خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات

سوال درباره ی افتادن در شهریور

سلام ..
      ببخشید یک سوال ..
      من پاسه سوم دبیرستانم و نتونستم تو شهریور نمره بیارم ....
      میخواستم بدونم
      هیچ راهی نداره که تو مدرسه خودم ثبت نام کنم دوباره ؟؟و تو مدرسه خودم تو دی ماه امتحان بدم؟
      غیر انتفاعی میتونم ثبت نام کنم ؟؟
      تو رو خدا کمک کنین خیلی ذهنم درگیره
      ممنون

2. Top | #2
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SOHEILJF نمایش پست ها
      سلام ..
      ببخشید یک سوال ..
      میخواستم بدونم
      هیچ راهی نداره که تو مدرسه خودم ثبت نام کنم دوباره ؟؟و تو مدرسه خودم تو دی ماه امتحان بدم؟
      ممنون
      سلام...
      شما اول از مدیر مدرسه تون سوال کن ببین چی میگه؟!(با یه تلفن) چون شرایط مدرسه ها متفاوت هست
      اگه گفت نمیشه شما رو ثبت نام کرد,اون موقع شما باید پرونده رو از مدرسه بگیری و ببری به یه دبیرستان برزگسالان(اسمش این هست,وگرنه همه هم سن دبیرستانی ها هستن!)-زندان کودکان خخخخخخخ شوخی کردم
      خب بعدش میرید اونحا و ثبت نام میکنید! و بعد دیگه ادامه داستان دیگه....اونا هم شما رو به حوزه نهایی معرفی میکنن برای امتهان دادن اون درس/دروسی که نمره کسب نکردید!(اصل انتقال هم بخاط همین هست.چون بسیاری از مدرسه ای روزانه حق معرفی دانش آموزان رو برای مقاطع دی و بعد از اون رو ندارن!)
      شما میری اونجا و بعد از پاس کردن باز 2راه داری؛
      یا همون جا میمونی یا پرونده رو میگیری میری یه جای دیگه که میگم باز دردسر داره پرونده رو بگیر ببر امضا کن فلان کن...کوفتی بازیهای اداری که میدونی چجوریه!! اعصابت خورد میشه.
      البته من شنیدم بعضی ها هم میان سر کلاس های مدرسه های عادی(فکر میکنم تعهدی چیزی میدن)
      به هر حال این چیزایی بود که من میدونستم ولی شما یه کار بکن! برو تو سایت مشاور افشار کامنت بذار سوالاتت رو بپرس!
      ایشون اطلاع کامل و دقیقی دارن از این چنین موضوعات...
      alirezael.ir
      موفق باشید

3. Top | #3
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام ..
      ببخشید یک سوال ..
      میخواستم بدونم
      ممنون
      ضمناً یه چیز دیگه...اصلاً بابت این موضوع ناراحت نباشین! پیش میاد بالاخره....
      هیچ فرقی بین قبولی خرداد.شهری.ر.دی وجود نداره!
      فقط سعی کنید نمره بالایی بگیرید.

4. Top | #4
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام . سوال یشن خودم دیدم . سعی می کنم. سوالات مشاوره ای انجمن کنکور پاسخ بدم
      اما در پاسخ به شما
      متاسفانه باید عرض کنم از نظذ قانونی برای رفتن به سال چهارم حتما باید سوم پاس شده باشه وگرنه دی ماه سوم امتحان میدی و اگر باهات موافقت کنن در کنارش هم میشه سال چهارم امتحان داد و از ترم دوم سر کلاس درس با بچه ها بشینی

اگر مدیر موافقت کنه برای اینکه از درس جا نمونی می تونه اجازه بده که شما بشینی سر کلاس درس پیش 1 از مهر اما اسم شما به قعط در لیست کامپیوتری اداره اموزش پرورش منطقه جز سال چهارمی ها مدرسه نیست

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      سلام . سوال یشن خودم دیدم . سعی می کنم. سوالات مشاوره ای انجمن کنکور پاسخ بدم
      اما در پاسخ به شما
      متاسفانه باید عرض کنم از نظذ قانونی برای رفتن به سال چهارم حتما باید سوم پاس شده باشه وگرنه دی ماه سوم امتحان میدی و اگر باهات موافقت کنن در کنارش هم میشه سال چهارم امتحان داد و از ترم دوم سر کلاس درس با بچه ها بشینی

اگر مدیر موافقت کنه برای اینکه از درس جا نمونی می تونه اجازه بده که شما بشینی سر کلاس درس پیش 1 از مهر اما اسم شما به قعط در لیست کامپیوتری اداره اموزش پرورش منطقه جز سال چهارمی ها مدرسه نیست
      سلام
      ببخشید یک سوال
      الان دی بتونم پاس کنم دوباره میتونم برگردم مدرسه دولتی قبلیم ثبت نام کنم؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.z نمایش پست ها
      ضمناً یه چیز دیگه...اصلاً بابت این موضوع ناراحت نباشین! پیش میاد بالاخره....
      هیچ فرقی بین قبولی خرداد.شهری.ر.دی وجود نداره!
      فقط سعی کنید نمره بالایی بگیرید.
      سلام
      ببخشید یک سوال

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      و یک سوال دیگه ...
      من الان میتونم برم شبانه ثبت کنم ولی کلاس های چهارم رو یک مدرسه دیگه برم؟؟بعد امتحانا رو باز شبانه امتحان بدم؟
      مشکلی نداره؟؟
      گیر نمیدن؟؟

8. Top | #8
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام
      ببخشید یک سوال
      بله میتونید...
      و یک سوال دیگه ...
      من الان میتونم برم شبانه ثبت کنم ولی کلاس های چهارم رو یک مدرسه دیگه برم؟؟بعد امتحانا رو باز شبانه امتحان بدم؟
      مشکلی نداره؟؟
      گیر نمیدن؟؟
      قانوناً نباید اینکار رو بکنید ولی اگه مدیر مدرسه باهاتون راه بیاد مشکلی نداره! بله میتونید....

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوستان یک سوال خیلی مهم دارم لطفا جوابمو بدین ....
      من دوستام رفتن اعتراض دوم زدن نیجش امروز اومد قبول شدن
      الان من برم اداره نمیتونم دوباره اعتراض کنم؟؟؟
      یک درسو قبول بشم تمومه دیگه ...
      راه اعتراض هست ؟؟
      اداره قبول میکنه؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا جواب بدین خیلی واجبه

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز نه نمیتونی عزیز الان یکی از همکلاسی های پارسالم درسا رو افتاد و بهش گفتن که باید سوم رو حتما پاس کنی تا بری بشینی کلاس چهارم بازم از مدرستون سوال کن یا از معاون مدرسه بپرس یا از مدیر مدرسه تون موفق باشی بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن