خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نمیدونم واسه چه هدفی میخوای ولی درکل کاری که خودم انجام دادم :اگه وقت داری اول ریدینگتو تقویت کن از **** استوریای لول 1 شروع کن کم کم تا لول 6 میرسی به راحتی...بعدشم رو لیسنینگت کار کن که خودمم توش ضعف دارم با اهنگ وفیلم و....واسه شروعم میتونی از اخر دیکشنری اکسفورد 3000essential wordرو همراه با توضیحاتی که واسه هر لغت به زبان انگلیسی داده استفاده کنی

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واسه گرامرم میتونی از کتاب grramer digest استفاده کنی که مباحث ضروری توش اومده

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با سلام .اگه برای مکالمه بخواید دیدن فیلمهای زیر نویس انگلیسی خوبه که هم تلفظها رو بشنوید و هم جایی که تلفظ کلمات را متوجه نمیشید نوشته اش را ببینید و بعد از روی دیکشنری معنیش رو پیدا کنید. اینطوری با مکالمه محاوره ای و غیرنوشتاری انگلیسی آشنا و مسلط میشید.مثلا ما خودمون بجای کلمات: برای چی ؟،به زبان محاوره ای میگیم: واسه چی؟...اونا هم زبانی که توی فیلمها باهاش حرف میزنند یه زبان مخصوص مکالمات روزمره یا اصطلاحا زبان کوچه بازاریه نه زبان رسمی کتابی .یا بقول خودشون talk street بهش میگن.که کتابهای آموزشی با همین عنوان هم براش توی کتابفروشیها هست.پس داداش شما که میخواهی برای خوندن کتب درسی و انشالا دانشگاهی زبانتون رو تقویت کنید بنظرم کلاس زبان رفتن بهترین کاره براتون.حتی اگه شده دو ترم یا سه ترم برید تا روش کار دستتون بیاد بعد اگه کمبود وقت دارید دیگه با کتابهای خودآموز گرامر ساده (که برای کنکور هم گرامر رو خودبخود باید بخونید )ساختار جمله بندی رو یاد بگیرید و با خوندن short story یا همون کتابچه های کوچک داستانی به زبان انگلیسی،دایره لغت خودتون رو گسترش بدین .که با دونستن گرامر و افزایش خزانه لغات دیگه راحت به زبان مسلط میشید .خوندن و حفظ کردن لغت های داخل دیکشنری غیر عملی و بیفایده است باید لغات را داخل متنها یاد بگیرید .نمیشه هزاران لغت دیکشنری را خارج از متن حفظ کرد. ولی اگه برای معنی کردن لغتی که توی فیلم شنیدید یا توی کتابی خوندید به دیکشنری مراجعه کنید اینطوری اون لغت توی ذهن شما حک میشه.موفق و پیروز باشید.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خوندن کتابهای زبان تخصصی شهاب اناری هم خیلی کمک میکنه مخصوصا اونجاش که لغت ها و جملات رو موضوعی دسته بندی کرده عالی کمک میکنه به آدم.

5. Top | #20
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza-alijani نمایش پست ها
      سلام دوستان

پزشکان و مهندسان

می خواستم بدونم شما از چه راهی زبان تون رو تقویت کردید .

وقت کلاس زبان رفتن ندارم ، اگر راه دیگه می دونید لطفا بگید

ممنون آقایون و خانم های دکتر مهندس
      ببین داداش اول هدقتو مشخص کن
      هدف 1: یادگیری اصولی با تاکید بر تقویت speaking و listening
      هدف 2: یادگیری غیر اصولی(!)با تاکید بر تقویت reading و grammar
      هدف دوم برای کنکور خوبه که من ازش متنفرم
      ولی هدف اول بهترین راهش کلاس های ترمیک هست که چون شما وقت نداری میتونی کتاب هایی مثل interchange یا american file رو تهیه کنید و خودتون تو خونه روزی 1 ساعت کار کنید
      اگر هم تصمیمتون عوض شد و خواستید کلاس برید قطعا کانون زبان رو پیشنهاد میکنم
      موفق باشید

6. Top | #21
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      خوندن کتابهای زبان تخصصی شهاب اناری هم خیلی کمک میکنه مخصوصا اونجاش که لغت ها و جملات رو موضوعی دسته بندی کرده عالی کمک میکنه به آدم.
      این روش دسته بندی خوبه اما فرار هست
      من تیک ایت پیشنهاد میکنم

7. Top | #22
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

پزشکان و مهندسان

درود.

من سه ساله فیلم و سریال میبینم.
      هرفیلم اکشنی بگی دیدم + سریال های : teen wolf+arrow+nikita+merlin+........
      واقعا تاثیر داره. من از نیکیتا خیلی خوشم اومد زبانم توپ شد بخاطر همین 5 تا فصلشو سه بار دیدم. دیگه دیالوگشو حفظم

بعد از این کار اومدم اسکایپ خارجی ها رو ادد کردم و باهاشون صحبت کرذم. دیگه اوکی شده ها
      فیلم خواستی ببینی اول با زیرنویس فارسی ببین بعد بدون زیرنویس. اونایی که میگن بعد با زیرنویس انگلیسی همش چرته. هواستو پرت میکنه.
      موفق باشی

تویی که یه دریا امیدی برام
      مثل حسرتی بی کرانم نکن/
      بگیر از من این زندگی رو ولی

دیگه با خودت امتحانم نکن

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فیلم و آهنگ خیلی تاثیر داره

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کلاس زبان خیلی موثره
      البته طول میکشه ولی ارزشش رو داره .

10. Top | #25
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

پزشکان و مهندسان

برای تقویت مکالمه بهترین راه حضور در کلاس زبانه .. در کل اکثر کسانی که بفکر تقویت زبانشونن هیچ وقت سمتش نمیرن دلیلشم وجود منابع خیلی زیاد آموزش زبانه که باعث سردرگمیشون میشه .. بهترین کار انتخاب یک منبع و ادامه اونه .. بنظرم با کتاب tactics for listening شروع کن هم باعث تقویت مهارت شنیداریت میشه هم تلفظ صحیو یاد میگیری هم دایره لغاتت زیاد میشه ..
      ویرایش توسط newpath : 22 شهریور 1394 در ساعت 17:09

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خودم: کلاس زبان+ خیلی فیلم دیدن
      اگه وقت دارید پیشنهاد من کتاب شهاب اناری و بازهم آخر هفته ها دیدن فیلمی که با زیر نویس انگلیسی+فارسی رو باه مداشته باشم
      خود من بعد فیلم ها لغت هایی ک فکر میکردم یادم میره رو نوت برمیداشتم می چسبوندم جاهایی ک ببینم

*looking for..
      **in niz bogzarad

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما تنهايي ممكنه بتونيد مهارت ريدينك يا رايتينك رو تاحدي تقويترمتيد ولي نميتونيد اسپيكينكتونو قوي كنيد حتي صبح تاشب فيلم ببينيد فقط ليسنينكتون تقويت ميشه.براي اينكه بتونيد حرف بزنيد بايد بريد كلاسي مكالمه اونم نه هر كلاسي اموزشكاهايي كه ميبيند مكالمه كار نميكنن دنبال مدرس مكالمه باشيد .

لاله رازاني

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن