خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کسی از فروشگاه ایزی بوک خرید کرده؟ تخفیف هم میده

سلام
      سایت ایزی بوک کسی ازش خرید کرده؟ به نظرتون از این فروشگاه کتاب بخرم ، بانک کتاب پایتخت یا خود انتشارات.
      سایت ایزی بوک:https://isibook.ir/

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikeshavarz466 نمایش پست ها
      سلام
      سایت ایزی بوک کسی ازش خرید کرده؟ به نظرتون از این فروشگاه کتاب بخرم ، بانک کتاب پایتخت یا خود انتشارات.
      سایت ایزی بوک:https://isibook.ir/
      سلام.این سایت 15 درصد تخفیف داره و با بیشتر انتشاراتی های معروف مثل گاج و قلمچی و خیلی سبز و مهر و ماه و مبتکران و ...... قرار داد داره.تخفیف 15 درصدش شامل همه میشه ولی اگه کارت حکمت داشته باشین(اگه تو خانواده تون کسی دارین که ارتش یا سپاه باشه از این کارتا داره) میتونید تمام هزینه کتاباتون رو قسطی 6 ماهه پرداخت کنید.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      سلام.این سایت 15 درصد تخفیف داره و با بیشتر انتشاراتی های معروف مثل گاج و قلمچی و خیلی سبز و مهر و ماه و مبتکران و ...... قرار داد داره.تخفیف 15 درصدش شامل همه میشه ولی اگه کارت حکمت داشته باشین(اگه تو خانواده تون کسی دارین که ارتش یا سپاه باشه از این کارتا داره) میتونید تمام هزینه کتاباتون رو قسطی 6 ماهه پرداخت کنید.
      بانک کتاب پایتخت بهتره یا ایزی بوک؟
      خودت از بانک پایتخت یا ایزی بوک خرید داشته ای؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها اگه خريد كنيم به نظرتون چاپ جديده؟
      من ميخام خريد كنم ميترسم چاپ ٩٣ بندازن بم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من از ایزی بوک خریدم
      گاج فیزیک پیش و پایه دینی گاج شیمی خیلی سبز و یه سری از کتابای الگو همه شون که اخرین چاپ بود
      حالا اگه خواستی چاپ هاشو برات میگم ولی شیمی پیش یک خیلی سبز چاپ 71 مطابق سال94-95

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arefj نمایش پست ها
      پایتخت کتاب فقط چاپ جدید میفوشه

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بانک کتاب پایتخت فقط برای کسایی خوبه که توی تهرانن...وگرنه من کتابی رو زدم با پول پست پیشتازش شد 40 و خروده ای...در حالی که خود کتاب 32 تومن بود...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      بانک کتاب پایتخت فقط برای کسایی خوبه که توی تهرانن...وگرنه من کتابی رو زدم با پول پست پیشتازش شد 40 و خروده ای...در حالی که خود کتاب 32 تومن بود...
      یه چیزی توجه کن این بانک کتاب پایتخت اگه زیاد ازشون خرید کنی پست سفارشی رو بزن خودشون پیشتاز میکنن خخخخخخخخخ

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikeshavarz466 نمایش پست ها
      بانک کتاب پایتخت بهتره یا ایزی بوک؟
      خودت از بانک پایتخت یا ایزی بوک خرید داشته ای؟
      من از بانک کتاب استفاده نکردم ولی از ایزی بوک خرید کردم.چون کارت حکمت داشتم هم 15 درصد تخفیف داشت هم اقساطی 6 ماهه بود.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arefj نمایش پست ها
      من از خودشون هم پرسیدم میگن آخرین چاپ ارسال میشه.تو جزئیات هر کتاب هم تو سایت ایزی بوک سال چاپ رو میزنن.اینو شنیدم که این سایت چون مال ارتش هست موسسات کنکوری نمیتونن چاپ های قبل رو بفرستن و به قولی کلک بزنن!!!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من از بانک کتاب استفاده نکردم ولی از ایزی بوک خرید کردم.چون کارت حکمت داشتم هم 15 درصد تخفیف داشت هم اقساطی 6 ماهه بود.
      کارت حکمتو کیا دارن؟؟ معلما هم دارن؟

اگه از یه نفر دیگه کارتشو بگیرم میتونم کتاب بخرم؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR_KHD نمایش پست ها
      کارت حکمتو کیا دارن؟؟ معلما هم دارن؟

اگه از یه نفر دیگه کارتشو بگیرم میتونم کتاب بخرم؟
      کارت حکمت رو شاغلین و بازنشستگان و مستمری بگیران ارتش و سپاه دارن.اگه پدر،مادر،خواهر،برادر،پدر بزرگ،مادر بزرگ،عروس،داماد،نوه هر کدوم از اینا تو خوانوادتون کارت حکمت دارن شما میتونی استفاده کنی ازش.خدماتشون هم خیلی گسترده است از خرید لوازم خانگی گرفته تا کتاب و آزمون و سفرهای زیارتی و سیاحتی و گوشی و لپ تاپ و تبلت و ........!!!!!
      برای آزمون به این صورته که اگه مثلا بخوان قلمچی شرکت کنید 30 تا 45 درصد تخفیف میده و اگه بازنشسته باشید 150 هزار تومن هم یارانه میدن.مثلا قلمچی که آزمونش 600 هزار باشه با کارت حکمت میشه 224 هزار تومن برای بازنشسته ها و مستمری بگیران و 374 هزار تومن برای شاغلین نیرو مسلح.در کل بازنشسته ها و مستمری بگیرها هر چی خرید کنید 150 هزار کمتر از شاغلینه.
      و همین مقدار هم مثلا 224 هزار تومن یا 374 هزار تومن هم به صورت اقساط 12 ماهه پرداخت میشه که هر ماه حدودا 20 هزار تومن از حقوق صاحب کارت کم میشه.اگه نیاز به توضیح بیشتری داشتین من در خدمتم.موفق باشید

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ایزی بوک

سلام خسته نباشید ببخشید بی زحمت میشه زودتر جوابم رو بدید ضروریه . من کارت حکمت دارم ایزی بوک همه کتاب هاش تخفیف داره؟؟؟ چاپ چند کتاب ها رو میفرسته؟؟ و پول پیکش پقدر شد تقریبا برای بیست تا کتاب ؟؟؟ بی زحمت جواب بدید تشکر ممنون

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosein.s نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید ببخشید بی زحمت میشه زودتر جوابم رو بدید ضروریه . من کارت حکمت دارم ایزی بوک همه کتاب هاش تخفیف داره؟؟؟ چاپ چند کتاب ها رو میفرسته؟؟ و پول پیکش پقدر شد تقریبا برای بیست تا کتاب ؟؟؟ بی زحمت جواب بدید تشکر ممنون
      سلام.اگه میخوان پک کامل کتابهای یه انتشاراتی رو بخرین خیلی سبز یا گاج یا قلمچی و اینا میتونید از طریق سایت باقرالعلوم بخرید که هم تخفیفش بیشتره هم مدت اقساطش 12 ماهه است.میتونید آزمو آزمایشی هم شرکت کنید.ولی اگه از هر انتشاراتی چند تا کتاب میخوان از ایزی بوک بخرین!

بله آخرین چاپ هر کتاب رو میفرسته براتون در واقع هر کتابی که تو سایت ایزی بوک هست تو توضیحاتش نوشته چاپش و اینا رو.پول پستش من یکی دو سال پیش که خرید کردم 10 هزار تومن شد. قبلا اینجوری بود که مثلا شما 5 تا کتاب از خیلی سبز سفارش میدادی 5 تا از گاج سفارشات با هم نمیومد هر موسسه ای کتابای خودش رو میفرستاد برات.الان نمیدونم یه جا میفرستن یا جدا.البته زیاد هم طول نمیکشید ارسالش فقط خیلی سبز یه خورده بد قول هست!برا من قرار بود یه هفته ای بیاد ولی دو هفته ای اومد!البته حتما یه کاری کنید.کتابی که میخوان سفارش بدید قبلش زنگ بزنید به انتشاراتش بپرسید که چاپ شده و موجود دارن یا نه بعد سفارش بدین و گر نه باید صبر کنید تا کتابش چاپ بشه بعدهمین بلا دقیقا پارسال سر من اومد کتاب زیست جامع گاج رو سفارش دادم تو سایت حکمت پاسخنامه اش هم نوشته بود ولی دیدم گاج فقط جلد اولش رو فرستاده بود برام! و به جای جلد دومش کتابای آزمونیار پیش دانشگاهی فرستاده بود برام!!!! که هم قیمت جلد دوم زیست باشه خخخ.وقتی زنگ زدم به گاج گفتن پاسخنامه زیست اواخر پاییز میاد!!.پس قبلش حتما زنگ بزنید به انتشارات بعد خرید کنید.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.اگه میخوان پک کامل کتابهای یه انتشاراتی رو بخرین خیلی سبز یا گاج یا قلمچی و اینا میتونید از طریق سایت باقرالعلوم بخرید که هم تخفیفش بیشتره هم مدت اقساطش 12 ماهه است.میتونید آزمو آزمایشی هم شرکت کنید.ولی اگه از هر انتشاراتی چند تا کتاب میخوان از ایزی بوک بخرین!

بله آخرین چاپ هر کتاب رو میفرسته براتون در واقع هر کتابی که تو سایت ایزی بوک هست تو توضیحاتش نوشته چاپش و اینا رو.پول پستش من یکی دو سال پیش که خرید کردم 10 هزار تومن شد. قبلا اینجوری بود که مثلا شما 5 تا کتاب از خیلی سبز سفارش میدادی 5 تا از گاج سفارشات با هم نمیومد هر موسسه ای کتابای خودش رو میفرستاد برات.الان نمیدونم یه جا میفرستن یا جدا.البته زیاد هم طول نمیکشید ارسالش فقط خیلی سبز یه خورده بد قول هست!برا من قرار بود یه هفته ای بیاد ولی دو هفته ای اومد!البته حتما یه کاری کنید.کتابی که میخوان سفارش بدید قبلش زنگ بزنید به انتشاراتش بپرسید که چاپ شده و موجود دارن یا نه بعد سفارش بدین و گر نه باید صبر کنید تا کتابش چاپ بشه بعدهمین بلا دقیقا پارسال سر من اومد کتاب زیست جامع گاج رو سفارش دادم تو سایت حکمت پاسخنامه اش هم نوشته بود ولی دیدم گاج فقط جلد اولش رو فرستاده بود برام! و به جای جلد دومش کتابای آزمونیار پیش دانشگاهی فرستاده بود برام!!!! که هم قیمت جلد دوم زیست باشه خخخ.وقتی زنگ زدم به گاج گفتن پاسخنامه زیست اواخر پاییز میاد!!.پس قبلش حتما زنگ بزنید به انتشارات بعد خرید کنید.

تشکر ممنون که جواب دادید نه کتاب های کلی نمی خوام بخرم میخوام از هر انتشارات چندتا بخرم پس باید از همون ایزی بوک بخرم بابت راهنمایی خیلی ممنونم چشم حتما زنگ میزنم قبلش بازم دستتون درد نکنه چون خیلی سر در گم شده بودم
      یاعلی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن