خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

راهنمایی راجع به کد بسیج فعال

درود.من اصلا از بسیج فعال شدن چیزی نمیدونم توی کل تحصیلم مدرسه بهمون کارت بسیج عادی میداد (که نمیدونم به چه دردی میخورد) الان در این لحظه تنها سابقه بسیجم همونهاست والا الان بسیجی نیستم(شاید هم باشم خودم خبر ندارم) امروز اگه بخوام برای بسیجی فعال اقدام کنم تا اون کد رو بگیرم یکی از بچه های انجمن گفت دو سال طول میکشه! درسته؟ بعدش یکی دیگه نوشته بود از کد دوستش برای دانشگاه استفاده کرده این شدنیه؟ یعنی کد به نام فرد نیست و دختر و پسر هم نداره؟کلا به این دوسوال جواب بدید و اگه شد از مراحلی که باید از الان برای بسیج فعال شدن طی کنم بگید ضمنا برای بسیج فعال شدن چادر زوریه؟مرسی از وقتی که میگذارید اگه خواستید از طریق پ.خ بهم بگید.مرسی
      ویرایش توسط last shot : 19 شهریور 1394 در ساعت 11:10

2. Top | #2

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من کارت بسیج فعال داشتم ولی کدی که برای دانشگاه لازم بود رو بهم ندادن گفتند باید فعالیت لازم را در بسیج داشته باشی تا امتیازت به صد برسه و کد بدهند

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shim نمایش پست ها
      من کارت بسیج فعال داشتم ولی کدی که برای دانشگاه لازم بود رو بهم ندادن گفتند باید فعالیت لازم را در بسیج داشته باشی تا امتیازت به صد برسه و کد بدهند
      آره شنیدم که اونم حدود 1 سال طول میکشه.حالا میشه بگید چه طوری همین کارت رو گرفتید میخوام مسیر رو بدونم .ضمنا بسیج عادی بودنم در گذشته فایده ای برام داره

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      درود.من اصلا از بسیج فعال شدن چیزی نمیدونم توی کل تحصیلم مدرسه بهمون کارت بسیج عادی میداد (که نمیدونم به چه دردی میخورد) الان در این لحظه تنها سابقه بسیجم همونهاست والا الان بسیجی نیستم(شاید هم باشم خودم خبر ندارم) امروز اگه بخوام برای بسیجی فعال اقدام کنم تا اون کد رو بگیرم یکی از بچه های انجمن گفت دو سال طول میکشه! درسته؟ بعدش یکی دیگه نوشته بود از کد دوستش برای دانشگاه استفاده کرده این شدنیه؟ یعنی کد به نام فرد نیست و دختر و پسر هم نداره؟کلا به این دوسوال جواب بدید و اگه شد از مراحلی که باید از الان برای بسیج فعال شدن طی کنم بگید ضمنا برای بسیج فعال شدن چادر زوریه؟مرسی از وقتی که میگذارید اگه خواستید از طریق پ.خ بهم بگید.مرسی
      برای منم سوال مگه میشه از کد یه فرد دیگه استفاده کرد .هرکسی میدونه بگه تا ما هم متوجه بشیم

5. Top | #5

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره شنیدم که اونم حدود 1 سال طول میکشه.حالا میشه بگید چه طوری همین کارت رو گرفتید میخوام مسیر رو بدونم .ضمنا بسیج عادی بودنم در گذشته فایده ای برام داره
      خوب اول باید بسیج عادی بود بعد فعال شد ...ما تو مدرسه برامون یه روز کلاس گذاشتند و افرادی از پایگاه بسیج اومدند و صحبت کردن و تفنگ و اینا نشون دادن بعدم کارتمون رو فعال کردند ولی میگم به درد من که نخورد

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی جواب سوالام رو نمیدونه؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      غجبببببببب

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بسیج عادی به هیچ درد نمیخوره
      از دو طریق میشه فعال شد یکی مدرسه یکی ام پایگاه
      باید بالا دو سالم داشته باشسی تا تاثیر بدن برا ازاد
      قانونی نیست مال کسی دیگه رو استفاده کنی
      برا فعالی بله ظاهرت باید اسلامی باشه با چادر البته برا فعالی پایگاه مدرسه راحت میشه فعال شد اگه اشنا داشته باشی
      مشاور

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فعال ام شدی باید فعالیت کنی که پروندت راکد نمونه و از بین بره فعالیت
      مشاور

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      بسیج عادی به هیچ درد نمیخوره
      از دو طریق میشه فعال شد یکی مدرسه یکی ام پایگاه
      باید بالا دو سالم داشته باشسی تا تاثیر بدن برا ازاد
      قانونی نیست مال کسی دیگه رو استفاده کنی
      برا فعالی بله ظاهرت باید اسلامی باشه با چادر البته برا فعالی پایگاه مدرسه راحت میشه فعال شد اگه اشنا داشته باشی
      مرسی دلم اصلا با این نمایشها نیست و دلیل پرسیدنم هم در انجمن این بود که دلم نمیخواد با این خانمهای رییس پایگاه دهن به دهن بشم از این طایفه هیچ دل خوشی ندارم کلا تیپ منو ببینن عمرا درست راهنماییم کنن امان از این جنس بهتره از راه درس پیشرفت کنم تا این همه خفت مرسی
      ویرایش توسط last shot : 20 شهریور 1394 در ساعت 04:01

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)