خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

وقتی فارغ التحصیل میشیم ، آیا مدرسه تاریخ فارغ التحصیلیمونو برای نظام وظیفه میفرسته ؟

سلام وقت بخیر . یه سوال داشتم میخواستم ببینم آیا وقتی فارغ التحصیل میشیم ، آیا مدرسه تاریخ فارغ التحصیلیمونو برای نظام وظیفه میفرسته ؟

من دی 93 فارغ التحصیل شدم ولی بعد از اون اصلا پلیس +10 یا جایی مراجعه نکردم که بهشون بگم من دی 93 فارغ التحصیل شدم . فقط وقتی فارغ التحصیل شدم مدرسه یه برگه بهم داد که نامه خود مدرسه بود به نظام وظیفه که آخرین وضعیت تحصیلیمو توش ذکر کرده بود و نوشته بود که من فارغ التحصیل شدم . الان من باید اون نامه رو ببرم بدم نظام وظیفه ؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دنریس نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر . یه سوال داشتم میخواستم ببینم آیا وقتی فارغ التحصیل میشیم ، آیا مدرسه تاریخ فارغ التحصیلیمونو برای نظام وظیفه میفرسته ؟

من دی 93 فارغ التحصیل شدم ولی بعد از اون اصلا پلیس +10 یا جایی مراجعه نکردم که بهشون بگم من دی 93 فارغ التحصیل شدم . فقط وقتی فارغ التحصیل شدم مدرسه یه برگه بهم داد که نامه خود مدرسه بود به نظام وظیفه که آخرین وضعیت تحصیلیمو توش ذکر کرده بود و نوشته بود که من فارغ التحصیل شدم . الان من باید اون نامه رو ببرم بدم نظام وظیفه ؟
      نه موقع ثبتنام مدرسه در سیستم نظام وظیفه ثبت میشه که تا کی معافیت داری و بعد از اون تاریخ مشمول میشی
      نیاز به اطلاع نیس
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان من دی 93 فارغ التحصیل شدم مشکلی ندارم برای ثبت نام دانشگاه ؟ خود مدرسه همه چیزو به اطلاع نظام وظیفه رسونده ؟

اون نامه ای که به من داده ، رونوشت بوده ؟ ینی اصلشو فرستاده نظام وظیفه ؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان من دی 93 فارغ التحصیل شدم مشکلی ندارم برای ثبت نام دانشگاه ؟ خود مدرسه همه چیزو به اطلاع نظام وظیفه رسونده ؟

اون نامه ای که به من داده ، رونوشت بوده ؟ ینی اصلشو فرستاده نظام وظیفه ؟
      مدرسه چیزی نمیفرسه نظام وظیفه
      شما تا دی 94 فرصت داری بری دانشگاه بعدش مشمول میشی
      مشاور

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب نظام وظیفه از کجا میفهمه که من دی 93 فارغ التحصیل شدم ؟
      وقتی نظام وظیفه ندونه من هنوز دارم درس میخونم ، میگه چون 18 سالت تکمیل شده مشمولی ...

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب نظام وظیفه از کجا میفهمه که من دی 93 فارغ التحصیل شدم ؟
      وقتی نظام وظیفه ندونه من هنوز دارم درس میخونم ، میگه چون 18 سالت تکمیل شده مشمولی ...
      گفتم که وقتی داش اموزی معافیت تحصیلیت که صادر میشه میزنه تا فلان تاریخ معافیتداری بعدش مشمول میشه
      مشاور

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      معافیت تحصیلی دانش آموزی
      مدارس راهنمایی ،دبیرستانها،هنرستانهاو مراکز پیش دانشگاهی موظفند آن دسته از دانش آموزانی را که وارد 19 سالگی شده اند را پس از اخذ مجوز تحصیلی ، بصورت قطعی ثبت نام نمایند.بدین منظور لازم است :
      1. مشمولان ابتدا به صورت موقت توسط واحد های آموزشی ثبت نام گردیده و مدیریا رئیس واحد آموزشی ضمن تکمیل دقیق برگه درخواست معافیت تحصیلی دانش آموزان و مهر و امضای آن ، مشمول را به دفاتر خدمات الکترونیک(پلیس +10) راهنمایی نمایند.
      تبصره :مشمولان هنگام مراجعه به دفاتر مذکور باید اصل شناسنامه و کارت ملی و یک قطعه عکس 4×3 را همراه داشته باشند.
      2. دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پس از دریافت درخواست معافیت تحصیلی و ثبت آن در سامانه وظیفه عمومی ،اقدام به صدور معافیت تحصیلی می نمایند .
      3. ثبت نام قطعی مشمولان برای ادامه تحصیل ،منوط به ارائه معافیت تحصیلی خواهد بود .
      4. معافیت تحصیلی دانش آموزان ، دارای حداکثر زمان مجاز برای تحصیل مشمول می باشد ،لیکن چنانچه مشمولان قبل از اتمام مدت تعیین شده فارغ التحصیل شده یا از ادامه تحصیل انصراف داده یا اخراج شوند ،مجاز به ادامه تحصیل با استفاده از معافیت تحصیلی صادره نیستند.
      5. در صورت فراغت ،انصراف، ترک یا اخراج مشمول از تحصیل ، واحد آموزشی موظف است حداکثر ظرف مدت سه ماه، برگه اعلام آخرین وضعیت تحصیلی دانش آموزان را تکمیل و به مشمول تحویل نماید تا هنگام مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی آن را ارائه نماید.
      تبصره : برگه مذکور برای اعلام اشتغال به تحصیل مشمول به وظیفه عمومی نیز قابل استفاده می باشد.
      6. اشتغال به تحصیل دارندگان معافیت موقت یا برگه آماده به خدمت بدون غیبت در مدت اعتبار آن بدون درخواست معافیت تحصیلی بلامانع است و پس از انقضای مهلت ، مجاز به تحصیل نمی باشد.

بند 5 رو بخون ... (متولد فروردین 75 ام و دی 93 ، هیجده سال و 9 ماه داشتم یعنی وارد 19 سالی که این گفته نشده بودم )
      بند 5 میگه باید آخرین برگه معافیت تحصیلیتو میبردی تحویل پلیس+10 میدادی

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بند 5 رو بخون ... (متولد فروردین 75 ام و دی 93 ، هیجده سال و 9 ماه داشتم یعنی وارد 19 سالی که این گفته نشده بودم )
      بند 5 میگه باید آخرین برگه معافیت تحصیلیتو میبردی تحویل پلیس+10 میدادی
      اره باید تحویل میدادی دیگه موقع مدرسه
      مشاور

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میتونم هنوزم ببرم تحویل پلیس +10 بدم ؟
      دانشگاه آزاد نوشته 6 ماه بعد از رسیدن به سن مشمولیت (یعنی 18 سالگی تمام) که برای من میشه اول فروردین 94 وقت داری

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میتونم هنوزم ببرم تحویل پلیس +10 بدم ؟
      دانشگاه آزاد نوشته 6 ماه بعد از رسیدن به سن مشمولیت (یعنی 18 سالگی تمام) که برای من میشه اول فروردین 94 وقت داری

شما شنبه با کارت ملیت برو پلیس +10 بگو بزنه سیستم ببینی تا کی معافیت داری
      بهترین کار همینه
      مشاور

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سیستم آنلاینی نداره خودمون چک کنیم ؟ دارم روانی میشم من ((((((((((

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سیستم آنلاینی نداره خودمون چک کنیم ؟ دارم روانی میشم من ((((((((((

نه نداره شنبه برو
      مشاور

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کلا من متولد فروردین 75 و فارغ التحصیل دی 93 کی مشمول شدم ؟ فروردین 94 که وارد 19 سالگی میشم یا یک سال بعد از فارغ التحصیلی ؟

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا من متولد فروردین 75 و فارغ التحصیل دی 93 کی مشمول شدم ؟ فروردین 94 که وارد 19 سالگی میشم یا یک سال بعد از فارغ التحصیلی ؟
      از زمان فارغ التحصیلی یکسال فرصت داری دیگه
      تا دی 94
      شنبه برو راحت بهت میگه
      مشاور

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درسته . ولی من آخرین وضعیت تحصیلیمو به اطلاع نظام وظیفه نرسوندم و اونا نمیدونن من دی 93 فارغ التحصیل شدم .
      به نظرت برام دردسر میشه ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن