خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 86
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

منبع عالی برا ریاضیات تجربی(کنکور۹۵)

یک عدد سلام خدمت دوستان!
      اگه منبع ریاضی کنکورتون واسه ۹۵ و بگین و دربارش توضیح بدین ممنون میشم. من آبی ۳۰ سال کار کردم تابستون میخوام از مهرماه خیلی سبز رو بگیرم.اونایی که الگو کار کردن در مورد تستاش بگن خواهشا.چند نفر \رسیدم گفتن تستای الگو خیلی سخته و استانداردهای کنکورم نداره

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی سبز بهترین منبع هست مخصوصا جدیدش. در کنارش هم لازم نیست منبع دیگه ای داشته باشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      منابع خودم = گاج میکرو پیش 1 و 2 (مخصوصا ویرایش جدیدشون) + خط ویژه (2جلد، بی نظیر) + گاج میکرو ریاضی 3 + خط ویژه هندسه 1 و آمار

امسال 45 زدم
      Medicine isn't Money anymore in Iran
      یه توضیح کوچیک در مورد رشته پزشکی عمومی

I am the BOSS, Sasha Banks
      I am the BEAST, Brock Lesnar
      I love the 12th Imam
      I wanna set free MINE

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من واسه منبع ریاضی خیلی تردید داشتم.تااینکه جامع خیلی سبز(چاپ جدید)روگرفتم.خداروشکرخیلی راضی هستم.قبلش مهروماه گرفته بودم چون ازدرسنامش خوشم نیومدپسش دادم!!!!
      "شاید این جمعه بیاید، شاید..." *اللهم عجل الولیک الفرج*

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من مهروماه دارم راضیم .

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پسر داییم واسه 94 مهرو ماه خونده بود 42درصد زده بود ولی می گفت بعضی جاهش مبهمه. فک کنم همون خیلی سبز بهتر باشه؟؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      موضوع قبل یافتم
      ریاضی جامع خیلی سبز بگیرم یا منتظر ریاضی جامع الگو
      ویرایش توسط Ritalin : 20 شهریور 1394 در ساعت 12:15

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام میشه منمراهنمایی کنید من میخوام ریاضی تو کنکور حداقل چهل بزنم ولی نمیدونم کدوم مبحث هارو بخونم و کدوم کتاب ک بتونم نتیجه بگیرم ریاضیممم درحده صفره میشه کمکم کنین

Sent from my HUAWEI G730-U00 using Tapatalk

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام سلام.....شاید باورتون نشه من هم مهروماه رو گرفتم هم خیلی سبز....کلا چند فصل رو از مهروماه خوندم و تست زدم اما دیدم چون مهروماه نکته محوره و برای جمع بندی هر فصل بهتره زیاد چیزی بعد چند روز یادم نمیمونه....به امید اینکه خیلی سبز سخته طرفش نرفتم تا ساعت 16:45 دیروز که تو سایت hardkonkour.ir دیدم امتیاز خیلی سبز رو از مهروماه بیشتر داده و مثله خودم به این نکته پی بردن که مهروماه نکته محوره.....منم رفتم سراغ خیلی سبز و اینقدر راحت فهمیدم و تست زدم که باورم نمیشد خیلی سبز اینقدر راحت باشه و جوری باشه که مثله مبتکران که منو به شیمی علاقه مند کرد به ریاضی علاقه مند کنه....به همتون پیشنهاد میکنم چاپ جدید خیلی سبز رو حتما بخونین. ...موفق باشید

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مچکر

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابا من ریاضیممم صفره صفرتهی این کتابا سطحش برا من بالاس خخخ ثخودشم من فقط ریاضی چهل میخوام بزنم کدوم مبحث هارو بخونم الکمک دوستان

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      مچکر
      خواهش میکنم اینو هم بگم واقعا واقعیت رو گفتم ولی شاید کسی باشه با مهروماه راحت باشه اما هفته ای چند بار باید نکات رو خوند چون نکته محوره مثله خیلی سبز سال های پیش...اما خیلی سبز 94 واقعا عوض شده و درسنامه هاش عالیه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      مچکر
      خواهش میکنم اینو هم بگم واقعا واقعیت رو گفتم ولی شاید کسی باشه با مهروماه راحت باشه اما هفته ای چند بار باید نکات رو خوند چون نکته محوره مثله خیلی سبز سال های پیش...اما خیلی سبز 94 واقعا عوض شده و درسنامه هاش عالیه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sadafmaral نمایش پست ها
      بابا من ریاضیممم صفره صفرتهی این کتابا سطحش برا من بالاس خخخ ثخودشم من فقط ریاضی چهل میخوام بزنم کدوم مبحث هارو بخونم الکمک دوستان

احتمال . نامعادله و معادله . امار . مشتق و انتگرال

15. Top | #15
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      دوستان برای ریاضی 3 تجربی برای من که تو ریاضی متوسطم چی رو پیشنهاد میدین ؟ ریاضی 3 الگو /ریاضی 3 میکرو گاج / ریاضی 3 خیلی سبز
      خیلی ممنون

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن