خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 74
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما 3 ماه شب و روز وقت میزاری کلشتو میکنی لول 65
      میفروشی 50 تومن
      1 روز بری کارگری راندمانش بیشتره چون 60 تومن میدن

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستمون...سعید واقعا راس میگه...تفریحی....جز...اعتیاد به بازیهای کامپیوتری اونم دبستانی مشاهده نمیشه...ولی اجتماع و والدین در ابتدای تربیت ومشارکت..موثره...یکی از والدین میگفت...اگه وقت بذارم...وبیشتر کنترل کنم...پسرمو میبرم...پارک و...با دوستاش بازی کنه..ولذت واقعی دوران بچگیشو تجربه کنه...این بهتره...ولی والدین تنبلی میکنن وفرهنگ خانواده هم از دیدگاه تربیت کودکان موثره....باید وقت بذارن...عاطفه خرج کنن...مدیریت کنن...اجتماع نقش بسزایی داره..ولی والدین خوب وظیفشونو اجرا کنن واز توانایی واستعداد کودکان...در راستای پیشرفتشون...کاری انجام بدن واقعا خوبه...واینا اثر کمتری خواهد داشت..

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      راجب بچه ها باید بگم تنبلی از مادر و پدره...این روزا مامانه سرش تو گوشیه باباشم از سر کار برگشت یا خوابه یا گوشی دستشه

بچه راهی جز پناه بردن ب بازی اینترنتی و گوشی نداره..بچه تقلید میکنه از رفتار پدر و مادرش

بنظر من بچه نیاز داره تا مادرش بیشتر وقتشو با اون بگذرونه..بچه اموزش میخواد..بچه توجه میخواد...بنظر من همش تقصیر پدر و مادراس

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobina1376 نمایش پست ها
      راجب بچه ها باید بگم تنبلی از مادر و پدره...این روزا مامانه سرش تو گوشیه باباشم از سر کار برگشت یا خوابه یا گوشی دستشه

بچه راهی جز پناه بردن ب بازی اینترنتی و گوشی نداره..بچه تقلید میکنه از رفتار پدر و مادرش

بنظر من بچه نیاز داره تا مادرش بیشتر وقتشو با اون بگذرونه..بچه اموزش میخواد..بچه توجه میخواد...بنظر من همش تقصیر پدر و مادراس
      واسه بچه هادرست میگید90درصدمقصرپدرمادران ولی بزرگتراچی

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

درسته...مشکل از اینجاس...باید کلاسهایی در این مورد گفته بشه...همکارمون درس گفتن... دلیل نداره یه بچه دبستانی10-11 ساله بره وایبر وتلگرام و...ایندش...بعضی از والدین...وقتی میبینن بچه باهوشه...میگن باهوشه دیگه خودش همه چیزو میفهمه..تربیت نمیخواد...ایندش...تباه میشه....والدن نقششون حیاتیه...

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط venus95 نمایش پست ها
      واسه بچه هادرست میگید90درصدمقصرپدرمادران ولی بزرگتراچی
      بزرگترا یا کارای خونشونو ول میکنن یا از مهمترین وظیفشون ک تربیت بچه اس غافل میشنن چرا مشکل اصلی ما چشم و هم چشمیه...جاری من گوشی هوشمند داشته باشه من نداشته باشم یا خیلی دلیلای مسخره ک گوشی هوشمند نداشته باشیم افته...میگن بی کلاسه ..میگن از جامعه عقب مونده ک بازم برمیگرده ب چشم و هم چشمی و حرف مردم

بزرگترای الان دارن از مهترین وظیفشون ک تربیت بچه هاس سر باز میزنن و این برای اینده بچه ها و کشورمون تاسف باره

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      درسته...مشکل از اینجاس...باید کلاسهایی در این مورد گفته بشه...همکارمون درس گفتن... دلیل نداره یه بچه دبستانی10-11 ساله بره وایبر وتلگرام و...ایندش...بعضی از والدین...وقتی میبینن بچه باهوشه...میگن باهوشه دیگه خودش همه چیزو میفهمه..تربیت نمیخواد...ایندش...تباه میشه....والدن نقششون حیاتیه...
      درسته کلا برای کارای اشتباهشون همیشه ی دلیل دارن..ب من نظر من نسل اینده وضع کشورو اسف بار میکنن...همین بزرگترای محترم از کارای الانشون افسوس خواهند خورد..

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درسته کلا برای کارای اشتباهشون همیشه ی دلیل دارن..ب من نظر من نسل اینده وضع کشورو اسف بار میکنن...همین بزرگترای محترم از کارای الانشون افسوس خواهند خورد..
      بله... متاسفانه ولی در کلانشهرا کلاسهایی تو دبستان عنوان ارتباط دو نسل و..برگزار ميشه... ولی باز مشکله هست

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله... متاسفانه ولی در کلانشهرا کلاسهایی تو دبستان عنوان ارتباط دو نسل و..برگزار ميشه... ولی باز مشکله هست
      مطمئن باشین تو همین کلاسام مادر پدرا سرشون تو گوشیه یا دارن ب ی چیز دیگه فک میکنن...تازشم فقط کلانشهرا...شهرستان و روستا ها چی؟؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من فقط اسمشو شنیدم تاحالا شکر خدا بازی نکردم

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مطمئن باشین تو همین کلاسام مادر پدرا سرشون تو گوشیه یا دارن ب ی چیز دیگه فک میکنن...تازشم فقط کلانشهرا...شهرستان و روستا ها چی؟؟
      نه برای بعضیا اهمیت داره.... اره. وقتی تو بعضی شهرا... روانشناس ومشاور معنی نداره خب طبیعیه

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه برای بعضیا اهمیت داره.... اره. وقتی تو بعضی شهرا... روانشناس ومشاور معنی نداره خب طبیعیه
      همین دیگه زمینه سازی نکردن فک میکنن فقط ی عده افراد خاص ب روانشناس و مشاور نیاز دارن

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اغا از من ميشنوين اصلا حتي برا امتحان كردن نصبش نكنيد! مورد نداشتيم كسي بتونه اين بازي رو ترك كنه!البته با زور و شكنجه ميشه ولي ارزش نداره... از طرف يه معتاد كلش

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash35 نمایش پست ها
      اغا از من ميشنوين اصلا حتي برا امتحان كردن نصبش نكنيد! مورد نداشتيم كسي بتونه اين بازي رو ترك كنه!البته با زور و شكنجه ميشه ولي ارزش نداره... از طرف يه معتاد كلش
      مثل موادمخدرخخخ به امتحانش نمی ارزه

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن