خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات

شیمی رو ‌پایه ای بخونم یا جامع؟؟!!!

سلام دوستان.من فارغ التحصیل ریاضیم.واسه شیمی به مشکل خوردم که پایه ای کار کنم یا جامع!چون ۹ماه وقت دارم همه میگن پایه ای کار کنم!اما بنده رابطم با شیمی خوبه ینی زودگیرماز طرفی جزوه دبیرم جزوه ی قویه طوریک خودشون اعتقاد دارن جزورو بخونیم کافیه!اما اینا فقد درحد تشریحیه ینی شیمی اصلن تستی کار نکردم!کنکور امسالم خالی گذاشتم شیمیو!!!!!بنظر شما با این اوصاف من جامع بگیره بهتره!؟چون هدفم یه درسنامه نسبتا کوتاه ولی تست بشدت فراوانه...باتشکربسیار

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh.FD نمایش پست ها
      سلام دوستان.من فارغ التحصیل ریاضیم.واسه شیمی به مشکل خوردم که پایه ای کار کنم یا جامع!چون ۹ماه وقت دارم همه میگن پایه ای کار کنم!اما بنده رابطم با شیمی خوبه ینی زودگیرماز طرفی جزوه دبیرم جزوه ی قویه طوریک خودشون اعتقاد دارن جزورو بخونیم کافیه!اما اینا فقد درحد تشریحیه ینی شیمی اصلن تستی کار نکردم!کنکور امسالم خالی گذاشتم شیمیو!!!!!بنظر شما با این اوصاف من جامع بگیره بهتره!؟چون هدفم یه درسنامه نسبتا کوتاه ولی تست بشدت فراوانه...باتشکربسیار
      سال به سال بگیری بهتره ... به هر حال اگرم خواستی جامع بگیری بهترین جامع جامع گاجه

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

پایه ای بهتره سعی کن تمامش کنی برا عید جامع کار کنی
      مشاور

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ظاهرا بهتر بودنش بخاطر اموزش زیادشونه اینکه خیلی خوب توضیح دادن و فوکوس کردن!ولی خب من هدفم بیشتر تست زدنه..اره یا گاج یا مهر وماه...قربان توممنون...

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ظاهرا بهتر بودنش بخاطر اموزش زیادشونه اینکه خیلی خوب توضیح دادن و فوکوس کردن!ولی خب من هدفم بیشتر تست زدنه..اره یا گاج یا مهر وماه...قربان توممنون...

برا تست بیشتر هم پایه ای تست هاش بیشتره اما اگه درسنامه زیاد نمیخوای جامع بهتره الگو خوبه گاج هم خوبه
      مشاور

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      صد در صد پایه

کتابای جامع شیمی خوب نیست
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !

7. Top | #7
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من واسه اموزش از مبتکران استفاده میکنم ولی تستاش بدرد نمیخوره-واسه تست سال ب سال بگیرم؟؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamadabfm نمایش پست ها
      من واسه اموزش از مبتکران استفاده میکنم ولی تستاش بدرد نمیخوره-واسه تست سال ب سال بگیرم؟؟
      شما که تستای مبتکرانو آسون میبینید پس اول درسنامشو بخونید که کامل کامل کامل مفهومی یاد بگیرید چون این اصل خیلی مهمه بعدش دیگه برین سراغ تستای کتاب های سختی مثله الگو و یا آزمون های پایه فار و ...

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

میتونی برا تست خوب مبتکران تکمیلی بگیری یا الگو
      مشاور

10. Top | #10
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      شما که تستای مبتکرانو آسون میبینید پس اول درسنامشو بخونید که کامل کامل کامل مفهومی یاد بگیرید چون این اصل خیلی مهمه بعدش دیگه برین سراغ تستای کتاب های سختی مثله الگو و یا آزمون های پایه فار و ...
      از لحاظ اموزش مبتکران عالیه ولی تستاش در حد کنکور 93 94 نیست
      پس بنظرت واسه تست سال ب سال بگیرم
      اخه میخواستم گاج جامع بگیرم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از لحاظ اموزش مبتکران عالیه ولی تستاش در حد کنکور 93 94 نیست
      پس بنظرت واسه تست سال ب سال بگیرم
      اخه میخواستم گاج جامع بگیرم
      خب حالا چون شما آموزشتون تکمیله برای مبتکران.. کتاب های آزمون پایه فار + نشر الگو سال دوم رو تهیه کنین و تستاش رو بزنین...

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      خب حالا چون شما آموزشتون تکمیله برای مبتکران.. کتاب های آزمون پایه فار + نشر الگو سال دوم رو تهیه کنین و تستاش رو بزنین...
      به نظرتون اول جامع گاج بزنم بعدش ازمون فار بهتر نیست سال به سال مبتکران و خیلی سبز دارم ولی هم قدیمی هم خوشم نمیاد ازشون. @farshad7
      ویرایش توسط Ritalin : 21 شهریور 1394 در ساعت 18:10

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EVRINA نمایش پست ها
      به نظرتون اول جامع گاج بزنم بعدش ازمون فار بهتر نیست سال به سال مبتکران و خیلی سبز دارم ولی هم قدیمی هم خوشم نمیاد ازشون
      خب جامع گاج سوالاش آسونتره و این کار حتی بهترم هستش .. چون روند سوالا از آسون به سخت میشه اینجوری به هر حال زیاد فرقی نمیکنه مهم اینه که اولن شما شیمی رو کامل یاد بگیرین و دومن تستاش رو خوب کار کنین . .. در ضمن تستای یه کتاب هم بزنید چون ممکنه شما وقت نکنید تستای گاج و فار رو با هم بزنید ولی اگه وقت کردید حتمن این کارو بکنین ...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      جامع گاج همون کتابای پایه ای گاج ـه و فقط اونا رو بهم وصل کرده و روش غیر تناسب رو فقط تو استوکیومتری تو جامع حذف کرده که کار خوبیه و حجمش پایین میاد
      من فقط اونو خوندم. همون سال چهارم گرفتمش. امسال 55 زدم
      Medicine isn't Money anymore in Iran
      یه توضیح کوچیک در مورد رشته پزشکی عمومی

I am the BOSS, Sasha Banks
      I am the BEAST, Brock Lesnar
      I love the 12th Imam
      I wanna set free MINE

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EVRINA نمایش پست ها
      به نظرتون اول جامع گاج بزنم بعدش ازمون فار بهتر نیست سال به سال مبتکران و خیلی سبز دارم ولی هم قدیمی هم خوشم نمیاد ازشون. @farshad7
      نظرم با پارسا جان یکیه
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)