خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دنریس نمایش پست ها
      درسته . ولی من آخرین وضعیت تحصیلیمو به اطلاع نظام وظیفه نرسوندم و اونا نمیدونن من دی 93 فارغ التحصیل شدم .
      به نظرت برام دردسر میشه ؟
      فکر نکنم اینجور باشه اکثرا مدارس میفرسن خودشون
      بازم شنبه مشخص میشه
      مشاور

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سابقه داشته تا حالا مدارس خودشون بفرستن ؟ (((((((((((((

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سابقه داشته تا حالا مدارس خودشون بفرستن ؟ (((((((((((((
      اره
      مشاور

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخش من هی مزاحمت میشم ازت سوال میپرسم .

ببین من الان نشستم کامل بررسی کردم . من 1 فروردین 18 سالم تمام و وارد 19 میشم پس مشمولم ولی 6 ماه وقت دارم که خودمو معرفی کنم . یعنی تا 1 مهر همین امسال . شنبه میرم و این آخرین وضعیت تحصیلیمو بهشون میدم که دیگه تا دی 94 آزاد باشم . درسته ؟

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخش من هی مزاحمت میشم ازت سوال میپرسم .

ببین من الان نشستم کامل بررسی کردم . من 1 فروردین 18 سالم تمام و وارد 19 میشم پس مشمولم ولی 6 ماه وقت دارم که خودمو معرفی کنم . یعنی تا 1 مهر همین امسال . شنبه میرم و این آخرین وضعیت تحصیلیمو بهشون میدم که دیگه تا دی 94 آزاد باشم . درسته ؟
      اره میشه
      اصلا شنبه برو ببین وضعیتت به چه صورته
      نترس غیبت نخوردی
      مشاور

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درسته . ولی من آخرین وضعیت تحصیلیمو به اطلاع نظام وظیفه نرسوندم و اونا نمیدونن من دی 93 فارغ التحصیل شدم .
      به نظرت برام دردسر میشه ؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      فکر نکنم اینجور باشه اکثرا مدارس میفرسن خودشون
      بازم شنبه مشخص میشه
      مدرسه خودش نمیفرسته , شخصی که برگه اعزام به خدمت رو پر میکنه برای مشخص شدن اخرین وضعیت تحصیلی (تاریخ فراغت از تحصیل )برگه ای رو برای تایید همون تاریخ به اخرین محل تحصیلش می بره که ممهور و به تایید اونجا برسه , این برگه رو که شما ارسال میکنین به نظام وظیفه, براساس اون تاریخ که مدرسه فراغت تحصیلی تون رو قید کرده , نظام وظیفه مشخص میکنه که غیبت دارین یا نه.

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      مدرسه خودش نمیفرسته , شخصی که برگه اعزام به خدمت رو پر میکنه برای مشخص شدن اخرین وضعیت تحصیلی (تاریخ فراغت از تحصیل )برگه ای رو برای تایید همون تاریخ به اخرین محل تحصیلش می بره که ممهور و به تایید اونجا برسه , این برگه رو که شما ارسال میکنین به نظام وظیفه, براساس اون تاریخ که مدرسه فراغت تحصیلی تون رو قید کرده , نظام وظیفه مشخص میکنه که غیبت دارین یا نه.
      من برگه ای برای اعزام به خدمت پر نکردم .
      تاریخ فارغ التحصیلیم 30 دی 93 بوده . قاعدتا نباید غیبت داشته باشم . مشکل اینه که میخوام بدونم مدرسه اطلاعی به نظام وظیفه مبنی بر اینکه من 30 دی 93 فارغ التحصیل شدم داده یا نه .

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من برگه ای برای اعزام به خدمت پر نکردم .
      تاریخ فارغ التحصیلیم 30 دی 93 بوده . قاعدتا نباید غیبت داشته باشم . مشکل اینه که میخوام بدونم مدرسه اطلاعی به نظام وظیفه مبنی بر اینکه من 30 دی 93 فارغ التحصیل شدم داده یا نه .
      توی پست قبل همین رو عرض کردم , چند سال پیش که اینطور نبود , یعنی مدارس اسمی ارسال تمیکرد به نظام وظیفه ,همون موقع که برای تایید تاریخ فارغ التحصیلی به مدرسه مراجعه میکردین برای برگه اعزام به خدمت , همون سند میشد برای نظام وظیفه , منتها این رو هم قید کنم , این حرفی که من میزنم مال چند سال پیش هست.
      شما هم برای اینکه هیچ دغدغه یا نگرانی نداشته باشین میتونین به پلیس +10 یا نظام وظیفه مستقر در شهر محل سکونت خودتون مراجعه کنین تا هیچ شک و شبه ای براتون نمونه.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن