خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 39
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xak نمایش پست ها
      پردیس با سراسریا و رتبه های برتر سر یک کلاس میشینن!!
      از امکانات بهتری برخوردان (آزمایشگاه - بیمارستان و ..) از اساتید بهتری برخوردارند ..

یه دانشجوی پزشکی دقیقا میخواد روی چی تحقیق کنه همون اول کار ؟؟؟؟ روی علوم پایه ؟؟؟ روی علوم بالینی وقتی هنوز هیچی نخونده ؟؟؟؟؟
      دانشجویی که مثال زدم از ترم 2 رفت دنبال مقاله نوشتن.چنتا از مقاله هاشم چاپ شدن توی ژورنال های پزشکی حتی ترم 4 کتاب تالیف کرده.

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1990 نمایش پست ها
      پردیس. بعضی کشورها مثل اتریش مدرک ازاد رو قبول ندارن و اگه ازاد خونده باشی بهت پذیرش نمیدن.
      حالا اتریش نره بره آمریکا!برای آمریکا فرقی نمیکنه مدرکت از افغانستان باشه یا انگلستان.همه جارو میپذیره ولی قانون خودشو داره،یکی از آشناها دندون آزاد تهران بود سال پیش رفت آمریکا برای ادامه تحصیل.

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط simin11 نمایش پست ها
      حالا اتریش نره بره آمریکا!برای آمریکا فرقی نمیکنه مدرکت از افغانستان باشه یا انگلستان.همه جارو میپذیره ولی قانون خودشو داره،یکی از آشناها دندون آزاد تهران بود سال پیش رفت آمریکا برای ادامه تحصیل.
      بله منم گفتم بعضی کشورها..به هر حال ادم سعی میکنه تا حایی که میتونه نذاره محدود بشه
      اما بازم میگم. ازاد مزیتی نسبت به پردیس نداره و در بهترین حالت میتوتیم بگیم که همسطحن.
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1990 نمایش پست ها
      بله منم گفتم بعضی کشورها..به هر حال ادم سعی میکنه تا حایی که میتونه نذاره محدود بشه
      اما بازم میگم. ازاد مزیتی نسبت به پردیس نداره و در بهترین حالت میتوتیم بگیم که همسطحن.
      ولی معمولا سطح دانشجوهای آزاد بالاتره نسبت به پردیس.

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نمیشه اینجوری نظر داد. پردیس داریم تا پردیس. همینطور آزاد تا آزاد

مثلا پردیس تهران وبهشتی و شیراز بلاشک بهتر از آزاد هستن حتی ازاد خود تهران.
      همینطور مثلا ازاد تهران خیلی بهتر از پردیس بم و زابل هستش.

اما در کل اگه واقعا پولش مهم نیست درمجموع پردیس باارزش تر از ازاده.یعنی اگه بگیم آزاد و پردیس جفتش قیمتشون یکسانه نظر بقیه دوستانم مطمعنن پردیسه.

به چندین دلیل من جمله : سطح بالاتر اساتید (دانشگاه ازاد در اکثر درسا از اساتید درجه دو استفاده میکنه و اونا نمیان ازاد درس بدن<<مثلا کرمان اساتید پزشکی کرمان هیچکدوم حاظر به درس دادن تو ازاد کرمان نیستن>>)

*** البته خب درسته که میگیم پزشکی زیاد استاد محور نیست ولی اگر استاد شما سطح علمی بالایی نداشته باشه تاثیرشو بخوبی تو آزمون ع پایه میبنی. باید بیشتر از بقیه بخونید تا کمبودتون جبران شه***

عامل مهتر از قبلی : بحث بالینیش هست.شما در بیمارستان دولتی کیس های بیشتری نسبت به آزاد دارین.و هرچه بیشتر بیمار ببینید با سواد تر و با تجربه تر میشین.

همچنین دانشگاه ازاد بخاطر شهریه پایین تری که میگیره واحداشو از اونچه که در پردیس و دولتی هس کمتر میذاره تا شهریشو بالا نبره.

سطح علمی دانشجوهاشونم زیاد فرقی نداره تازگیا نداره. مثلا الان ازاد تا 2000 میگیره پردیس تا 3500 .خودتونم کنکور دادین و میدونید فرق 2000 تا 3500 فقط یه بدشانسیه...

خلاصه اینکه اگه پردیس تاپی قبول شدین و مساله مالیش اهمیتی نداره بدون شک پردیس بهتره
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري
      ویرایش توسط mohammad^s : 20 شهریور 1394 در ساعت 14:42

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad^s نمایش پست ها
      نمیشه اینجوری نظر داد. پردیس داریم تا پردیس. همینطور آزاد تا آزاد

مثلا پردیس تهران وبهشتی و شیراز بلاشک بهتر از آزاد هستن حتی ازاد خود تهران.
      همینطور مثلا ازاد تهران خیلی بهتر از پردیس بم و زابل هستش.

اما در کل اگه واقعا پولش مهم نیست درمجموع پردیس باارزش تر از ازاده.یعنی اگه بگیم آزاد و پردیس جفتش قیمتشون یکسانه نظر بقیه دوستانم مطمعنن پردیسه.

به چندین دلیل من جمله : سطح بالاتر اساتید (دانشگاه ازاد در اکثر درسا از اساتید درجه دو استفاده میکنه و اونا نمیان ازاد درس بدن<<مثلا کرمان اساتید پزشکی کرمان هیچکدوم حاظر به درس دادن تو ازاد کرمان نیستن>>)

*** البته خب درسته که میگیم پزشکی زیاد استاد محور نیست ولی اگر استاد شما سطح علمی بالایی نداشته باشه تاثیرشو بخوبی تو آزمون ع پایه میبنی. باید بیشتر از بقیه بخونید تا کمبودتون جبران شه***

عامل مهتر از قبلی : بحث بالینیش هست.شما در بیمارستان دولتی کیس های بیشتری نسبت به آزاد دارین.و هرچه بیشتر بیمار ببینید با سواد تر و با تجربه تر میشین.

همچنین دانشگاه ازاد بخاطر شهریه پایین تری که میگیره واحداشو از اونچه که در پردیس و دولتی هس کمتر میذاره تا شهریشو بالا نبره.

خلاصه اینکه اگه پردیس تاپی قبول شدین و مساله مالیش اهمیتی نداره بدون شک پردیس بهتره
      شاید برای پزشکی حرفتون درست باشه اما دارو و دندون چون به بیمارستان مربوط نیست و کلینیکی هست ازاد هم خوبه و اساتید خوبی هم داره
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Sent from my One S using Tapatalk
      ویرایش توسط amhonline : 17 مهر 1394 در ساعت 20:09

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      .up

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      صد البته پردیس.. شک نکن ابدا

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=sn912sajjad;597576]سلام
      دوستان من امروز با یکی بحثم شد سر این قضیه...
      اون خودش پردیس بود شدیدا حمایت میکرد از پردیس مثلا میگفت:
      پردیس معتبرتره از ازاده... رنکینگش از ازاد بهتره... معمولا پردیس رو به ازاد ترجیح میدن همه... دانشجوهاش بهترن... تخصص بیشتر قبول میشن تو پردیس... رتبه پردیس تو آزمون علوم پایه بهتره... و......
      من خودم برا حرفای این شخص 2 زار ارزش قائل نیستم چون یه ادم شدیدا خاله زنک و حسوده....خخخخخخخ خودش از اون ورودیای قدیمه پردیسه که اون زمان مصاحبه ای بود و با رتبه کارت شارژی میرفتن پردیس... عمرا آزاد قبول نشد هیچوقت... اگه مث الان بود پذیرش پردیس عمرا همین بین الملل هم نمیاورد....

حالا دوستان شما بیاین قضاوت کنین...
      کدوم؟؟؟؟ و چرا؟؟؟؟ لطفا دلایلتونو شرح بدین
      اعتبار؟
      سطح علمی؟
      سطح دانشجوها؟
      .
      .

.
      در کل چقدر تفاوت قائلید بین این دوتا دانشگاه؟؟؟به نظرم دانشگاه ازاد خیلی بهتره چون از اونجایی که من میدونم اصلا پردیس خوب نیس میدونم که میگما مینجوری الکی از خودم نمیگم من خودم اگر پزشکی پردیس تهران در بیام وکنارش ا زاد قزوین پرستاری بدون شک و بدوون فکر قزوین چون استاداشو میشناسم همشون تحصیل کرده اروپا و انگلیس هستن از این حرفا هم بگذریم من نمیخوام ترمی نزدیک 30تومن پول بدم اما استاداو دانشجویای روزانه به من مثل یه بار اضافه نگاه کنن هی بهم بگن دانشگاه شمارو به زور پولتون ورداشته وگرنه شما سواذندارید که بازم اینم که میگم دیدم اخرم هم اعصابم خورد باشه هم نتونم درس بخونم و از طرفی هر ترم پول یه ماشینو بدم به دانشگاه من نظرم این بود مرسی موفق باشید
      ویرایش توسط shirin.sa : 09 تیر 1397 در ساعت 22:44

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام با تراز 9377 رتبه 1300 سهمیه 5 درصدی میشه پردیس یا ازاد دندون اورد؟
      کدوم مدرکش بهتره؟

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام با تراز 9377 رتبه 1300 سهمیه 5 درصدی میشه پردیس یا ازاد دندون اورد؟
      کدوم مدرکش بهتره؟

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=shirin.sa;1317744]
      نقل قول نوشته اصلی توسط sn912sajjad نمایش پست ها
      سلام
      دوستان من امروز با یکی بحثم شد سر این قضیه...
      اون خودش پردیس بود شدیدا حمایت میکرد از پردیس مثلا میگفت:
      پردیس معتبرتره از ازاده... رنکینگش از ازاد بهتره... معمولا پردیس رو به ازاد ترجیح میدن همه... دانشجوهاش بهترن... تخصص بیشتر قبول میشن تو پردیس... رتبه پردیس تو آزمون علوم پایه بهتره... و......
      من خودم برا حرفای این شخص 2 زار ارزش قائل نیستم چون یه ادم شدیدا خاله زنک و حسوده....خخخخخخخ خودش از اون ورودیای قدیمه پردیسه که اون زمان مصاحبه ای بود و با رتبه کارت شارژی میرفتن پردیس... عمرا آزاد قبول نشد هیچوقت... اگه مث الان بود پذیرش پردیس عمرا همین بین الملل هم نمیاورد....

حالا دوستان شما بیاین قضاوت کنین...
      کدوم؟؟؟؟ و چرا؟؟؟؟ لطفا دلایلتونو شرح بدین
      اعتبار؟
      سطح علمی؟
      سطح دانشجوها؟
      .
      .

.
      در کل چقدر تفاوت قائلید بین این دوتا دانشگاه؟؟؟به نظرم دانشگاه ازاد خیلی بهتره چون از اونجایی که من میدونم اصلا پردیس خوب نیس میدونم که میگما مینجوری الکی از خودم نمیگم من خودم اگر پزشکی پردیس تهران در بیام وکنارش ا زاد قزوین پرستاری بدون شک و بدوون فکر قزوین چون استاداشو میشناسم همشون تحصیل کرده اروپا و انگلیس هستن از این حرفا هم بگذریم من نمیخوام ترمی نزدیک 30تومن پول بدم اما استاداو دانشجویای روزانه به من مثل یه بار اضافه نگاه کنن هی بهم بگن دانشگاه شمارو به زور پولتون ورداشته وگرنه شما سواذندارید که بازم اینم که میگم دیدم اخرم هم اعصابم خورد باشه هم نتونم درس بخونم و از طرفی هر ترم پول یه ماشینو بدم به دانشگاه من نظرم این بود مرسی موفق باشید
      سلام
      در مورد مقایسه به اون صورت حرفی نمیزنم
      فقط در مورد دو تا از جمله هاتون یه مطالبی رو میگم. اولا دانشجو های پردیس بار اضافه نیستن، این طرز فکر غلطه. دانشجو های سراسری داریم که کم میارن جلو دانشجو های پردیس ، یکی دو تا مورد هم نیستن ( قبول دارم که در دانشگاه های مختلف متفاوته ولی همه جا این طرز فکر شما وجود نداره). همون طور که طرز فکر درمورد اینکه داشجوهای آزاد نسبت به سراسری به اصطلاح عامیانه تنبل هستن و همین جوری قبول شدن غلطه، یا تصور اینکه همه ی دانشگاه های سراسری به مراتب از دانشگاه های آزاد امکانات بیشتری دارن و الی آخر
      نمیدونم تو فضای دانشگاه قرار گرفتید یا نه ولی اگر فقط به خاطر اینکه ممکنه به خاطر پردیس بودن اذیت بشید ( جدا از بحث مالیش و اینکه همه جا به اون صورت اذیت شدنی وجود نداره ) ، نتونید درس بخونید باید بگم که در دوران تحصیل دانشگاهیتون و حتی زندگیتون خیلی خیلی اذیت خواهید شد چون مسائل موجود یکی دو تا نیست و نخواهد بود.
      احیانا شما فکر میکنید دانشگاه های سراسری استاد های تحصیل کرده ناکجاآباد روبه عنوان استاد جذب میکنن؟ در هر جایی در هر دانشگاهی هم استاد خوب پیدا میشه هم استاد بد، هم خارج رفته هم خارج نرفته.
      خاصیت جامعه همینه. قرار نیست همه جا همه چیز ایده آل باشه یا کلا همه چیز بد باشه. باید کنار اومد
      انتخاب پردیس یا آزاد بستگی به شرایط خود فرد داره و معیار های مختلفی هم وجود داره. برای همه نمیشه یه نسخه پیچید
      موفق باشید

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=hyun jung;1336596]
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirin.sa نمایش پست ها
      سلام
      در مورد مقایسه به اون صورت حرفی نمیزنم
      فقط در مورد دو تا از جمله هاتون یه مطالبی رو میگم. اولا دانشجو های پردیس بار اضافه نیستن، این طرز فکر غلطه. دانشجو های سراسری داریم که کم میارن جلو دانشجو های پردیس ، یکی دو تا مورد هم نیستن ( قبول دارم که در دانشگاه های مختلف متفاوته ولی همه جا این طرز فکر شما وجود نداره). همون طور که طرز فکر درمورد اینکه داشجوهای آزاد نسبت به سراسری به اصطلاح عامیانه تنبل هستن و همین جوری قبول شدن غلطه، یا تصور اینکه همه ی دانشگاه های سراسری به مراتب از دانشگاه های آزاد امکانات بیشتری دارن و الی آخر
      نمیدونم تو فضای دانشگاه قرار گرفتید یا نه ولی اگر فقط به خاطر اینکه ممکنه به خاطر پردیس بودن اذیت بشید ( جدا از بحث مالیش و اینکه همه جا به اون صورت اذیت شدنی وجود نداره ) ، نتونید درس بخونید باید بگم که در دوران تحصیل دانشگاهیتون و حتی زندگیتون خیلی خیلی اذیت خواهید شد چون مسائل موجود یکی دو تا نیست و نخواهد بود.
      احیانا شما فکر میکنید دانشگاه های سراسری استاد های تحصیل کرده ناکجاآباد روبه عنوان استاد جذب میکنن؟ در هر جایی در هر دانشگاهی هم استاد خوب پیدا میشه هم استاد بد، هم خارج رفته هم خارج نرفته.
      خاصیت جامعه همینه. قرار نیست همه جا همه چیز ایده آل باشه یا کلا همه چیز بد باشه. باید کنار اومد
      انتخاب پردیس یا آزاد بستگی به شرایط خود فرد داره و معیار های مختلفی هم وجود داره. برای همه نمیشه یه نسخه پیچید
      موفق باشید
      ببینید من نمیدونم شما با چه قصدو نیتی اومدید این حرفو میگید یا اصلا نمیدونم خودتون به حرفایی که من نوشتم نگاه کردید انه همینجوری الکی از روش خوندی اومدی یه چی میگی این نظر و عقیده ی منه تو پیج های قبلی یه نفر پزشکی بود وباید میدیدی چه حرفایی میزد درمورد من تو جو دانشگاه هستم خواهرم استا دانشگاس پس بدونید بخوام نخوا تو جوش هستم من نمیدونم چرا بهم انقدر حمله کردید ولی اینو میدونم نظرم عوض نمیشه ایناییم که درمورد پردیس گفتم نظ من نبود بازم میگم اگر توجه میکردی یا حداقل به جای فقط نوشتن حوصله میکردی میخوندی متوجه میشی که من از قول اونا گفتن

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=shirin.sa;1336744]
      نقل قول نوشته اصلی توسط hyun jung نمایش پست ها
      ببینید من نمیدونم شما با چه قصدو نیتی اومدید این حرفو میگید یا اصلا نمیدونم خودتون به حرفایی که من نوشتم نگاه کردید انه همینجوری الکی از روش خوندی اومدی یه چی میگی این نظر و عقیده ی منه تو پیج های قبلی یه نفر پزشکی بود وباید میدیدی چه حرفایی میزد درمورد من تو جو دانشگاه هستم خواهرم استا دانشگاس پس بدونید بخوام نخوا تو جوش هستم من نمیدونم چرا بهم انقدر حمله کردید ولی اینو میدونم نظرم عوض نمیشه ایناییم که درمورد پردیس گفتم نظ من نبود بازم میگم اگر توجه میکردی یا حداقل به جای فقط نوشتن حوصله میکردی میخوندی متوجه میشی که من از قول اونا گفتن
      سلام دوباره
      مطالبی که نوشته بودین رو خوندم کامل هم خوندم. همون زمانی هم که فرستاده بودین خونده بودم. اون موقع حرفی نزدم ولی الان که تاپیک اومد بالا نوشتم
      من قصد و غرض خاصی نداشتم. شما مطالبی رو بیان کردین ( بنا به گفته ی خودتون، نظر و عقیده تون رو بیان کردین ) منم با توجه به این مدت تجربه ای که داشتم سعی کردم اون چه رو که دیدم و شنیدم و خودم در بطنش قرار گرفتم به عنوان دانشجوی پردیس بیان کنم. حرفی هم خلاف واقعیت نگفتم.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)