خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

میشه غیرانتفاعی شیراز رو نرم ، بشینم برای سال بعد بخونم ؟

...
      ویرایش توسط miladc : 18 مهر 1397 در ساعت 21:40

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله چون روزانه نیست میتونین ایان کارو بکنین.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      اگه سنت میخوره میتونی نری ولی اگه از 75 به قبلی باید بری سربازی
      [SIGPIC][/SIGPIC]

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miladc نمایش پست ها
      76ـم + یه سال فرصت رو دارم + دو تا از درس هام رو انداختم که مشکلی پیش نیاد .
      فقط میخوام اینو بدونم باید با کی هماهنگ کنم
      الان اگه نرم اونجا ، اسمم خورد ، بعدا مشکلی واسم پیش نمیاد ؟
      لطفا بگید الان باید چی کار کنم. ؟؟!
      به شماره سازمان سنجش زنگ میزنم شمارشون اشغاله - درخواست هم گذاشتم پاسخ نمیدن .

ممنون.

انشالله سال بعد 3 رقمی میرم دانشگاه دامغان .
      نه داداش هیچ مشکلی پیش نمیاد نه میخواد بری دانشگاه نه انصراف بدی نه سازمان سنجش اصلا نرو
      [SIGPIC][/SIGPIC]

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moez نمایش پست ها
      اگه سنت میخوره میتونی نری ولی اگه از 75 به قبلی باید بری سربازی
      نه اینطور که میگید نیست.
      من برادرم متولد 75 هست و فرم اشتغال به تحصیل گرفته.یعنی میتونه یه سال پشت کنکور بمونه...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hasan1375 نمایش پست ها
      نه اینطور که میگید نیست.
      من برادرم متولد 75 هست و فرم اشتغال به تحصیل گرفته.یعنی میتونه یه سال پشت کنکور بمونه...
      بزار کلی بگم کسانی که در سال 94 فارغالتحصیل شدند یعنی خرداد 94 دروس پیش دانشگاهی رو امتحان دادند یه سال فرصت دارند مگه اینطور نیست
      [SIGPIC][/SIGPIC]

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moez نمایش پست ها
      بزار کلی بگم کسانی که در سال 94 فارغالتحصیل شدند یعنی خرداد 94 دروس پیش دانشگاهی رو امتحان دادند یه سال فرصت دارند مگه اینطور نیست
      بله همینطوره. ولی گفتم که اگر متولد 75 باشی باید بری از پلیس +10 فرم اشتغال به تحصیل بگیری

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      پاسخ سازمان سنجش :

با سلام
      پذيرفته شده دوره هاي روزانه ازمون سراسري سال 1394 (اعم از رشته هاي متمركز و يا نيمه متمركز ) حق ثبت نام و شركت در ازمون سراسري سال 1395 نخواهد داشت.

دانشجويان دوره هاي نوبت دوم (شبانه)، نيمه حضوري، مجازي و بين المللي دانشگاه ها و موسسات اموزش عالي، دانشگاه پيام نور و موسسات اموزش عالي غيردولتي ،غيرانتفاعي كه از معافيت تحصيلي استفاده نمي كنند، مي توانند بدون انصراف از تحصيل در ازمون سراسري سال 1394 ثبت نام و شركت نمايند. بديهي است اين دسته از داوطلبان در صورت موفقيت و قبل از ثبت نام در رشته قبولي جديد، لازم است از رشته قبولي قبلي خود انصراف قطعي حاصل نموده و گواهي مربوط را به موسسه ذيربط ارايه نماييد. لازم به توضيح است كه اين دسته از داوطلبان حق بازگشت و ادامه تحصيل در رشته قبولي قبلي خود را ندارند. تبصره: دانشجويان دوره هاي فوق كه از معافيت تحصيلي استفاده مي كنند، به منظور ثبت نام و شركت مجدد در ازمون سراسري لازم است پس از انصراف قطعي از تحصيل خود را به بخش هاي وظيفه عمومي معرفي و به خدمت اعزام شوند. بديهي است اين دسته از داوطلبان پس از اتمام دوران خدمت نظام وظيفه حق ثبت نام و شركت در ازمون سراسري را خواهند داشت.

این جمله نوشته حق بازگشت ... را ندارند : این یعنی چی ؟ یعنی من دیه نمیتونم این دانشگاه رو انتخاب کنم ؟ برای همیشه یا فقط سال 95 ؟ ...
      ممنون از پاسختون .
      اوه منو نگران کردی یعنی غیرانتفاعی اگه نخوایم بریم باید بریم دانشگاه انصراف بدیم؟
      [SIGPIC][/SIGPIC]

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پاسخ سازمان سنجش :

با سلام
      پذيرفته شده دوره هاي روزانه ازمون سراسري سال 1394 (اعم از رشته هاي متمركز و يا نيمه متمركز ) حق ثبت نام و شركت در ازمون سراسري سال 1395 نخواهد داشت.

دانشجويان دوره هاي نوبت دوم (شبانه)، نيمه حضوري، مجازي و بين المللي دانشگاه ها و موسسات اموزش عالي، دانشگاه پيام نور و موسسات اموزش عالي غيردولتي ،غيرانتفاعي كه از معافيت تحصيلي استفاده نمي كنند، مي توانند بدون انصراف از تحصيل در ازمون سراسري سال 1394 ثبت نام و شركت نمايند. بديهي است اين دسته از داوطلبان در صورت موفقيت و قبل از ثبت نام در رشته قبولي جديد، لازم است از رشته قبولي قبلي خود انصراف قطعي حاصل نموده و گواهي مربوط را به موسسه ذيربط ارايه نماييد. لازم به توضيح است كه اين دسته از داوطلبان حق بازگشت و ادامه تحصيل در رشته قبولي قبلي خود را ندارند. تبصره: دانشجويان دوره هاي فوق كه از معافيت تحصيلي استفاده مي كنند، به منظور ثبت نام و شركت مجدد در ازمون سراسري لازم است پس از انصراف قطعي از تحصيل خود را به بخش هاي وظيفه عمومي معرفي و به خدمت اعزام شوند. بديهي است اين دسته از داوطلبان پس از اتمام دوران خدمت نظام وظيفه حق ثبت نام و شركت در ازمون سراسري را خواهند داشت.

این جمله نوشته حق بازگشت ... را ندارند : این یعنی چی ؟ یعنی من دیه نمیتونم این دانشگاه رو انتخاب کنم ؟ برای همیشه یا فقط سال 95 ؟ ...
      ممنون از پاسختون .
      نه منظورش اینه که اگه کنکور ۹۵ قبول بشی وقتی انصراف قطعی میدی از اون غیر انتفاعی درصورتی که پشیمون بسی نمیتونی باز برگردی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم یه سوال دارم می خواستم برم دانشگاه هنر اما نشد . الان رفتم دانشگاه ازاد اگر تو کنکور هنر دولتی قبول بشم می تونم برم دولتی یا نه ؟ در ضمن ممتولد ۷۴هستم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام

امیدوارم که درست متوجه شده باشم . شما هنوز پیش دانشگاهی رو ضمن سال قبول نشدید و احتمالا در ایثارگران/ بزرگسالان به صورت نیم سال اون یک درس رو باید پاس کنید...

خب شما هنوز پیش رو کامل نکردید پس فارغ التحصیل حساب نمیشید!

اگر شهریور یا دی 94 قبول شده بودید و بعد به دانشگاه رفته بودید اون موقع فارغ التحصیل پیش دانشگاهی و دانشجو حساب می شدید و بعدش از دانشگاه انصراف میدادید میشدید دانشجوی انصرافی

پس شما باید در این گزینه هیچکدام رو انتخاب کنید و در گزینه ی ابتدای فرم گزینه ی " ﻣﺪرک ﭘﻴﺶ داﻧﺸﮕﺎﻫﻲ ﺧﻮد را در ﺳﺎل ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ ﺟﺎري(خرداد1395) درﻳﺎﻓﺖ میﻛﻨﻢ " رو انتخاب کنید

موفق باشید

اللهم عجل لولیک الفرج...

آینده مهم نیست اینکه آینده رو چطور بسازی مهمه !

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن