خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 87
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مهندسی نرم افزار + اینده کاری

با سلام خدمت دوستای عزیز

من راست حقیقتش رشته عمران دوست داشتم اما به هر دلیلی رشته نرم افزار

قبول شدم و هیچ اطلاعاتی در مورد این رشته ندارم و اصلا از اینده کاری و .... هیچ خبری

ندارم

میخواستم یه مقدار اطلاعات در مورد این رشته کسب کنم و اینکه همین رشته ادامه بدم

یا برم دانشگاه تغییر رشته بدم

با تشکر از همه عزیزان
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

2. Top | #2
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

رشته خوبی هستش و اگر من خودم میتونستم میرفتم بدون چون و چرا چون اگر قشنگ کار بلد بشی میتونی به درآمد خوبی برسی حتی اگر در شرکتی جایی استخدام نشی تو همین نت هم کسانی هستن که پروژه میدن برای انجام با هزینه های میلیونی البته باید کار بلد بشی نه مثل برخی پروژه سفارش بدی بعد بری پاس کنی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dow نمایش پست ها
      سلام

رشته خوبی هستش و اگر من خودم میتونستم میرفتم بدون چون و چرا چون اگر قشنگ کار بلد بشی میتونی به درآمد خوبی برسی حتی اگر در شرکتی جایی استخدام نشی تو همین نت هم کسانی هستن که پروژه میدن برای انجام با هزینه های میلیونی البته باید کار بلد بشی نه مثل برخی پروژه سفارش بدی بعد بری پاس کنی
      یعنی به نحوی از عمران درامدش میتونه بیشتر باشه ؟
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

4. Top | #4
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad-Rp نمایش پست ها
      یعنی به نحوی از عمران درامدش میتونه بیشتر باشه ؟
      بله البته اگر کار بلد باشی.میتونی پروژه های میلیونی انجام بدی ونیاز نیست منت این اون رو برای استخدام بکشی چون اگر خوب بلد باشی خود شرکت ها میان دنبالت

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با سلام خدمت دوستای عزیز

قبول شدم و هیچ اطلاعاتی در مورد این رشته ندارم و اصلا از اینده کاری و .... هیچ خبری

ندارم

با تشکر از همه عزیزان
      یکی از فامیلای نزدیک من رفت همین نرم افزار چون واقعا علاقه داشت(سال 86) بعد برای ارشد شریف قبول شد(هوش مصنوعی) الان دانشجوی دکترای هوش مصنوعی اصفهانه.یه مدت توی بنیاد ملی بازیهای رایانه ای تدریس میکرد که خب ولش کرد البته الانم درآمدش بد نیست ولی تهش استاد دانشگاه میشه که خیلی درآمد بالایی نداره.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط simin11 نمایش پست ها
      یکی از فامیلای نزدیک من رفت همین نرم افزار چون واقعا علاقه داشت(سال 86) بعد برای ارشد شریف قبول شد(هوش مصنوعی) الان دانشجوی دکترای هوش مصنوعی اصفهانه.یه مدت توی بنیاد ملی بازیهای رایانه ای تدریس میکرد که خب ولش کرد البته الانم درآمدش بد نیست ولی تهش استاد دانشگاه میشه که خیلی درآمد بالایی نداره.

مرسی بابت اطلاعاتت خواهرم

ولی جواب سوال من چیز دیگه بود

میخواستم بدونم درامدو بازارش چطوره و یا اینکه عمران بهتر نیست به نظرتون ؟
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرم عمران با توجه به شرایط ساخت و ساز امروزی رشته پردرامدیه البته واسه کسی که علاقه داره مهندسی کامپیوتر هم همونطوره
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما هیچکدوم از این دو رشته رو اگه توش تخصص کسب نکنید به هیچ جا نمی رسید

به عنوان مثال میگم اینکه شما بری رشته نرم افزار و یا عمران و بعد هم لیسانس بگیری و بری دنبال کار به هیچ دردی نمیخوره
      خصوصا نرم افزار

شما باید در کنار درسی که میخونی خیلی چیزهای تخصصی تر یاد بگیری. طراحی سایت ، برنامه نویسی موبایل ، برنامه نویسی های گوناگون ، دوره های مختلف کاربردی و خیلی چیز های دیگه. ایناست که شمارو از بقیه متمایز میکنه. البته نمیگم همه اینارو برید بلکه منظورم اینه اون تخصصه اصل هست که شما بلد باشی و بتونی در آینده پیاده کنی

کامپیوتر و نرم افزار و اینجور رشته ها خیلی گستردگی دارن ولی باید دنبالش باشید و همه چیز یاد بگیرین نه اینکه فقط برید دانشگاه و لیسانس بگیرید و دنبال کار باشید.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      شما هیچکدوم از این دو رشته رو اگه توش تخصص کسب نکنید به هیچ جا نمی رسید

به عنوان مثال میگم اینکه شما بری رشته نرم افزار و یا عمران و بعد هم لیسانس بگیری و بری دنبال کار به هیچ دردی نمیخوره
      خصوصا نرم افزار

شما باید در کنار درسی که میخونی خیلی چیزهای تخصصی تر یاد بگیری. طراحی سایت ، برنامه نویسی موبایل ، برنامه نویسی های گوناگون ، دوره های مختلف کاربردی و خیلی چیز های دیگه. ایناست که شمارو از بقیه متمایز میکنه. البته نمیگم همه اینارو برید بلکه منظورم اینه اون تخصصه اصل هست که شما بلد باشی و بتونی در آینده پیاده کنی

کامپیوتر و نرم افزار و اینجور رشته ها خیلی گستردگی دارن ولی باید دنبالش باشید و همه چیز یاد بگیرین نه اینکه فقط برید دانشگاه و لیسانس بگیرید و دنبال کار باشید.
      اطلاعات دارم دوست عزیزم

ولی سوال اصلی من این بود که برم تغییر رشته بدم برم عمران یا نه ؟؟ همینو ادامه بدم
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اطلاعات دارم دوست عزیزم

ولی سوال اصلی من این بود که برم تغییر رشته بدم برم عمران یا نه ؟؟ همینو ادامه بدم
      وقتی هیچ تضمین خاصی واسه هیچکدوم وجود نداره هیچکس به اندازه خود شما نمی تونه بدونه کدوم بهتره. بنابراین بر حسب علاقه و هم چنین شرایط خودتون تصمیم بگیرید

11. Top | #11
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      با سلام خدمت دوستای عزیز

ندارم

با تشکر از همه عزیزان
      دوست عزیز فکر نکنم تو دانشگاه چیزی از برنامه نویسی یادت بدن چون من دو نمونش رو از نزدیک دیدم.
      یکی خواهرمه که علمی کاربردی میخونه و تمام درساش اخلاق و معارف و غیرسحتی یک خط هم چیزی در مورد برنامه نویسی یادش نمیدن یکی هم پسر عمومه که دانشگاه پیام نور درس میخونه و فقط درس هاش مربوط به ریاضی و هوش مصنوعی و... و چیزای عجیب غریبه در حدی که مغز ادم سوت میکشه انقدر که درسای چرت و سخت میخونه حتی یه خط هم کد نویسی تو دانشگاه یادنش ندادن و خودش رفته دنبالش و الان استاده تو برنامه نویسی و الان هم واسه اندروید برنامه مینویسه هم برای کامپیوتر.
      تنها مزیت این رشته اینکه وقتی خواستن جایی برنامه نویس استخدام کنن میگن حتما باید فارغ تحصیل رشته های مربوط به کامپیوتر باشی(مثل itو علوم کامپیوتر و برنامه نویسی) و حتی اگر استاد برنامه نویسی باشی ولی مدرک دانشگاهی نداشته باشی استخدام نمیکنن مگر خودت کار ازاد کنی.
      و توصیه اینکه اگر حتی یک درصد توی مغزت این گذشته که میری اونجا برنامه نویسی یادت میدن اصلا نرو و انصراف بده باید قبول کنی که روز اول خودت بری دنبالش و به زور یاد بگیری چون درس تئوری به درد تو نمیخوره.

درضمن 90٪ کارت آزاده با درامد توپ(یعنی برنامه نویس حرفه ای باشی زیر 20میلیون در ماه درامد نداری)میگی چطور؟
      اول اینکه اگر میخوای موفق بشی و از این کار پولی در بیاری برو سمت برنامه نویسی وب و برنامه نویسی اندروید(جاوا)
      درامد الان تو این دوتاس.
      راهنمایی بیشتر خواستی پیام خصوصی بده خودم یه دستی تو برنامه نویسی وب دارم

پست های دوستان رو خوندم و اگر دوستان بدونن تو برنامه نویسی چه درامدی هست دیگه یادشون میره عمران رو با کدوم ع مینویسن.
      ویرایش توسط hldvlpln : 22 شهریور 1394 در ساعت 17:40

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      دوست عزیز فکر نکنم تو دانشگاه چیزی از برنامه نویسی یادت بدن چون من دو نمونش رو از نزدیک دیدم.
      یکی خواهرمه که علمی کاربردی میخونه و تمام درساش اخلاق و معارف و غیرسحتی یک خط هم چیزی در مورد برنامه نویسی یادش نمیدن یکی هم پسر عمومه که دانشگاه پیام نور درس میخونه و فقط درس هاش مربوط به ریاضی و هوش مصنوعی و... و چیزای عجیب غریبه در حدی که مغز ادم سوت میکشه انقدر که درسای چرت و سخت میخونه حتی یه خط هم کد نویسی تو دانشگاه یادنش ندادن و خودش رفته دنبالش و الان استاده تو برنامه نویسی و الان هم واسه اندروید برنامه مینویسه هم برای کامپیوتر.
      تنها مزیت این رشته اینکه وقتی خواستن جایی برنامه نویس استخدام کنن میگن حتما باید فارغ تحصیل رشته های مربوط به کامپیوتر باشی(مثل itو علوم کامپیوتر و برنامه نویسی) و حتی اگر استاد برنامه نویسی باشی ولی مدرک دانشگاهی نداشته باشی استخدام نمیکنن مگر خودت کار ازاد کنی.
      و توصیه اینکه اگر حتی یک درصد توی مغزت این گذشته که میری اونجا برنامه نویسی یادت میدن اصلا نرو و انصراف بده باید قبول کنی که روز اول خودت بری دنبالش و به زور یاد بگیری چون درس تئوری به درد تو نمیخوره.

درضمن 90٪ کارت آزاده با درامد توپ(یعنی برنامه نویس حرفه ای باشی زیر 20میلیون در ماه درامد نداری)میگی چطور؟
      اول اینکه اگر میخوای موفق بشی و از این کار پولی در بیاری برو سمت برنامه نویسی وب و برنامه نویسی اندروید(جاوا)
      درامد الان تو این دوتاس.
      راهنمایی بیشتر خواستی پیام خصوصی بده خودم یه دستی تو برنامه نویسی وب دارم

پست های دوستان رو خوندم و اگر دوستان بدونن تو برنامه نویسی چه درامدی هست دیگه یادشون میره عمران رو با کدوم ع مینویسن.

چه درامدی مگه هست که ما نمیدونیم بیشتر از اینکه یه مهندس عمران قرارداد میبنده برای یه ساختمون در عرض 1 سال تمومش میکنه 30 میلیون گیرش میاد

حالا چندتا پروژه ی اینطوری هم برمیداره چند تا پروژه 20-30 میلیونی حدود 100 تومن میشه در سال یعنی ماهی7-8 میلیون

بعدش خییلی از مهندسی های رشته های دیگه برنامه نویسی و کد نویسی هم بلدن کنار کارشون هم از این منابع فرعی هم درامد

کسب میکنند

خیلی خیلی ممنونم بابت اطلاع رسانی تون داداش
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مرسی بابت اطلاعاتت خواهرم

ولی جواب سوال من چیز دیگه بود

میخواستم بدونم درامدو بازارش چطوره و یا اینکه عمران بهتر نیست به نظرتون ؟
      خب منم گفتم دیگه نباید توقع درآمد خیلی بالا داشته باشید،فارغ التحصیل های این رشته هم زیادن.
      با دکتراش میتونین استاد بشین یا توی حوزه های دیگه فعالیت کنین.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط simin11 نمایش پست ها
      خب منم گفتم دیگه نباید توقع درآمد خیلی بالا داشته باشید،فارغ التحصیل های این رشته هم زیادن.
      با دکتراش میتونین استاد بشین یا توی حوزه های دیگه فعالیت کنین.
      فارغ تحصیلاش زیادن و خوب بازار کارش هم خوبه به نسبت

مثلا الان هر شرکتی از حسابداری گرفتههه تاااا انرژی هسته ای به یک واحد برنامه نویسی و نرم افزار نیاز دارن

یا الان نگاه کنید میزان انبوه ساخت و ساز ساختمتان در کشور رو

همیشه کار با درامد خوب برای نیروی ماهر خوب هست بنظرم
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام خدمت دوستای عزیز

ندارم

با تشکر از همه عزیزان
      علاقه خودت چیه ؟؟
      برات علاقه مهمه یا درآمد ؟؟؟

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن