو داره، تو آزمون هاش، همه نوع و همه تیپ سوالی میشه دید، یعنی در واقع آدم رو برای مواجهه با هر نوع سوالی تو کنکور آماده میکنه، من خودم به شخصه که کانون رو پیشنهاد میکنم.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام این لینک ها برنامه آزمون های قلم چی و گاج هست میخواستم بدانم کدوم بهتره ؟

از لحاظ برنامه و سطح سوالات . فقط همین موارد برای من اهمیت داره . تراز و جامعه آماری برام مهم نیست

در نظر سنجی هم شرکت کنید

دلایلتون را هم کامل بگید

ممنون

گاج
      http://media.sefeed.ir/file/pdf/budg...si-tajrobi.pdf

http://media.sefeed.ir/file/pdf/budg...azitajrobi.pdf
      سلام من هم گاج دیدم هم قلمچی ولی گاج خداوکیلی برنامه بهتری داشت برای مثال کانون با زیست دوم شروع میکنه و تا اواسط بهمن خبری از فصلای سخت سوم(8 به بعد) نیست درحالیکه اکثر بچه ها تو اون فصلا مشکل دارن البته تو بقیه دروس اختصاصی و عمومی 100% مشابه کانونه فک کنم از کانون کپی کرده!متاسفانه ما ایرانیا تعصب شدیدی داریم رو برنامه کانون درحالیکه همونطور که عرض کردم برنامه گاج تقریبا مشابه کانونه(بجز زیست) و برنامه نمیتونه ملاک خوبی برای مقایسه باشه!
      +از نظر سوالات کانون که عالیه+من شیمی و زیست+عمومی گاج هم میپسندم!
      +تعداد مرور گاج برای بعضی دروس تا 4 بار هم میرسه!
      +این قلم چی فک کنم 1 در میون سوالات کتاب زرد عمومی و آبی میده(گواه=شاهد) و باعث ایجاد تراز کاذب میشه همینطور که امسال خیلی از ترازای بالا تو کنکورعلمکرد ضعیفی داشتن...
      +نقطه ضعف گاج سوالای ریاضیش که خیلی آسونتر از کنکوره+جامعه آماریش پارسال 20 هزار تا بود امسال فک کنم تا 30 هزار تا برسه ولی بازهم نسبت 80 هزارتای قلم چی عددی نیس!
      موفق باشی!
      +باز هم من به کسی که زیست سوم خوب تست نزده پیشنهاد میکنم بیاد گاج!
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

3. Top | #18
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      کسی نمونه سوال از گاج نداره بزاره ببینیم ؟

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      سلام من هم گاج دیدم هم قلمچی ولی گاج خداوکیلی برنامه بهتری داشت برای مثال کانون با زیست دوم شروع میکنه و تا اواسط بهمن خبری از فصلای سخت سوم(8 به بعد) نیست درحالیکه اکثر بچه ها تو اون فصلا مشکل دارن البته تو بقیه دروس اختصاصی و عمومی 100% مشابه کانونه فک کنم از کانون کپی کرده!متاسفانه ما ایرانیا تعصب شدیدی داریم رو برنامه کانون درحالیکه همونطور که عرض کردم برنامه گاج تقریبا مشابه کانونه(بجز زیست) و برنامه نمیتونه ملاک خوبی برای مقایسه باشه!
      +از نظر سوالات کانون که عالیه+من شیمی و زیست+عمومی گاج هم میپسندم!
      +تعداد مرور گاج برای بعضی دروس تا 4 بار هم میرسه!
      +این قلم چی فک کنم 1 در میون سوالات کتاب زرد عمومی و آبی میده(گواه=شاهد) و باعث ایجاد تراز کاذب میشه همینطور که امسال خیلی از ترازای بالا تو کنکورعلمکرد ضعیفی داشتن...
      +نقطه ضعف گاج سوالای ریاضیش که خیلی آسونتر از کنکوره+جامعه آماریش پارسال 20 هزار تا بود امسال فک کنم تا 30 هزار تا برسه ولی بازهم نسبت 80 هزارتای قلم چی عددی نیس!
      موفق باشی!
      +باز هم من به کسی که زیست سوم خوب تست نزده پیشنهاد میکنم بیاد گاج!
      دوست عزیز، اینی که میفرمایین تا اواسط بهمن خبری از فصل های سخت زیست نبود و آزمون های آخر سخت تر شد و ...، اینا خودش برنامه ریزی شدس، کانون با این کار میخواد به تدریج سخت کوشی رو به دانش آموز یاد بده، یعنی آزمون های اول آسون ترن و به تدریج سخت تر میشن، دقیقا مثل آزمون های تابستون که الان میدیم، شما باید به این نکات ریز هم توجه بکنید.

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      دوست عزیز، اینی که میفرمایین تا اواسط بهمن خبری از فصل های سخت زیست نبود و آزمون های آخر سخت تر شد و ...، اینا خودش برنامه ریزی شدس، کانون با این کار میخواد به تدریج سخت کوشی رو به دانش آموز یاد بده، یعنی آزمون های اول آسون ترن و به تدریج سخت تر میشن، دقیقا مثل آزمون های تابستون که الان میدیم، شما باید به این نکات ریز هم توجه بکنید.
      سلام عزیزم!
      چرا از اول مهر سخت کوشیُ تمرین نکنیم؟با اینکه پروژه از تیر شروع شده؟
      +دوست عزیز این برنامه زیست کانون شاید مناسب شما باشه اما قطعا مناسب من نیست!شرایط من این بوده که مثلا 2 بار(از سال دوم تا حالا)فصل 6 دوم تست کار کردم اما مثلا فصل 9 و 10 و 11 رُ حتی نتونستم درست متنش بخونم برای امتحان نهایی!تازه قلم چی 21 اسفند تازه میره سراغ فصل 9 و 10!
      +جامعه آماری جزو اولویت ها نیس!میشه معادل سازی کرد!مثلا 500 قلم چی بشه 50 گاج...
      +بنظرم برو برنامه هردوتارُ دانلود کن
      بدون تعصب!به خونه های زرد و آبی برنامه کانون هم توجه کن!
      +قلم چی معجزه نمیکنه باورکن همه رتبه های زیر 1000 که قلم چی داره پزشُ میده نتیجه تلاششونُ گرفتن!
      موفق باشی!

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      گاج چی؟
      اطلاعات خاصی از گاج ندارم و تعریفشو شنیدم.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Catman نمایش پست ها
      اطلاعات خاصی از گاج ندارم و تعریفشو شنیدم.
      چه تعریفی میکنن ازش؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم!
      +دوست عزیز این برنامه زیست کانون شاید مناسب شما باشه اما قطعا مناسب من نیست!شرایط من این بوده که مثلا 2 بار(از سال دوم تا حالا)فصل 6 دوم تست کار کردم اما مثلا فصل 9 و 10 و 11 رُ حتی نتونستم درست متنش بخونم برای امتحان نهایی!تازه قلم چی 21 اسفند تازه میره سراغ فصل 9 و 10!
      +جامعه آماری جزو اولویت ها نیس!میشه معادل سازی کرد!مثلا 500 قلم چی بشه 50 گاج...
      +قلم چی معجزه نمیکنه باورکن همه رتبه های زیر 1000 که قلم چی داره پزشُ میده نتیجه تلاششونُ گرفتن!
      موفق باشی!
      من فقط سوال و درصد برام مهمه . الان واقعا دو دل هستم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من فقط سوال و درصد برام مهمه . الان واقعا دو دل هستم
      سوالای کانون مقداری سخت تره...ولی گاج استانداردتره
      +برنامش ببین تاحالا چیا خوندی با کدوم راحتتری اونُ انتخاب کن!

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چه تعریفی میکنن ازش؟
      از برنامش و سطح سوالاتش .میگن سطحش متعادلتر از کانونه.
      ولی خوب نظرات کاملا متفاوته یکی با برنامه کانون هماهنگی داره یکی با گاج یکی با گزینه دو .... شما باید برنامه راهبردی همشونو ببینین بعد با توجه به سطح خودتون ببینین با کدوم سازگارترین.

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم!
      موفق باشی!
      داداش قلم چی مال پدر من نیست که براش تعصب بکنم، در ضمن، من اون زمانی که گاج بودم، منت من رو هم می کشیدن که بمونم، ولی نموندم و الان تو قلم چی شاید منو آدم هم حساب نمی کنن، ولی با این حال من باید حقیقت رو بگم، قلم چی بهتره، در ضمن، از مهر به بعد، زمان تمرین سخت کوشی و آزمون و خطا نیست، بلکه زمان عمله، حالا شما کم کاری کردین و به برنامه نرسیدین اینو نشون نمیده که برنامه قلم چی بده، مشکل از شما بوده، معادل سازی هم نمیشه کرد، من تو گاج رتبم همیشه زیر 15 کشور بود، ولی الان تو قلم چی به زور 300 کشور میشم، چجوری بیام معادل سازی بکنم، بیام ضرب در 20 بکنم.

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست عزیز به نظر من قلم چی بهتره.
      بذار یه تحلیل کلی بکنیم.
      تو هم الان مثل اوایل من برات درصدو رتبه مهمه!اما یه روزی میفهمی که آزمون اصولا برای یادگیریه نه اینکه بری رتبه کسب کنیو دیگران برات به به چه چه بزنن!
      اما موسسات مختلف:
      گزینه2 که برنامه خوبی ن داره اما سوالاتش در بعضی دروس بد نیست.
      کانون که برنامش فوق العاده ی نسبت به همه جا و سوالاتشم حداقل در سال گذشته بیشتر شبیه کنکور بود
      سنجش که برنامه آزموناش فوق افتضاحه و سوالاشم افتضاح تر!فقط جامع هاش اونم بخاطر جامعه آماری خیلی بالایی که داره رو پیشنهاد میکنم ثبتنام کنی.
      ضمنا یه نکته ای راجع به سنجش هست اینه که سوالاتشو خود سازمان سنجشیا طرح نمیکنن.همونطور که از اسمش پیداست,آزموناش مال تعاونی کارکنان سنجشه.یعنی کسایی که قبلا برای سنجش کار میکردن و الان باز نشست شدن.
      اما خیلی از بچه ها به اشتباه فکر میکنن که خود سازمان سنجش طرح میکنه و میرن سنجش!و سوالاتشم هیچوقت شبیه کنکور نبوده انصافا!
      با گاج هم زیاد آشنایی ندارم اما برنامه ی راهبردیش بدک نبوده.ولی جامعه آماریش پایینی
      در کل به نظرم برو کانون.هرچند که کاظم آقا نرخارو کشیده بالا و خیلیا مثل خودم ناراضییم اما چاره چیه!امسالم مثل هرسال بالاترین جامعه آماری چه ما بخوایم چه نخوایم میرن کانون و ماهم مجبوریم بریم!

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز!
      ببین رُک بگم بهت!

تنها چیزی که تو آزمون مهمه بـرنامشه! چقدر زود تموم میکنی چقدر مرور میکنی!

بعدش سبک سوالاس! مثلا قلم چی یه سوال شخمی میده که به جان خودم خودشم به زور حلش میکنه!

ولی گاج میاد تمام کنکور های سال های قبل رو برسی میکنه عین سبک کنکور تست میده!

من دوسال قلم چی بودم میدونم چه خبره اونجا!

قلم چی داره پول تبلیغاتشو و جامعه ی آماریشو ازت میگیره!

نه آماده سازی تو واسه سبک کنکور!

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      به نظرم آزمونی بهتره که سوالاش جدید باشه
      گاج کتاباشم همه مثل سال قبل مینویسه
      این واسه کسی که میخواد رتبش خوب شه به نظرم به درد نمیخوره

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.arvin نمایش پست ها
      کسی نمونه سوال از گاج نداره بزاره ببینیم ؟
      به خاطر داداش علیرضای گل ، من یه آزمون جامع سوم رو کلا عکس گرفتم و الان آمادس، به دلیل اینکه انتشار سوالای گاج غیرقانونیه و ممکنه برا انجمن مشکلی پیش بیاد، اگه کسی خواست، پ.خ. بده تا براش بفرستم، اگه نخواست هم که هیچ، کارمون راحت تر میشه.
      ویرایش توسط masood2013 : 28 شهریور 1394 در ساعت 14:57

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن