خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تست های مبهم زیست

سلام
      امان از دست سنجش
      داشتم تست های فصل گوارش رو میزدم به این تست برخورد کردم.
      uaantitled.jpg
      این شکل مربوط به هیدر و دافنی ه و منظور علامت سوال دافنی
      گزینه یک غلطه دافنی یه سخت پوست کوچک ه که صید هیدر ه و رابطه همزیستی هم نداره به هیچ عنوان ندارههههه
      گزینه چهار هم غلط ه خرچنگ دراز گردش خون باز داره
      خب ولی گزینه چهار درسته چرا؟؟؟؟هم قلم چی گفته هم الگو
      تو کنکور از تست ها هست چه کنیم؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      با سلام خدمت امير محمد عزيز . من برات چهار گزينه رو شرح مي دم .همان طور كه گفتي منظور سوال از جاندار مورد تغذيه هيدر دافني است . در گزينه 1 كه با فصل 6 چهارم تركيب شده است بايد به واژه هم زيستي توجه كرد. اگه كتاب چهارم نخوندي اشكالي نداره . در فصل 6 به طور مستقيم اشاره كرده كه هم سفرگي و همياري و به طور غير مستقيم صيادي و انگلي روابطي بين دو جاندار هستند كه به هم سفرگي تعلق دارند بنابراين گزينه 1 كاملا صحيح است . گزينه2 با توجه به جدول فصل 7 زيست دوم صحيح است . گزينه 3 هم با توجه به فصل 6 چهارم صحيح است . و گزينه 4 هم كه با توجه به فصل 6 دوم غلط است . بنابراين پاسخ صحيح همون گزينه 4 هستش . اميدوارم فهميده باشي

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش گلم اخه قلم چی هم گفته گزینه یک ایراد داره

4. Top | #4
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      همان طور كه گفتم كتاب در فصل 6 چهارم به طور مستقيم اشاره نكرده كه رابطه صيادي نوعي هم سفرگي هست ولي با توجه به تعريف هم سفرگي كه در فصل 6 ارائه شده مي توان صيادي رو نوعي همسفرگي گرفت . تازه اگه يه كوچولو ايراد داشته باشه كه به خاطر عدم اشاره مستقيم كتاب هست شما بايد گزينه 4 رو كه كاملا غلط هست انتخاب كني .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تست های مبهم زیست عمدا طراحی میشن تا کسی نتونه 100 % بزنه.
      گردش خون دوزیستان در هیچ کجای کتاب نیومده و کتابگفته به جز ماهی بقیه گردش خون مضاعف دارن (مهره داران) ولی کنکور نوزاد قورباغه رو گردش خون ساده گرفته.
      دیاپدز لنفوسیت ها از کتاب قابل برداشت نیست ولی کنکور براشون دیاپدز در نظر گرفته
      در مورد فعال یا غیرفعال بودن پمپ در حین پتانسیل عمل چیزی گفته نمیشه ولی در کنکور ازش در گزینه ها استفاده میشه.

امسال هم کلا 4 تا تست از نظر من ( با مظالعه مطالب اساتیدی مثل کرامت و پناهی شایق و زمان زاده و فرهادیان و ... ) اشتباه بود یعنی بالاترین درصدی که میشد کسب کرد 89 بود (نفر اول کشور)

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش گزینه دو حرفت رو شما رو میگه اشتباه
      نگاه کن
      untitl%D8%AB%D9%82ed.jpg

7. Top | #7
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به هر حال همان طور كه خودت مي دوني زيست درسي كه برداشت هاي متفاوتي ميشه ازش كرد .اين موضوع در سوالات كنكور هم ديده مي شه .به هر حال اين توضيح من بود خواستم بهت كمكي كرده باشم ولي هم چنين سوالاتي در كنكور هاي اخير به ويژه 94 اومد و در 95 هم خواهد اومد. در اين سوالات بايد غلط ترين يا درست ترين رو در نظر گرفت .

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن