۱-سری کتاب های "کتاب درسی زیر ذره بین": فعلا فقط برای زیست دوم اومده این کتاب من pdf کتابو که دانلود کردم همون متن کتاب درسیه فقط نکاتی رو که مهم هست و بهشون کمتر توجه میشه رو هایلایت کرده و حاشیه نویسی کرده(که البته خود دانش اموز هم میتونه اینکارو بکنه) کلا کتاب جالبی شده بود به نظرم. تعداد صفحاتش اندازه کتاب درسی هست.۲- کتاب اموزش گام به گام ژنتیک:درباره ی این نمیتونم نظری بدم نمونه صفحش رو ندیدم و این کتابو هم نمیگیرم چون تو ژنتیک مشکلی ندارم و به نظرم همون تستای الگو کافی هست. ۳- مثل این که کتابای تستشون رو بر اساس کنکورای اخیر بازنویسی کردن نمونه صفحه کتاب سوم رو دانلود کردم باز هم به سختی کتابای الگو نشده و تستای الگو چالشی تر و خلاقانه تر هستن. به هر حال خانه زیست شناسی انتشارات بسیار قابل اعتمادی هست و کتاب هاش هم از معدود کتابای هستن که به مفاهیم توجه میکنند . من یکی از کتابای کمک درسی مورد علاقم در کل دوران تحصیل زیست شناسی سال اول دبیرستان خانه زیست شناسی بود که خیلی کتاب جالب و زیبایی بود همینطور ترجمه کتاب های کمپل و سولومون که خیلی به یادگیری کتاب درسی کمک میکنن. فقط حیف که این کتاب ها زیاد مناسب کنکور نیستند.