خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

منابع کنکور هنر

سلام دوستان من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم اما می خواستم امسال کنکور هنر بدم دنبال کتاب های درسی رفتم اما بهم گفتن که خود هنرستان کتابارو پخش میکنه تصمیم گرفتم تا کتاب هارو از خود سایت اموزش و پرورش دانلود کنم می خواستم بپرسم دروس عمومی که تو کنکور هنر میاد و با تجربی ها مثل همه کدوما هستن ؟ مثل دینی . و یک سوال دیگه داشتم الان من باید کتاب های فنی حرفه ای رو دانلود کنم ؟ چون رشته های سینما . انیمیشن . چاپ.وساز توی شاخه فنی حرفه ای هستند.... یعنی من باید کل این شاخه هارو بخونم تا بتونم کنکور هنر بدم ؟ و یک سوال دیگه داشتم اگر این کتابارو بخونم تو ازمون عملی می تونم موفق بشم ؟.ممنون
      ویرایش توسط paye2 : 27 شهریور 1394 در ساعت 20:09

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی نیست مارو راهنمایی کته ؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paye2 نمایش پست ها
      سلام دوستان من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم اما می خواستم امسال کنکور هنر بدم دنبال کتاب های درسی رفتم اما بهم گفتن که خود هنرستان کتابارو پخش میکنه تصمیم گرفتم تا کتاب هارو از خود سایت اموزش و پرورش دانلود کنم می خواستم بپرسم دروس عمومی که تو کنکور هنر میاد و با تجربی ها مثل همه کدوما هستن ؟ مثل دینی . و یک سوال دیگه داشتم الان من باید کتاب های فنی حرفه ای رو دانلود کنم ؟ چون رشته های سینما . انیمیشن . چاپ.وساز توی شاخه فنی حرفه ای هستند.... یعنی من باید کل این شاخه هارو بخونم تا بتونم کنکور هنر بدم ؟ و یک سوال دیگه داشتم اگر این کتابارو بخونم تو ازمون عملی می تونم موفق بشم ؟.ممنون
      سلام
      در مورد سوال اولتون، اینکه سوالای عمومی مثل کنکورای دیگس، یعنی ادبیات و دینی و عربی و زبان.
      در مورد سوال دومتون، شما اول باید از الان مشخص کنید چه شاخه و رشته ای میخواید و بیشتر روی دروس زیرگروه مربوطش مطالعه کنید.مثلاً اگه سینما میخواید بیشتر وقتتونو روی کتابای مربوط به این زمینه مثل طراحی صحنه و ... بذارید که البته این به معنی این نیست که دروس دیگرو نباید بخونین.اونارو هم باید به طور موازی مطالعه کنید.به غیر از اینا باید مطالعه آزاد هم در رابطه با شاخه مورد نظرتون داشته باشید.آزمون عملی رو هم بذارید واسه بعد از کنکور الان فقط به فکر رتبه آوردن باشید.بازم سوال دیگه ای بود من در خدمتم...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید اگه کسی بخواد از رشته تجربی تغییر رشته بده به هنر و برای رشته طراحی لباس دقیقا باید چه کتاباییی رو بخونه؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فک‌کنم تو کانال اقای علیرضا افشار یه پست راجع به منابع هنر بود

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      تو کانال کلک معلم کتاب درک عمومی هنر(1) رو گذاشته بودن منم اینجا میزارم لینکشو شاید به کار کسی بیاد
      Download page_1.pdf

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      توی سایت کانون یه مطلب گذاشتن ک یک جا همه کتابارو میتونی بگیری
      اول رشته ای ک میخای بری مشخص کن ببین کدوم زیر گروهه طبق ضرایب دروس بخون
      مثلن برا موسیقی درک عمومی هنر و خلاقیت موسیقی ضرایب بالایی دارن و باید حرفه ای کار بشن ولی دروس دیگه ضریبشون یکه و یه نگا بندازی هم حله
      برا ازمون عملی هم سرچ کن ببین چی لازمه...مثلن برا نقاشی باید یه موضوعی ک بت میدنو بکشی برا موسیقی ایرانی باید یه ساز ایرانی رو کامل مسلط باشی برا بازیگری باید رزومه خوبی داشته باشی..از الان دست بکار شو برا عملی کلاسای مربوط بهش رو توی یه موسسه هنری شرکت کن
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بخوای بری کتاب های درسی و منابع پیشنهادی بخونی تا کنکور نمیرسی در حد مد نظرت بخونی چون خود منابع پیشنهادی حجم زیادی دارن ولی اول باید کتاب ها رو بخونی و جای چند منبع پیشنهادی به نظرم بهتره بری و کتاب های هنر قلمچی رو بخری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن