خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

از آبان شروع کنم میتونم رتبه زیر 1000 بیارم ؟

سلام من امسال پشت کنکوریم........سال 94 کنکور تجربی دادم رتبم ده هزار منطقه یک شد......هنوز هیچی نخوندم..چون سرمون خیلی شلوغه......کلا خونه زندگیمون ریخته بهم.دیگه بیشتر نمیشه توضیح بدم.......همین قدر بگم ک حتی نمیتونم ی کتاب دست بگیرم بشینم گوشه خونه بخونم.........خیلی اوضاع قمر درعقربه.....اینجور ک پیش میره حتی تا ی ماه دیگه هم نمیتونم شروع کنم....حالا بنظرتون من از ابان شروع کنم میرسم تموم کنم و رتبه زیر هزار منطقه یک بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خاهشا نگین ب بقیه کار نداشته باش بشین بخون ک اصلا شدنی نیست...فقط راهنماییم کنین.راستی منابع هم هنوز نگرفتم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uni dentist76 نمایش پست ها
      سلام من امسال پشت کنکوریم........سال 94 کنکور تجربی دادم رتبم ده هزار منطقه یک شد......هنوز هیچی نخوندم..چون سرمون خیلی شلوغه......کلا خونه زندگیمون ریخته بهم.دیگه بیشتر نمیشه توضیح بدم.......همین قدر بگم ک حتی نمیتونم ی کتاب دست بگیرم بشینم گوشه خونه بخونم.........خیلی اوضاع قمر درعقربه.....اینجور ک پیش میره حتی تا ی ماه دیگه هم نمیتونم شروع کنم....حالا بنظرتون من از ابان شروع کنم میرسم تموم کنم و رتبه زیر هزار منطقه یک بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خاهشا نگین ب بقیه کار نداشته باش بشین بخون ک اصلا شدنی نیست...فقط راهنماییم کنین.راستی منابع هم هنوز نگرفتم
      هیچ کس نمیتونه بگه شما از الان بخونی رتبه زیر 1000 میاری ! جز خودتون !

شما چه میدونی که ی ماه دیگ اوضاعتون از این بهتر بشه !؟

اگ واقعا نمیتونی بخونی ( واقعا ) بازم باید ی چیزایی از الان بخونی حداقل دروس تخصصی !

رتبتم خوب بود تقریبا ! میتونی با ی مرور و تست تخصصیا رو بخونی در حد روزی 4 ساعت

ولی مطمئن باش هیچ تضمینی تو گفته های ما نیس !
      مگه خودت بخوای و تضمین کنی!

پارسال به حامد دلیجه گفتم از الان بخونم میتونم رتبه خوب بیارم گفت نه ! ( فقط گفت نه ) و متاسفانه همینم شد ! چون گوش و ذهن من با حرفای دیگرون کار میکرد !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      کار فوق العاده سختیه ! ولی شدنیه ! یه دوست داشتم 2 سال کامل برای کنکور خوندش ک بره تجربی آخرشم 1900 آورد امسال نتونست پزشکی بره !

بستگی به روش خوندنت و کشش مغزی خودت داره

این واقعیت رو هم در نظر بگیر ک 2 سال هست میخوای کنکور بدی با 7 سال خوندن پزشکی میشه 9 سال از زندگی رفتت !

اگه فک میکنی می ارزه این ریسک و قبول کن و بخون

من حتی اگه رتبه 1 کنکور تجربی میشدم به هیچ وجه پزشکی نمیرفتم

به هر حال طرز فکر و علایق افراد با هم متفاوته
      امید وارم موفق باشید .
      Just Do iT

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.Vey نمایش پست ها
      کار فوق العاده سختیه ! ولی شدنیه ! یه دوست داشتم 2 سال کامل برای کنکور خوندش ک بره تجربی آخرشم 1900 آورد امسال نتونست پزشکی بره !

بستگی به روش خوندنت و کشش مغزی خودت داره

این واقعیت رو هم در نظر بگیر ک 2 سال هست میخوای کنکور بدی با 7 سال خوندن پزشکی میشه 9 سال از زندگی رفتت !

اگه فک میکنی می ارزه این ریسک و قبول کن و بخون

من حتی اگه رتبه 1 کنکور تجربی میشدم به هیچ وجه پزشکی نمیرفتم

به هر حال طرز فکر و علایق افراد با هم متفاوته
      امید وارم موفق باشید .
      داداش درسته پزشکی دورانش طولانی ولی خب همه جای دنیا همین ! الکی ک نیس زود تمومش کنن ! تو هر رشته ای دیگ ای بخوای ارشدم بگیری 6 تا 7 سال بازم طول میکشه ک برابر با پزشکی عمومی !

ولی علاقه خیلی مهم ( همینطور ک خودتون گفتین اگ یک تجربیم بشم پزشکی نمیرم )

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وقت رو نباید از دست بدی اگر رتبه زیر 1000 میخوای
      برو کتابخونه درس بخون

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من از آبان شروع کردم شدم پزشکی آزاد. در حالی که از مهر شروع میکردم ریاضی رو بهتر کار میکردم و میشدم سراسری. شما از همون مهر بروکتابخونه خیلی بهتره

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      اگه خونه نمیشه برو کتابخانه
      اما به نظر من اواخر دیگه نرو
      خصوصا بعد عید
      از اون به بعد خونه بخون
      چون بعضیا عقب افتاده اند و میان کتابخانه فاز منفی میدن اعصابت میریزه بهم
      حتما با یه برنامه ی آزمون جلو برو
      موفق باشی
      کلنا عباسک یازینب
      من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست
      و از آن روز سرم میل بریدن دارد

الهم الرزقنا شهادت فی سبیل الله

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین حتی اگه همین الانم شروع کنی ولی وضعیت روحی و انگیزه مناسبی نداشته باشی بازدهیت پایینه و درسارو خوب یاد نمیگیری. مطمئن باش اگه مشغله های فکریت کم باشن درسارو خیلی زود تر و بهتر میفهمی و سرعتت تو درس خوندن خیلی میره بالاتر. به نظر من بهترین راه برای مساعد شدن شرایط روحیت صحبت با یه روانشناسه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من خودم رسما از آبان سال پیش شروع کردم (پیش داشنگاهی بودم) و زیر هزار شدم البته منطقه 2 (که سختتره)
      صبح تو کلاس، درساو میخوندم و گاهی تست میزدم و بعد از ظهر هم تو خونه.
      شما که تازه مدرسه هم نمیری (البته منم شرایط ـم رو اینجوری کرده بودم که مدرسه وقتمو نگیره) حتما میتون بنظرم. تازه اگه خوب خونده باشی همه چی یادته
      ولی مهم ترین چیز ، منابعه که هرکی تو این انجمن یه نظر داره و آدم گیج میشه. چی بگیره؟!! به همین دلیل من چیزی نمیگم چون باز یکی دیگه میاد میگه اون کتاب بهتره و....
      Medicine isn't Money anymore in Iran
      یه توضیح کوچیک در مورد رشته پزشکی عمومی

I am the BOSS, Sasha Banks
      I am the BEAST, Brock Lesnar
      I love the 12th Imam
      I wanna set free MINE

10. Top | #10
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بیین دختر خوب منم این اوضاع رو تجربه کردم. درس خوندن تو این اوضاع سخته ولی شدنیه. واقعا میگم. من پارسال یه دختره همسایمون بود که چون دامادشون فوت کرده بود خواهرش با 2 بچه اومده بود تلپ شده بود خونشون. اونم میرفت رو پشت بوم خونشون درس میخوند. چون هدفش براش مهم بود. امسالم پزشکی شهر خودمونو آورد. ولی من همش بهونه میگرفتم و درس نمیخوندم. الانم مث چی پشیمونم. صب میرم کتابخونه تا هروقت حوصله داشته باشم. بعدشم که میام خونه تا میتونم میخونم.
      تو این اوضاع که تو میگی کتابخونه بهترین راهه. اگه دسترسی بهش داری...
      گاهی وقتا لازمه مثل یه رهبر اکستر رفتار کنیم!
      به همه پشت کنیم و مشغول کار خودمان باشیم ;
      چون درست بعد از اینکه کارمون تموم شد ،
      همه اون کسایی که بهشون پشت کردیم ،
      مجبورن بلند شن و تشویقمون کنن...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میشه شک نکن ادمای زیادی بودن تو4-5ماه کاری کردن کارستون!!!!!به درس خوندن وساعت مطالعتم بستگی نداره به خدا به اینم بستگی نداره از کی شروع کنی.....فقط به طرز فکرت بستگی داره که چ جور فک بکنی!!!!!!!!!!فکرتو مثبت کن...

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      همه چیز بستگی به خودتون داره اگر تلاش کنین میشه.ولی هروقت شروع کردین به این فکر نباشین که تمام مباحث رو باید تموم کنین و باسرعت پیش برین. فقط و فقط روی این تمرکز کنین که هر مطلبی رو که میخواین شروع کنین باید به درک کاملی ازاون مطلب برسین وتا تسلط اولیه کافی روی مبحث پیدا نکردین اون مبحث رو رها نکنین ولی درکنارش سعی کنین وقت رو تلف نکنین و سرعتتون رو در مطالعه و درک مطلب کم کم بیشتر کنین.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      این سوال منم هست ولی من میخوام ازمهر شروع کنم بنظرتون اگ خوب بخونم امکانش هست 3رقمی بشم؟معدلمم خوبه ولی تو کنکور گند زدم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      @uni dentist76
      این همه ج دادن هیچ نظری نداری؟؟؟
      ر.ا: ب نظر منم برو کتابخونه
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

15. Top | #15
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      @uni dentist76

سلام دوست عزیز من نمیدونم مشکل شما چیه ولی فکر میکنم کتابخونه تو شهرتون داشته باشین!؟
      تو این شرایط اون بهترین گزینه است!
      تمام سعی تون رو بکنید که بتونیداز مهر دیگه توی کار باشد ولی اگه به هر دلیلی نشد...
      بدونید بودن کسانی که از دی و بهمن برای کنکور خوندن!
      مهم اینِ که چجوری بخای شروع کنی؟
      اگه شروع با تموم وجود باشه،
      حتی از بهمن
      اون موقع میگم
      100%

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)