خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ادبیات سیر تا پیاز2، ادبیات 2تخته سیاه ،ادبیات 2پرسمان یا...

سلام
      برای ادبیات دوم کدوم منابع بهتر است؟
      ادبیات سیر تا پیاز
      تخته سیاه
      پرسمان
      کلک معلم
      یا...

به خاطر این منبع برای ادبیات میخرم تا قرابت معنایی و مفهوم و تضمین و تلمیح بیتها بگوید چون برای ترجمه ابیات کاگو دارم.

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین بارها جاهای مختلف گفتم که ابتدا ادبیات رو مبحثی بخونین....الان مثلا یکی از این کتابارو میگیری...وا میکنی یه جملرو مشخص کرده و چیزای زیادی راجبش گفته...تو هم هیچکدومشو تقریبا بلد نیستی و حفط میکنیشون....

به هر حال از بین این کتابا من گاج محوری رو انتخاب میکنم و به نظرم بهتر و پرطرفدارتره...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      ببین بارها جاهای مختلف گفتم که ابتدا ادبیات رو مبحثی بخونین....الان مثلا یکی از این کتابارو میگیری...وا میکنی یه جملرو مشخص کرده و چیزای زیادی راجبش گفته...تو هم هیچکدومشو تقریبا بلد نیستی و حفط میکنیشون....

به هر حال از بین این کتابا من گاج محوری رو انتخاب میکنم و به نظرم بهتر و پرطرفدارتره...
      از مهر میرم دوم تجربی گاج محوری خوبه؟ فقط و فقط قرابت و مفهوم بیتها میخوام و معنی ابیات،آرایه هاو... نیازی ندارم.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ااگه سال دوم هستی نمیتونی ادبیات رو مبحثی بخونی باید همون سال دوم رو بخونی.
      سه بعدی نشر الگو و کلک معلم بهترین ها برای ادبیات هستن.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikeshavarz466 نمایش پست ها
      از مهر میرم دوم تجربی گاج محوری خوبه؟ فقط و فقط قرابت و مفهوم بیتها میخوام و معنی ابیات،آرایه هاو... نیازی ندارم.
      بله درسته...الان که دوم هستی نظرات عوض میشه....ولی من تقریبا هیچ کتابی ندیدم بیاد قرابت رو خط به خط توضیح بده....چون قرابت و مفهوم خیلی انبوهه و هیچ کتابی نیومده که برای یه خط هزار تا بیت بیاره و بگه اینا با هم قرابت دارن...اصلا این کار کار بسیار اشتباهیه...مفهوم هم چیز جدایی از معنی نیست...مفهوم ینی اون چیزی که خودت از متن متوجه میشی و نباید این چنین چیزی رو حفظ کنی...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن