خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هیچ فرقی با هم ندارن به جز اینکه شهریه پردیس 3 برابر آزاد هست ! منابعی که درس میدن یکیه ( دکتر گری و دکتر اندرسون نیستن که منبع منحصر به فرد داشته باشن ) ! سطح سواد استاد های هر دو تا دانشگاه هم یکین ( میشناسم که میگم یکین !) ! بچه های آزاد و سراسری تو اکسترنی و انترنی و بقیه موارد کنار هم کشیک هستن ! روی تابلو پزشکی و دندان پزشکی و داروخونه هم که دانشگاه مورد فارغ التحصیلی رو نمینویسن ! پس عملا هیچ فرقی نداره ! فقط و فقط پولش ! و صد البته که مورد نظر خیلی هاست اسم دهن پر کن پردیس بین الملل هست

یه زمانی فاصله سطحی دانشجو ها زیاد بود ! چون کسی بین الملل رو نمیشناخت و واسه همین رتبه های نجومی رفتن واسه سه تا رشته تاپ ! ولی الان که همه خواستار رفتن به این دانشگاه ها هستن فاصله ها خیلی کم شده ! 2-3 تا تست میتونه یکی رو از سراسری تبدیل کنه به آزاد و بر عکس !

اونایی هم که میگن رنکینگ و مدرک بین المللی و فلان سخت در اشتباهن ( به قول قتحعلی اویسی که یه نوع خاصی میگفت رنکینگم کجا بود ؟ بین المللم کجا بود ؟ ) کلا مدرک این دانشگاه های ما رو به جز شهید بهشتی به هیچ جاشون نمیگیرن ( منم گول این حرفا رو خوردم ) تو هر مملکتی هم بخواین برین و کار کنین حتما باید امتحان ورودی مخصوص اون دانشگاه رو بدین چه تو آزاد تموم کرده باشین چه تو پردیس چه تو سراسری !

یه فرق دیگه هم دارن اونم اینه که ورژن ماشین های بچه های پردیس یه لول از ماشین های بچه های آزاد بالاتره

اگر پزشکی پردیس تهران در بیام وکنارش ا زاد قزوین پرستاری بدون شک و بدوون فکر قزوین چون استاداشو میشناسم همشون تحصیل کرده اروپا و انگلیس هستن
      داداش اینو که جدی نمیگی ؟

ویرایش توسط FaaRshD : 10 مرداد 1397 در ساعت 20:56

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=hyun jung;1336753]
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirin.sa نمایش پست ها
      سلام دوباره
      مطالبی که نوشته بودین رو خوندم کامل هم خوندم. همون زمانی هم که فرستاده بودین خونده بودم. اون موقع حرفی نزدم ولی الان که تاپیک اومد بالا نوشتم
      من قصد و غرض خاصی نداشتم. شما مطالبی رو بیان کردین ( بنا به گفته ی خودتون، نظر و عقیده تون رو بیان کردین ) منم با توجه به این مدت تجربه ای که داشتم سعی کردم اون چه رو که دیدم و شنیدم و خودم در بطنش قرار گرفتم به عنوان دانشجوی پردیس بیان کنم. حرفی هم خلاف واقعیت نگفتم.
      خوب هر کس یه نظری داره ونظرشم قابل احترامه منم قصدی نداشتم اگر بهتون بر خورد ببخشید من از قول یه دانشجوی پزشکی اصفهان(همون بحث بار اضافه)رو گفتم بازم میگم اگر بهتوون برخورد ببخشید قصد بی ادبی نداشتم

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaaRshD نمایش پست ها
      هیچ فرقی با هم ندارن به جز اینکه شهریه پردیس 3 برابر آزاد هست ! منابعی که درس میدن یکیه ( دکتر گری و دکتر اندرسون نیستن که منبع منحصر به فرد داشته باشن ) ! سطح سواد استاد های هر دو تا دانشگاه هم یکین ( میشناسم که میگم یکین !) ! بچه های آزاد و سراسری تو اکسترنی و انترنی و بقیه موارد کنار هم کشیک هستن ! روی تابلو پزشکی و دندان پزشکی و داروخونه هم که دانشگاه مورد فارغ التحصیلی رو نمینویسن ! پس عملا هیچ فرقی نداره ! فقط و فقط پولش ! و صد البته که مورد نظر خیلی هاست اسم دهن پر کن پردیس بین الملل هست

یه زمانی فاصله سطحی دانشجو ها زیاد بود ! چون کسی بین الملل رو نمیشناخت و واسه همین رتبه های نجومی رفتن واسه سه تا رشته تاپ ! ولی الان که همه خواستار رفتن به این دانشگاه ها هستن فاصله ها خیلی کم شده ! 2-3 تا تست میتونه یکی رو از سراسری تبدیل کنه به آزاد و بر عکس !

اونایی هم که میگن رنکینگ و مدرک بین المللی و فلان سخت در اشتباهن ( به قول قتحعلی اویسی که یه نوع خاصی میگفت رنکینگم کجا بود ؟ بین المللم کجا بود ؟ ) کلا مدرک این دانشگاه های ما رو به جز شهید بهشتی به هیچ جاشون نمیگیرن ( منم گول این حرفا رو خوردم ) تو هر مملکتی هم بخواین برین و کار کنین حتما باید امتحان ورودی مخصوص اون دانشگاه رو بدین چه تو آزاد تموم کرده باشین چه تو پردیس چه تو سراسری !

یه فرق دیگه هم دارن اونم اینه که ورژن ماشین های بچه های پردیس یه لول از ماشین های بچه های آزاد بالاتره

داداش اینو که جدی نمیگی ؟
      نه جدی میگممن خانوادهام انقدر پول یا مفت ندارن که بریزن تو شکم یه سریا که خودشون نمیدونن پزشکیو با کدوم پ مینویسن (منظورم استاداش نیس چون استاداش با قزوین یکیه)پس ترجیح میدم برم از ایران یا بمونم برم قزوین که البته با این شرایط هیچکدومدرضمن من داداش نیستم خواهرم برادر
      ویرایش توسط shirin.sa : 10 مرداد 1397 در ساعت 22:59

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirin.sa نمایش پست ها
      نه جدی میگممن خانوادهام انقدر پول یا مفت ندارن که بریزن تو شکم یه سریا که خودشون نمیدونن پزشکیو با کدوم پ مینویسن (منظورم استاداش نیس چون استاداش با قزوین یکیه)پس ترجیح میدم برم از ایران یا بمونم برم قزوین که البته با این شرایط هیچکدومدرضمن من داداش نیستم خواهرم برادر
      فکر کردم استارتر اینو حرفو زده واسه همین گفتم داداش ، ساری خواهر

اینکه از ایران برین فکر بسیار خوبیه ولی همون هزینه ای رو میکنین که تو ایران باید بکنین و حتی شاید هم بیشتر ! البته جدای هزینه ، تعداد اونایی که میخوان برن خیلی زیاده پس شانس قبولی هم به مراتب پایین میاد .. شاید اصلا شانس رفتن هم پیدا نکنین

به هر حال ادم نباید در صورت داشتن امکانات ، فرصت رو از دست بده ! در صورت نداشتن امکانات هم باید بیشتر تلاش کنه واسه فراهم شدن امکانات ! حالا اینکه بلدن پزشکی رو بنویسن یا ننویسن مشکل شما نیست .. مهم خودتونین !

جالبه که یکی از دوستای من قبل انتخاب رشته میگفت پزشکها کلا بداخلاقن و وجدان کاری ندارن و با بیمارها بد رفتاری میکنن و خلاصه همینجور حرفا ! اولش میخواست پزشکی رو انتخاب نکنه ولی بعدش گفت انتخاب میکنم تا تغییر ایجاد بکنم ! نمونه باشم واسه بقیه ! دو رقمی اورده بود یکم گرم بود ولی بعدا که فرستادنش اورژانس که کشیک وایسه اخلاقش از همه مزخرفتر و گند تر بود !

یعنی خودش میگفت من غلط کردم بخوام تحول ایجاد بکنم حق اینا برخورد اینجوریه بقراط اگه اینو میشناخت و اون لحظه رو میدید پشماش میریخت در صدمی از ثانیه

خلاصه اینکه بیخیال سطح کجا بالاست یا مشکلات دیگه .. بچسبین به فرصت پیش اومده .. از همون فرصت هم استفاده کنین واسه کمک کردن به یه سریهای دیگه ..

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پردیس ازاد بین الملل چه تقاوتی دارن؟از لحاظ هزینه و کیفیت

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      پردیس ازاد بین الملل چه تقاوتی دارن؟از لحاظ هزینه و کیفیت
      خیلی فرق داره تو ازاد 6یا فوقش8تومن میدی تو پردیس20تومن ولی خوب پردیس تهران یا بهشتی و...غیره با کسایی که سراسری دراومدن میخونی مدرک سراسری میگیری یعنی نمیزنن پردیس یا هرچی همون مثلا تهران ومیزنن تو مدرک مثلا میزنن فارغ التحصیل از دانشگاه فلان ممکنه تهران بزنن ولی باید بری قشم یا کیش بخونی باز میزنن تهران تو مدرک یه اقا دکترم بهم گفت تنها فرقش بین سراسری با پردیس رنگ مهر فارغ التحصیله که البته کی میدونه اینو شایدم اون اشتباه کرده در کل هزینه هارو که گفتم در یاب

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ساغری نمایش پست ها
      سلام
      نظرتون درباره پزشکی آزاد بین الملل قشم چیه؟مثل بقیه پزشکی های آزاد اعتبار داره و هزینه اش چقدر بیشتر از بقیه پزشکی های آزاد هس؟
      قشم بهتره یا پردیس ها؟؟؟
      ممنون میشم اگه کسی جواب بده
      نظر بالایرو بخون نمیدونم به جوابت میرسی یانه

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من شنیدم ک پول پزشکی آزاد بین الملل قشم دو برابر پزشکی عادی هس. درسته؟
      حالا با توجه ب پولش ارزش داره؟؟؟یا بخونم برا سال بعد پزشکی آزاد عادی ، بلکه در بیام.
      پول پردیس ک اصلا ندارم،هرچقدر هم بهتر از آزاد باشه
      شهریه بین الملل یا مازاد دانشگاه ازاد بر اساس شهریه پردیس دانشگاه های علوم پزشکی محاسبه میشه

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من شنیدم ک پول پزشکی آزاد بین الملل قشم دو برابر پزشکی عادی هس. درسته؟
      حالا با توجه ب پولش ارزش داره؟؟؟یا بخونم برا سال بعد پزشکی آزاد عادی ، بلکه در بیام.
      پول پردیس ک اصلا ندارم،هرچقدر هم بهتر از آزاد باشه
      ببینید کسی که پردیس میخونه باید راحت ماهی 40یا30تومن بزاره کنار چون ترم هرچقدر میره بالاتر شهریه هم بیشتر میشه ازاد هم همینطور یعنی بیسش از5یا 6تومن شروع میشه تا حالا هر چقدر خودشون بگن اینجور رشته های پردیس عزیزم به درماها نمیخوره برای سهمیه داراس که بتونن راحتر پزشکی بخونن چون بنیاد شهریشونو میده حالا ه چقذرم باشه پس خودتو برای 98 از همین الان اماده کن خوب بخون سراسری قبول شی موفق باشی

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)