خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 39
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برادر من تو بیمارستان میلاد 4-5تومن میگیره

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکی میگه زیر 2 تومن یکی میگه 2.5 یکی میگه 4.5 مصوبه نداره این .....

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DROUGBA FC نمایش پست ها
      یکی میگه زیر 2 تومن یکی میگه 2.5 یکی میگه 4.5 مصوبه نداره این .....
      دوست عزیز من نمیدونم بقیه برچه اساسی میگن ولی من یه نمونشو با چشم خودم دیدم وگفتم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba20 نمایش پست ها
      دوست عزیز من نمیدونم بقیه برچه اساسی میگن ولی من یه نمونشو با چشم خودم دیدم وگفتم
      منظورم اینه که بیمارستان های کشور طبق مصوبه دولتی به پرسنلشون حقوق نمیدن؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سوال بچه ها به نظر شما یه تخصص ارتوپد چقدری میگیره

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DROUGBA FC نمایش پست ها
      منظورم اینه که بیمارستان های کشور طبق مصوبه دولتی به پرسنلشون حقوق نمیدن؟
      برادرچراخودتومیزنی به...حقوق پایه یکیه ولی کارانه و...میادروش میره به هوا

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gaem313 نمایش پست ها
      برادرچراخودتومیزنی به...حقوق پایه یکیه ولی کارانه و...میادروش میره به هوا
      اینارو خودم میدونم فقط نمیدونستم اختلافش تا 3 تومن هم میتونه متغیر باشه

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط digoxin نمایش پست ها
      سلام . در زمان دانشجویی ماهانه 500 هزار تومان و بعد از اینکه لیسانس گرفتی بستگی به بیمارستان و تعداد شیفت ها داره که از 1 میلیون و هفتصد هزار تومان تا 6 میلیون متغییره . مثلا تامین اجتماعی پرکیسی بالا از 900 هزار تومان میده اما بیمارستان های دولتی پرکیسشون 300 . در مقطع ارشد عضو هیئت علمی میشی و حقوق پایت 4 میلیون تومان و اگه کارای پژوهشی انجام بدی و اضافه کاری کنی تا 10 میلیون تومان هم برات رقم میخوره . در بالین با مدرک ارشد تفاوت حقوق چندانی نداری و مدرک دکترا هم از 5 تا 10 میلیون دانشگاه بهت میده

در زمانی ک دانشجو هستی اینقذ حقوق بت میدن؟؟؟؟؟
      واقعا؟
      دانشگا آزاد چی ؟
      خدایا شکرت

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin9898 نمایش پست ها
      یه سوال بچه ها به نظر شما یه تخصص ارتوپد چقدری میگیره
      دکتر فخری نیا متخصص ارتوپد هست و دو روز شهرستان ما میشینه و دوستی صمیمی با پدرم دارن

حقوق ثابتش 14 میل

با عمل و اضافه کاری و... میگه تا 40 50 میل هم میرسه در ماه

ماشین زیر پاش و دوتا خونه تو مالی اباد و قصر دشتش هم مشخصه چقدر میگیره !!

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان حقوق پرستاری رو براتون میگم که دیگه سر در گم نباشید . و خیالتون راحت باشه .

کمترین حقوقی که یه پرستار میگیره با مدرک لیسانس توی دوران طرحه که از 1 میلیون و 800 هزار دیگه کمتر نیست ... ولی اگه توی بیمارستان خصوصی باشید و اضافه کار و ... و مثلا هم خصوصی کار کنی و هم دولتی ممکنه به 5 میلیون در ماه برسه اما دخلت میاد .

ولی اگه ارشد بخونی دیگه حسابش جداست . توی بیمارستان تفاوت حقوق چندانی نداره با لیسانس اما توی دانشگاه و عضو هیئت علمی بشی حقوق پایت احتمالا 4 میلیون تومان و تا سقف 5 و خورده ای میره که با سابقه تدریس و پژوهش میتونی تا 10 میلیون حقوق بگیری که البته ارشد و دکترا کار آسونی نیست .

اگه شغل پر درامد میخوای برو پزشکی بخون . و بعدشم تخصص . فقط و فقط و فقط پزشکی . نه دندان و دارو . چون دارو از پرستاری کمتره حقوقش .

رشته هایی مثل تغذیه و فیزیوتراپی رو هم اگه پسر هستید دورش خط بکشید چون احتمالا بیکار میمونید .

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کارشناس هوشبری چقدره حقوقش؟

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      ی تاپیک جامع که ی نفر ب طور قطع از حقوقا با خبره بزنه ک همه چی مشخص شهداروسازی.پرستاری.هوشبری.را یولوژی.فیزیوتراپی.و...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط enrique1376 نمایش پست ها
      کارشناس هوشبری چقدره حقوقش؟
      زیاد نیتس درآمدش. از کارمند یه خورده بیشتر

14. Top | #29
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان کسی اطلاع داره که میشه برای دوران طرح پول داد و نرفت و مدرک و آزاد کرد؟ برای پرستاری؟

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط digoxin نمایش پست ها
      دوستان حقوق پرستاری رو براتون میگم که دیگه سر در گم نباشید . و خیالتون راحت باشه .

کمترین حقوقی که یه پرستار میگیره با مدرک لیسانس توی دوران طرحه که از 1 میلیون و 800 هزار دیگه کمتر نیست ... ولی اگه توی بیمارستان خصوصی باشید و اضافه کار و ... و مثلا هم خصوصی کار کنی و هم دولتی ممکنه به 5 میلیون در ماه برسه اما دخلت میاد .

ولی اگه ارشد بخونی دیگه حسابش جداست . توی بیمارستان تفاوت حقوق چندانی نداره با لیسانس اما توی دانشگاه و عضو هیئت علمی بشی حقوق پایت احتمالا 4 میلیون تومان و تا سقف 5 و خورده ای میره که با سابقه تدریس و پژوهش میتونی تا 10 میلیون حقوق بگیری که البته ارشد و دکترا کار آسونی نیست .

اگه شغل پر درامد میخوای برو پزشکی بخون . و بعدشم تخصص . فقط و فقط و فقط پزشکی . نه دندان و دارو . چون دارو از پرستاری کمتره حقوقش .

رشته هایی مثل تغذیه و فیزیوتراپی رو هم اگه پسر هستید دورش خط بکشید چون احتمالا بیکار میمونید .
      سلام
      چرا می گی که دندون درآمد خوبی نداره...؟
      اتفاقا تو دوره عمومی درآمدش از پزشکی بیشتره و سختی درس خوندنش هم کم تره....
      و قبول کنین که قبول شدن تخصص هم خودش داستانی داره شاید ده برابر سخت از کنکور سراسری....
      راستی چون شما خودتون فوق پرستاری رو دارین و توی محیط بیمارستان هستین، می شه بگین که به این پزشکای عمومی که توی بیمارستانا مثلا توی بخش اسکرین کار میکنن چقدر حقوق می دن؟
      آخه من شنیدم که اکثر این پزشکا که داخل بیمارستان کار میکنند استخدام نیستن.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن