خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 78
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

مشکل درس خواندن روی زمین

سلام دوستان,
      بنده به طور وحشتناکی عادت دارم روی زمین درس بخونم , بعضی وقتا هم خیلی زود رو زمین خسته میشم , میز و صندلی هم دارم ولی اصلا باهاش حال نمیکنم! انگار سلول انفرادی زندانه!
      به نظرتون چه کار کنم ?
      ویرایش توسط ali21 : 26 شهریور 1394 در ساعت 23:32

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دراز نکش روی زمین اینطوری خوابت میگیره
      یدونه میز تحریر از اینا بگیر مشکلت حل میشه
      279545_mo.jpg
      منم یه نوع دیگه این مشکلو داشتم ! رو زمین خوابم میگرفت پشت میز مطالعه هم پاهام اذیت میشد ( ریا نشه قدم بالای 180 هه )

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز بنده هم مثل شما قد بلندم , میزی که شما معرفی کردید چند تا مشکل داره : 1_ باعث میشه کمر ادم کمی خم بشه ( داخل شکل هم ادمه خم شده) 2_ گردن ادم نابود میشه 3_چهاز زانو باید نشست که من چون قد بلندم نمیتونم
      رو زمین فقط کمر آدم نابود میشه ولی گردن کمتر!!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      احساس میکنم اکثر دانش اموزان رو زمین درس میخونن, این طور نیست?

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اره منم با میز حال نمیکنم دراز میکشم رو تخت خیلی میچسبه اصلا هم خواب اور نیس

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      همه میگن رو زمین درس نخونید , ولی نمیشه ترکش کرد من بهش معتاد شدم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      دراز نکش روی زمین اینطوری خوابت میگیره
      یدونه میز تحریر از اینا بگیر مشکلت حل میشه
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 279545_mo.jpg
مشاهده: 318
حجم: 12.0 کیلو بایت
      منم یه نوع دیگه این مشکلو داشتم ! رو زمین خوابم میگرفت پشت میز مطالعه هم پاهام اذیت میشد ( ریا نشه قدم بالای 180 هه )
      نظر من هم روی استفاده از این میزه......حواست جمع درسه
      .

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اون سلول انفرادی زندان رو که فرمودین شاید به خاطر تعلق خاطرتون به فرار از زندانه،من زخم بستر گرفتم سر این سریال تا تموم شد
      اما جدا از این حرفا یه چنتا پیشنهاد میدم امیدوارم مفید واقع شه
      یک:اون میزی که دوستمون بالا معرفی کرد عکسشم گذاشت،چیز مفیدیه به نظرم.البته اونم باید درست استفاده شه.یعنی خیلی خم نشین روی کتاب و اینا.اما اگه عادت کنین به میزتون دیگه نیازی نیس خرج بیخودی کنین
      دو:تغییر دکوراسیون!آره اگه براتون مقدوره جای میزتون رو عوض کنین!خیلیا روحیشون عوض میشه وقتی وسایلشون رو جا به جا میکنن.
      سه:درسایی که دوس دارین و روش کاملا مسلطین رو پشت میز بخونین...هر روز شده نیم ساعت خودتون رو موظف کنین که پشت میز درس بخونین.آروم آروم زیادش کنین.چون علاوه یر اینکه رو زمین آدم خوابش میگیره،بعد ها کمر درد و گردن دردو هزار جور درد دیگه خدایی نکرده گریبانگیرتون میشه که خب تو این وانفسای کنکور باید برین سراغ فیزیوتراپی و دکتر و اینا.بعد هم زندگی که همش کنکور نیس.بعد کنکور اگه به این همین روال پیش برین کلا ستون فقراتتون یه فرم بدی به خودش میگیره که خب حتی اگه دکتر مهندس هم بشین دیگه اعتماد به نفستون رو از دست میدین.اینی که میگم الکی نیس
      I KEEP DANCING ON MY OWN

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      اره منم با میز حال نمیکنم دراز میکشم رو تخت خیلی میچسبه اصلا هم خواب اور نیس
      خدایی رو تخت که نمیشه
      زیر کتاب نرمه آدم مور مورش میشه
      طاق بازم دراز بکشی لامپ میره تو چشت

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      من همین امروز یه پوزیشن کشف کردم خیلی خوبه
      رو به پهلو دراز میکشین بعد دستتونو از کتف تا آرنج روی زمین تکیه میدین و کف دستتون زیر سرتون تکیه گاه میشه بعد یه بالش (بالشت؟) از رون مثلصی که دستتون بوجود میاره رد میکنید و سرتون رو روش میزارینپد یعنی همزمان هم دستتون هم بالش (ت) تکیه گاه نرم سرتون میشه و اینطور به دستتون فشار نمیاد و گردنتون هم درد نمیگیره
      در این روش برای راحتی کتف و کلا تنتون سعی کنید یه دشک (تشک) زیرتون پهن کنید
      اینم رسم شکل
      untitled.png
      run forrest runnn

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      من همین امروز یه پوزیشن کشف کردم خیلی خوبه رو به پهلو دراز میکشین بعد دستتونو از کتف تا آرنج روی زمین تکیه میدین و کف دستتون زیر سرتون تکیه گاه میشه بعد یه بالش (بالشت؟) از رون مثلصی که دستتون بوجود میاره رد میکنید و سرتون رو روش میزارینپد یعنی همزمان هم دستتون هم بالش (ت) تکیه گاه نرم سرتون میشه و اینطور به دستتون فشار نمیاد و گردنتون هم درد نمیگیره در این روش برای راحتی کتف و کلا تنتون سعی کنید یه دشک (تشک) زیرتون پهن کنید اینم رسم شکل برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.png
مشاهده: 279
حجم: 12.7 کیلو بایت
      دوسد عزیز روشی که گفتید رو خود من هم تا حالا امتحان کردم ولی منظورتون رو دقیق نگرفتم اگه ممکنه یه شکل دیگه بکشید , فک کنم این. با روش اون سمتی از بدن که به سمت بالشته بعد از بیست دقیقه مثل کباب کوبیده کوفته میشه...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من ميز و صندلي دارم
      وقتي ميشينم خون جمع ميشه تو پاهام خيلي بده
      بعد رو زمين هم كه كمر ادم درد ميگيره كلا سخته درس خوندن

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      رو به پهلو دراز میکشین بعد دستتونو از کتف تا آرنج روی زمین تکیه میدین و کف دستتون زیر سرتون تکیه گاه میشه بعد یه بالش (بالشت؟) از رون مثلصی که دستتون بوجود میاره رد میکنید و سرتون رو روش میزارینپد یعنی همزمان هم دستتون هم بالش (ت) تکیه گاه نرم سرتون میشه و اینطور به دستتون فشار نمیاد و گردنتون هم درد نمیگیره
      اینم رسم شکل

وجدانا خیلی پیچیده توضیح دادین،من همون اولش اون دستی که زیر سرم بود در رفت شستم رفت تو چِشَم
      I KEEP DANCING ON MY OWN

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرخشی بخونین
      اول میز
      بعد نشسته
      بعدش خوابیده
      و چرخه رو تکرار کنین

اونی ـم که میگفت پشت میز خسته میشه یه سوال
      اگه سر سیستم باشی بازم خسته میشی؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینم رسم شکل

داداش قدر خودتو بدون من اگه استعداد تورو تو نقاشی داشتم الان تابلو فرشهام تو موزه های پاریس با مبالغ هنگفتی میلیون دلاری بفروش میرسیدن گردن طرف عین گردن زرافس

تازه این مورد بماند که دست چپ بنده خدا دقیقا شکل کرم پلاناریا رو تو ذهن ادم تداعی میکنه

رفع اسپم: ولی بی شوخی این مدل خوندن رو زیاد توصیه نمیکنم. اگر حتی یه مقدار خسته باشین اینجوری زود حس خوابیدن بهتون دست میده

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 4 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن