خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چه جوری بخونم نتیجه بگیرم

سلام خسته نباشین من میخوام حتما پزشکی قبول شم ولی اصلا چن ماه که نمیتونم درس بخونم نمیدونم چه جوری بخونم ؟اکثر درسا تستاشو زدم الان نمیدونم چی کار کنم چه جوری بخونم که نتیجه بگیرم الان وقتی میخوام بخونم تستایی که علامت زدم رو روشو میخونم راه حلشو تو زهنم میارم نمیدونم چیکار کنم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلاام...شما که اینطور که میگی اماده ای !! این 3ماه رو هم همه ی تلاشت رو بکن....که بعد کنکور پشیمون نشی که چرا نخوندم...به نظرم همین کار ادامه بده...تست کنکور بیشتر کار کن...و هر روز یا 1روز در میان زیست و شیمی بخون...کتااب یادت نره!!موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nena نمایش پست ها
      سلام خسته نباشین من میخوام حتما پزشکی قبول شم ولی اصلا چن ماه که نمیتونم درس بخونم نمیدونم چه جوری بخونم ؟اکثر درسا تستاشو زدم الان نمیدونم چی کار کنم چه جوری بخونم که نتیجه بگیرم الان وقتی میخوام بخونم تستایی که علامت زدم رو روشو میخونم راه حلشو تو زهنم میارم نمیدونم چیکار کنم
      سلام
      توی این زمان بدونید خیلی ها دست از درس میکشن پس میتونید با تلاش از خیلی ها جلو بیفتید ...
      شما برای قبولی در پزشکی باید زیست رو بالا بزنید وشرط اون هم تستزنی زیاد هست .
      یک درس عمومی رو هم برای درصد بالا هدف گذاری کنید چون رتبه خوب میده ...
      حتما با تلاش به انچه میخواهید میرسید ...
      موفق باید
      حرکت کن و منتظر نباش که باد چیزی با خود بیاورد.

.....یا به اندازه ی آرزوهایت تلاش کن و یا به اندازه ی تلاشهایت ارزو .....]

www.RaheBartar.blogfa.com

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nena نمایش پست ها
      اينجور كه معلومه شما بخش زيادي از راه رو رفتيد. فقط كافيه تست هاي كنكور رو تمرين كنيد. توصيه ميكنم از كتاب زرد عمومي كانون استفاده كنيد. همچنين حتما بايد خونده هاتون رو به تكرار مرور كنيد و تست هاي متنوع و بيشتري كار كنيد. بررسي تست ها و تحليل روش ها يادتون نره.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن