خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: چهارم+کنکور

1. Top | #1
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات

چهارم+کنکور

سلام..من تا الان هیچ گونه مطالعه ای نداشتم..امسالم میرم چهارم..میخاستم ببینم وقت های که مدرسه میریم مطالعه به چه شکل هستش؟چطوری هم کنکوری بخونم هم برای مدرسه؟؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام .

بهتره برای دروسی مثل زیست شناسی 60 70 درصد تایم رو بدید به پایه و بقیه به پیش بدید.

برای دروسی مث فیزیکم که چون در پایه تکرار شدن مثل حرکت شناسی و... رو بهتره همون پیش بخونید و پیش برید ...

برای دروس عمومی من بهتره از ابتدای سال پیش برید و برای دوره هایی مث عید و... نگذاید بتونید عربی رو ترم اول تموم کنید عالی میشه .

موفق باشید.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ParsaYousefi نمایش پست ها
      سلام .

بهتره برای دروسی مثل زیست شناسی 60 70 درصد تایم رو بدید به پایه و بقیه به پیش بدید.

برای دروسی مث فیزیکم که چون در پایه تکرار شدن مثل حرکت شناسی و... رو بهتره همون پیش بخونید و پیش برید ...

برای دروس عمومی من بهتره از ابتدای سال پیش برید و برای دوره هایی مث عید و... نگذاید بتونید عربی رو ترم اول تموم کنید عالی میشه .

موفق باشید.

خیلی ممنون..ولی سوال من اینه کی بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!من که تقریبا 7-8 از وقتمو مدرسه هستم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اگه در آزمون های آموزشی شركت نموده ايد ( احتمال زياد شركت كرده ايد ) طبق برنامه همين آزمون ها مطالعه نماييد.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam998 نمایش پست ها
      خیلی ممنون..ولی سوال من اینه کی بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!من که تقریبا 7-8 از وقتمو مدرسه هستم
      از همین الان شروع کنید

طبق گفته ی آقای @رحیمی بهتره در ازمون ها شرکت کنید و طبق برنامه اونا پیش برین وقت زیادی از دست ندادین .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن