خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 87
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      توی رشته های کامپیوتر - it - نرم افزار - سخت افزار - شبکه و... کلا به فکر استخدام شدن و اینا نباشید ! اگه فک میکنید لیسانس گرفتید میتونید برید فلان شرکت کار کنید که کلا قید این رشته ها رو بزنید که میشید مثل بقیه لیسانسه های بیکار

ولی اگه کنار درس دانشگاهتون میخواید برنامه نویسی یا شبکه یا تعمیرات و اینجور حرفه ها یاد بگیرید ، میتونید بعدا با زحمت خیلی کم تر برای خودتون شغل ایجاد کنید و پروژه برنامه نویسی و این چیزا بگیرید !حقوقش هم خوبه ! یکی از رفقا الان سوم دبیرستانه و با برنامه نویسی اندروید درامد خوبی هم داره

رک بگم تو چه تو ایران چه خارج از ایران دلتون به درسی که میخونید خوش نباشه ! شرکت های بزرگ مثل گوگل اول از همه برای استخدام هوش و استعداد فرد رو میسنجن ! کسی که استعداد کامپیوتر داشته باشه هرجای دنیا هم باشه موفقه چون این علم مرزی نمیشناسه
      (البته قبلا پلیس فتا استخدام میکرد و مزایا خیلی خوبی هم داشت ! مثل معافی سربازی ولی کلا به فکر استخدام شدن نباشید)

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try
      ویرایش توسط 0M0HamMad0 : 23 شهریور 1394 در ساعت 19:46

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      توی رشته های کامپیوتر - it - نرم افزار - سخت افزار - شبکه و... کلا به فکر استخدام شدن و اینا نباشید ! اگه فک میکنید لیسانس گرفتید میتونید برید فلان شرکت کار کنید که کلا قید این رشته ها رو بزنید که میشید مثل بقیه لیسانسه های بیکارولی اگه کنار درس دانشگاهتون میخواید برنامه نویسی یا شبکه یا تعمیرات و اینجور حرفه ها یاد بگیرید ، میتونید بعدا با زحمت خیلی کم تر برای خودتون شغل ایجاد کنید و پروژه برنامه نویسی و این چیزا بگیرید !حقوقش هم خوبه ! یکی از رفقا الان سوم دبیرستانه و با برنامه نویسی اندروید درامد خوبی هم دارهرک بگم تو چه تو ایران چه خارج از ایران دلتون به درسی که میخونید خوش نباشه ! شرکت های بزرگ مثل گوگل اول از همه برای استخدام هوش و استعداد فرد رو میسنجن ! کسی که استعداد کامپیوتر داشته باشه هرجای دنیا هم باشه موفقه چون این علم مرزی نمیشناسه(البته قبلا پلیس فتا استخدام میکرد و مزایا خیلی خوبی هم داشت ! مثل معافی سربازی ولی کلا به فکر استخدام شدن نباشید)
      ممنون از اطلاعات خوبتون داداش حالا اگه بخواین بین نرم افزار و عمران انتخاب کنید کدوم رو انتخاب میکنید ؟؟؟
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad-Rp نمایش پست ها
      ممنون از اطلاعات خوبتون داداش حالا اگه بخواین بین نرم افزار و عمران انتخاب کنید کدوم رو انتخاب میکنید ؟؟؟
      من از عمران چیزی نمیدونم ولی در مورد نرم افزار همونی که گفتم.
      البته دانشگاه سپاه برا عمران گرایش سازه (ارشد) تعهد کار داره. یعنی 2 برابر مدت تحصیل باید کار کنی و استخدام سپاه میشی
      اگه به روحیت میخوره همچین جاهایی اینم گزینه خوبیه

There is enough light
      for one who wants to see

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad-Rp نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستای عزیز

من راست حقیقتش رشته عمران دوست داشتم اما به هر دلیلی رشته نرم افزار

قبول شدم و هیچ اطلاعاتی در مورد این رشته ندارم و اصلا از اینده کاری و .... هیچ خبری

ندارم

میخواستم یه مقدار اطلاعات در مورد این رشته کسب کنم و اینکه همین رشته ادامه بدم

یا برم دانشگاه تغییر رشته بدم

با تشکر از همه عزیزان
      سلام به همه دوستان اینقدر به فکر این رشته و اون رشته نباشید اینو از خلیا شنیدم و خیلی جاها خوندم که اگه توانایی داشته باشی مطمئنا کار خوب هم هست در هر کار و هر رشته ای سواد و توانایی داشته باشی کار هم هست بعضی مهندسا رو میبینی بیکارن بعضیا رو میبینی از بزشکا بیشتر درامد دارن بعضی بزشکا رو میبینی بیکارن بعضیا رو میبینی میلیاردرن من خودم کشاورز میشناسم شترمرغ دار میشناسم و...که خیلی درامد دارن
      [SIGPIC][/SIGPIC]

5. Top | #35
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MA30D نمایش پست ها
      سلام منم مهندسی کامپیوتر اوردم البته گرایش معماری سیستم های کامپیوتری حالا باز نرم افزار بود میدونستم چیه این معماری سیستم های کامپیوتری نمیدونم چیه کسی میدونه ایا اینده کاری داره؟؟؟؟
      داداش همونطور که دوستمون گفت این مدرک تنها به دردت نمیخوره
      شما باید در کنار درسی که میخونی بری تخصص یادبگیری. برنامه نویسی ، طراحی و یک سری دوره خاص
      به عنوان مثال میتونی روزنامه بخری ببینی از مهندس های کامپیوتر چی میخوان تا کار بدن

اونوقت اگر مدرک اموزشگاهی گرفتی و تخصص های خوب کامپیوتری یاد گرفتی با لیسانس کامپیوتر میتونی با حقوق بالا هم استخدام اینور اونور شی.

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      اگه برنامه نویسیت عالی باشه عین آب خوردن کار پیدا میکنی و درآمد خوبی هم خواهی داشت ... از همین الان برو دات نت , سی شارپ و جی کوئری یاد بگیر .
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها
      اگه برنامه نویسیت عالی باشه عین آب خوردن کار پیدا میکنی و درآمد خوبی هم خواهی داشت ... از همین الان برو دات نت , سی شارپ و جی کوئری یاد بگیر .
      پیشنهاد من برا اولویت بندی زبانهای برنامه نویسی:
      html
      css
      php
      jscript
      jquery
      اینا برا وب
      برا لوکال هم به ترتیب کاربرد:
      android
      java
      C family

There is enough light
      for one who wants to see

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      پیشنهاد من برا اولویت بندی زبانهای برنامه نویسی:
      html
      css
      php
      jscript
      jquery
      اینا برا وب
      برا لوکال هم به ترتیب کاربرد:
      android
      java
      C family
      خیلی ممنونم بابت اطلاعاتت رفیق گلم

من که امیدوارم از همین نرم افزار بتونم به جاهای خوب برسم

حالا که عمران رو با نرم افزار مقایسه میکنم میبینم نرم افزار خیلی قوی تره از لحاظ بازار کار

و عمران یهه جورایی اشباع شدس

و در کل نرم افزار اینده بهتری خواهد داشت بنظرم
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزيز شما موارد انتخاب شغل و رشترو باید زمان انتخاب رشته میپرسیدید نه الان..... باید خودتون تعیین کننده سرنوشتتون و هدفمندي زندگيتون باشید.... موفق باشيد

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان.ی سوال . من فارغ التحصیل تجربیم آیا میتونم برم رشته کامپیوتر ؟؟؟ با کنکور تجربی منظورمه
      تو ی لکه نور نشونم بده ، تا من دنیا بسازم از انفجار و تابشش...

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      up

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کسی نیست کمک کنه؟

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sako نمایش پست ها
      کسی نیست کمک کنه؟
      فک نکنم....فقط از کنکور ریاضی میتونی بری...کنکور ریاضی خیلی راحته قبول شدنش...کمی تلاش رتبه خوب زیر 1000 میاری
      مرکز مشاوره رایگان کنکور دکتر علیرضا افشار : www.alirezael.ir

فیلم رایگان کلاس درس و کلاس کنکور دبیرستان دانشگاه شریف(طرح آلا):sanatisharif.ir

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یعنی هیچ راهی نیست؟؟؟عجب شانس بدی

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sako نمایش پست ها
      یعنی هیچ راهی نیست؟؟؟عجب شانس بدی
      نه راهی نداره....شما برای کنکور تجربی ثبت نام کردید؟....خب برای پزشکی و دندون و داروسازی تلاش کنید
      مرکز مشاوره رایگان کنکور دکتر علیرضا افشار : www.alirezael.ir

فیلم رایگان کلاس درس و کلاس کنکور دبیرستان دانشگاه شریف(طرح آلا):sanatisharif.ir

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن