خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

غیرانتفاعی صنعتی بابل قبول شدم رشته عمران موندم برم یا نه (رتبه 14 هزار منطقه 2)

با سلام به دلیل انتخاب رشته بد یا بهتره بگم به خاطر اینکه فقط عمران دوس داشتم فقط این رشت هرو زدم تمام شهر های اطراف و استان های همجوار که سراسری داشتن شبانه و روزانه رو ردیف کردم شهرستان های دور سراسری نزدم الان نتیجه اومده هیچ کدوم قبول نشدم فقط یه دونه غیر انتفاعی گذاشتم اخری اونو اوردم ! واقع ابا رتبه 14 هزار باید برم غیر انتفاعی ؟ این دانشگاهش خوب هس از نظر بار علمی ؟ واقعا دارم دیوونه میشم این همه درس خوندم این رتبه باید برم غیر انتفاعی اخه ؟! اگه برم درس بخونم میتونم دوباره کنکور بدم تعیین رشته کنم تطبیق بدم که یه سال عمرم هدر نره یه دانشگاه سراسری نزدیک برم ؟ اصلا امکانش نیس نه ؟ واقعا دارم دیوانه میشم شما جای من باید چیکار میکنید ؟ اگه این دانشگاه رفتید لطفا دربارش یه توضیحی بدید ببینیم چطوریاس جوش برای جبران توی ارشد میشه امید داشت یا نه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ??

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نبود کسی ؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezakhaki نمایش پست ها
      با سلام به دلیل انتخاب رشته بد یا بهتره بگم به خاطر اینکه فقط عمران دوس داشتم فقط این رشت هرو زدم تمام شهر های اطراف و استان های همجوار که سراسری داشتن شبانه و روزانه رو ردیف کردم شهرستان های دور سراسری نزدم الان نتیجه اومده هیچ کدوم قبول نشدم فقط یه دونه غیر انتفاعی گذاشتم اخری اونو اوردم ! واقع ابا رتبه 14 هزار باید برم غیر انتفاعی ؟ این دانشگاهش خوب هس از نظر بار علمی ؟ واقعا دارم دیوونه میشم این همه درس خوندم این رتبه باید برم غیر انتفاعی اخه ؟! اگه برم درس بخونم میتونم دوباره کنکور بدم تعیین رشته کنم تطبیق بدم که یه سال عمرم هدر نره یه دانشگاه سراسری نزدیک برم ؟ اصلا امکانش نیس نه ؟ واقعا دارم دیوانه میشم شما جای من باید چیکار میکنید ؟ اگه این دانشگاه رفتید لطفا دربارش یه توضیحی بدید ببینیم چطوریاس جوش برای جبران توی ارشد میشه امید داشت یا نه
      سلام
      برو دنبال علاقت ودرآمد
      اگه عمران روزانه دوست داری و تحمل یه سال موندن وخوندن رو داری خب بشین بخون
      ولی اگه نداری برو غیرانتفاعی اگه هزینش واست مهم نیست!
      تصمیم گیرنده خودتی نه ماهایی که میایم اینجا

بعله میتونی هم بری غیرانتفاعی عمران ثبتنام کنی هم بخونی واسه95.مشکلی نداره
      میخواهی قضاوتم کنی؟؟؟
      کفش هایــــم را بپــوش
      راهـــم را قــدم بزن
      دردهایـــم را بکــش
      سـال هایـم رابگـذران
      بعـــد قضـاوت کن...!!!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین هر غیرانتفاعی سطحش فرق میکنه . میتونی از دانشجوهاش بپرسی در مورد وضعیتش. فقط اگه میخوای سال بعد بخونی ، غیرانتفاعی ثبت نام نکن . به هیچکدومشون نمیرسی . دوستم عمران غیرانتفاعی ثبت نام کرد و یه ترم خوند و یه ترم هم انصراف داد ، همه شهریه رو هم ازش گرفتن . نتیجه کنکورش هم با پارسال فرقی نکرد و امسال باز به همون دانشگاه برگشت !

Sent from my SM-J700H using Tapatalk

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      ببین میتونی جایی بری که اصلا بهش دانشگاه نمیگن و میگن موسسه غیرانتفاعی برو
      اصولا اینجور حاها بار علمی خاصی ندارن و فقط مدرک میدن
      حالا شاید استثنا هایی هم باشه
      پی خوشبختی میگردیم میون کاغد و آهن و تک و تنها!

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن