خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

تشریحی کار کنم یا تستی؟

سلام
      من دارم میرم سوم تجربی(ف کنم از بس گفتم اینو همه دیگه بدونید)
      میخواستم بدون تشریحی کار کنم یا تستی؟
      واسه درس های ریاضی وفیزیک که فرقی نمیکنه (منظور بدون روش های تستیه)
      در ضمن دومم رو خوب نخوندم بنظروتون اون رو چی کنم؟تشریحی یا تست؟(پرسیدم گفتند دیگه تشریحی فایده نداره نظر شما چیه؟)
      نمیدونم چرا بعضیا تشریحی و تستی ر جدا میدونن.آخه جدیدا هم امتحان های نهایی جواب کوتاه شدن.
      کلا گیج شدم
      یه راهنمایی مفصل بکنید دکتر و مهندسا

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولویت سوم باشه دومو میتونی بعدن جبران کنی فقط سومو خوب یاد بگیر بعدش من خیلی بدم از این سوال میاد ک میگن تشریحی یاتستی عزیزم چ فرقی داره شما تا اصل مطلبو نفهمی نمیتونی همینجور الکی تست حل کنی که ،بعدشم سعی کن سال سوم حتما تست درسهارو کارکنی یه جورایی خیالت راحت شه که خوب جمشون کردی تابستون پیش هم بذار برای دوم وپیش خوانی پیش....
      موفق باشی

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      سلام
      من دارم میرم سوم تجربی(ف کنم از بس گفتم اینو همه دیگه بدونید)
      میخواستم بدون تشریحی کار کنم یا تستی؟
      واسه درس های ریاضی وفیزیک که فرقی نمیکنه (منظور بدون روش های تستیه)
      در ضمن دومم رو خوب نخوندم بنظروتون اون رو چی کنم؟تشریحی یا تست؟(پرسیدم گفتند دیگه تشریحی فایده نداره نظر شما چیه؟)
      نمیدونم چرا بعضیا تشریحی و تستی ر جدا میدونن.آخه جدیدا هم امتحان های نهایی جواب کوتاه شدن.
      کلا گیج شدم
      یه راهنمایی مفصل بکنید دکتر و مهندسا
      تا یک ماه قبل امتحانات نهایی، شما فقط و فقط تستی کار بکنید، بعد تو اون یک ماه باقیمانده فقط و فقط تشریحی، چون بعضی روش های تستی هستن که باید هم اونارو یاد بگیرین و هم روش های اصلی و کامل کتاب رو، در مورد دوم هم بعدا وقت زیاده، شما میتونید دومتون رو تو تابستون قبل پیش جبران بکنید، اونم خیلی راحت، خیالتون از اون بابت راحت باشه.

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Mojdeh نمایش پست ها
      اولویت سوم باشه دومو میتونی بعدن جبران کنی فقط سومو خوب یاد بگیر بعدش من خیلی بدم از این سوال میاد ک میگن تشریحی یاتستی عزیزم چ فرقی داره شما تا اصل مطلبو نفهمی نمیتونی همینجور الکی تست حل کنی که ،بعدشم سعی کن سال سوم حتما تست درسهارو کارکنی یه جورایی خیالت راحت شه که خوب جمشون کردی تابستون پیش هم بذار برای دوم وپیش خوانی پیش....
      موفق باشی
      حرفاتونو قبول دارم، ولی اون پیشخوانی پیش که گفتین برای ایشون اصلا خوب نیست، چون هنوز دومشون کلا مونده و پیشخوانی پیش تقریبا بی فایدس براشون، چون پیش همون ادامه دومه و خیلی پیش نیازه دوم برا پیش.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بابا تستی که کار کنی مثل این میمونه که تشریحی کار کردی حتی کمی بیشتر......امتحان نهایی هم که کنکور نیست .کتاب درسی رو هم بخونی زیادشه ولی در طول سال

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      حرفاتونو قبول دارم، ولی اون پیشخوانی پیش که گفتین برای ایشون اصلا خوب نیست، چون هنوز دومشون کلا مونده و پیشخوانی پیش تقریبا بی فایدس براشون، چون پیش همون ادامه دومه و خیلی پیش نیازه دوم برا پیش.
      بادقت نخوندینا!!!!!!!
      گفتم تابستون پیش سومو که کاملا خوندن برن دومو وپیش رو جمع کنن چون مباحث دوم فوق العاده سادس بنابراین میتونه تو یه ماه ونیم حداقل جمع بشه+میتونن پیش 1روهم تو تابستون اینده پیش خوانی کنن چون حجم درسای پیش زیاده و واقعا انگار میری پیش وارد یه دنیای دیگه میشی خیلی سخت تر از دومو سوم هستش ....

اندیشیدن به پایان هر چیز

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بادقت نخوندینا!!!!!!!
      گفتم تابستون پیش سومو که کاملا خوندن برن دومو وپیش رو جمع کنن چون مباحث دوم فوق العاده سادس بنابراین میتونه تو یه ماه ونیم حداقل جمع بشه+میتونن پیش 1روهم تو تابستون اینده پیش خوانی کنن چون حجم درسای پیش زیاده و واقعا انگار میری پیش وارد یه دنیای دیگه میشی خیلی سخت تر از دومو سوم هستش ....
      اینجوریام نیست، من و خیلی از دوستام، با اینکه فقط داریم تو این تابستون (تابستون قبل پیش) دوم و سوم میخونیم، بازم وقت کم میاریم، چه برسه به اینکه بخوایم هم دوم و هم سوم و هم پیش بخونیم، اون موقع دیگه واویلا میشه، اگه یه نفر خواست پیش بخونه، باید قید دوم رو بزنه.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      اینجوریام نیست، من و خیلی از دوستام، با اینکه فقط داریم تو این تابستون (تابستون قبل پیش) دوم و سوم میخونیم، بازم وقت کم میاریم، چه برسه به اینکه بخوایم هم دوم و هم سوم و هم پیش بخونیم، اون موقع دیگه واویلا میشه، اگه یه نفر خواست پیش بخونه، باید قید دوم رو بزنه.
      خب لابد دوم وسومو خوب نخوندیا!!!!!!!!!
      من یکی ازهمکلاسیام که امسال رتبش 80شد یه ماه اول تابستون کل پایه رودرحد100%جمع کرد....بقیشم که پیش رو خوند بعد درطول سال ترازش همیشه8000بود ما تازه رفتیم پاییز فهمیدیم جلد کتابامون چ مدلیه!!!!!!!!پیش هم که ماشاالله راحت!!!پس بهتره اگه کسی سومو خوب جمع کرد کامل جمعش کنه که دیگه تابستونو بذاره برای دومو پیش...البته اگه نشد هم فداسرتون ولی کارتون تو مهر به بعد یه کم سنگین وسخت میشه که البته بایه برنامه ریزی توپ میشه به همه چی رسید...البته همکلاسیم داشتم ازمهر استارت کنکورشو زد وتقریبا اواخر بود که ترازش به 8000رسید ولی بیچاره روزی19ساعت میخوند سرجلسه ازشدت بیخوابی حالت تهوع بهش دست داد رتبش3000شد وهیچی قبول نشد...ولی همه چی بستگی به خودت داره بخوای خوب بخونی میتونی تو4ماه هم بهترین نتیجه روبگیری....دیگه من مثال همکلاسیامو نمیزنم برا شما شدن درس عبرت بچه های اینجابیچاره ها!!!!!

اندیشیدن به پایان هر چیز

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من یکی ازهمکلاسیام که امسال رتبش 80شد یه ماه اول تابستون کل پایه رودرحد100%جمع کرد....بقیشم که پیش رو خوند بعد درطول سال ترازش همیشه8000بود ما تازه رفتیم پاییز فهمیدیم جلد کتابامون چ مدلیه!!!!!!!!پیش هم که ماشاالله راحت!!!پس بهتره اگه کسی سومو خوب جمع کرد کامل جمعش کنه که دیگه تابستونو بذاره برای دومو پیش...البته اگه نشد هم فداسرتون ولی کارتون تو مهر به بعد یه کم سنگین وسخت میشه که البته بایه برنامه ریزی توپ میشه به همه چی رسید...البته همکلاسیم داشتم ازمهر استارت کنکورشو زد وتقریبا اواخر بود که ترازش به 8000رسید ولی بیچاره روزی19ساعت میخوند سرجلسه ازشدت بیخوابی حالت تهوع بهش دست داد رتبش3000شد وهیچی قبول نشد...ولی همه چی بستگی به خودت داره بخوای خوب بخونی میتونی تو4ماه هم بهترین نتیجه روبگیری....دیگه من مثال همکلاسیامو نمیزنم برا شما شدن درس عبرت بچه های اینجابیچاره ها!!!!!
      19ساعت

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نه، خوب خونده بودم، ولی خواستم برای اطمینان یه مرور توپ دوباره بکنم که تو پیش، دیگه حتی نیاز به مرور هم نداشته باشن دروس پایه و همه تمرکزم رو بذارم رو پیش.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اول تشریحی بعد تستی

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من واقعا نمیفهمم این چیه که راه انداختن تستیو تشریحی!
      خب تا تشریحیو یاد نگیریمو مطلبو نفهمیم چجوری تست بزنیمو تستی کار کنیم
      این دوتا مکمل همدیگه هستن
      خب چرا آخه دوتا مقوله ی جدا میدوننش بعضیا
      خب یه درسو بطور مفهموی میخونی بعد 4تا سوال تشریحی حل میکنی تا مسلط بشی بعدم میشنی تست میزنیو نکته برداری میکنه دیگه این الان تستی خوندنو تشریحی خوندنش کجا بود
      اگه منظور از تستی خوندن این باشه که درسو یه جوری بخونی که با دیدن گزینه های جوابش یادت بیاد اینو بدون عمرا با توجه به پیچوندن سوالات چه در کنکور و چه در آزمون ها,بتونی جواب صحیحو تشخیص بدی!مخصوصا تو درس زیست.
      باید مطالب کتابو فول باشی که بتونی تست بخونی.
      وقتیم مطالب کتابو فولی دیگه یعنی چه که ما بیایم تستی خوندنو تشریحی خوندنو جدا کنیم!
      فقط یه نکته بگم که برای دروس ریاضی فیزیک راه حل دقیق سوالاتو باید برای امتحانات تشریحی و نهایی یاد بگیری که نمره بدن بهت!بقیه جاها حالا میخوای ذهنی حل کنی راه تستی بری هرجور بری اونش اوکیه راحت باش

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed976 نمایش پست ها
      من واقعا نمیفهمم این چیه که راه انداختن تستیو تشریحی!
      خب تا تشریحیو یاد نگیریمو مطلبو نفهمیم چجوری تست بزنیمو تستی کار کنیم
      این دوتا مکمل همدیگه هستن
      خب چرا آخه دوتا مقوله ی جدا میدوننش بعضیا
      خب یه درسو بطور مفهموی میخونی بعد 4تا سوال تشریحی حل میکنی تا مسلط بشی بعدم میشنی تست میزنیو نکته برداری میکنه دیگه این الان تستی خوندنو تشریحی خوندنش کجا بود
      اگه منظور از تستی خوندن این باشه که درسو یه جوری بخونی که با دیدن گزینه های جوابش یادت بیاد اینو بدون عمرا با توجه به پیچوندن سوالات چه در کنکور و چه در آزمون ها,بتونی جواب صحیحو تشخیص بدی!مخصوصا تو درس زیست.
      باید مطالب کتابو فول باشی که بتونی تست بخونی.
      وقتیم مطالب کتابو فولی دیگه یعنی چه که ما بیایم تستی خوندنو تشریحی خوندنو جدا کنیم!
      فقط یه نکته بگم که برای دروس ریاضی فیزیک راه حل دقیق سوالاتو باید برای امتحانات تشریحی و نهایی یاد بگیری که نمره بدن بهت!بقیه جاها حالا میخوای ذهنی حل کنی راه تستی بری هرجور بری اونش اوکیه راحت باش
      داداش خوب میتونستی آرومترم بگی
      به نظره منم هیچ فرقی نمیکنه
      چون حداکثر مسائل روش تستی و تشریحیشون یکیه

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin9898 نمایش پست ها
      داداش خوب میتونستی آرومترم بگی
      به نظره منم هیچ فرقی نمیکنه
      چون حداکثر مسائل روش تستی و تشریحیشون یکیه
      داداش گاهی اوقات آدم با یک مسئله زیاد سرو کله میزنه اعصابش بهم میریزه خودمم اتفاقا خوندم متنیو که نوشتمو به خودم گفتم آرومتر باو چه خبرته

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed976 نمایش پست ها
      داداش گاهی اوقات آدم با یک مسئله زیاد سرو کله میزنه اعصابش بهم میریزه خودمم اتفاقا خوندم متنیو که نوشتمو به خودم گفتم آرومتر باو چه خبرته
      قووووربااااننننتتت فداااااتتتتت ستتتاررره بچینی بوس بوس

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)