خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

❤❤ اونایی که زبان خارجه قبول شدن بیان تو ❤❤

ضمن عرض تبریک به دانشجویان جدید رشته زبان
      یگید چه زبانی و کدوم دانشگاه قبول شدید

کیا با زبانی که قبول شدن آشنایی دارن؟
      اونایی که آشنایی ندارن تو روزهای باقیمونده میخوان چی کار کنن؟

اگه کسی از وضعیت دانشگاه ها میدونه توضیح بده ببینیم چه درسی سخته ،
      چه درسی آسونه ، در وقت کلاس فقط باید به زبون رششتمون صحبت کنیم یا نه ، و ازین چیزا
      ویرایش توسط albert : 18 شهریور 1394 در ساعت 21:09

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه گیلان

در مورد زبان انگلیسی شنیدم باید به زبان انگلیسی صحبت کنیم شما خودت چی و کجا قبول شدی؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه ارومیه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تبریک به همگی
      من دانشگاه تهران زبانی غیر زبان انگلیسی قبول شدم
      که هیچیم ازش نمیدونم
      اینجا نمیتونم مطرح کنم چه زبانیه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم مترجمی چمران اهواز

دوستان کلاس ها از کی شروع میشن ؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      کسی سوالی درباره ادبیات انگلیسی داشت بگه تا جایی که بدونم راهنمایی میکنم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzan311 نمایش پست ها
      کسی سوالی درباره ادبیات انگلیسی داشت بگه تا جایی که بدونم راهنمایی میکنم
      سلام لطفا یه توضیح کلی برای دانشجوهای ترم اولی مثل ما در مورد این رشته بدین ممنون

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rick نمایش پست ها
      سلام لطفا یه توضیح کلی برای دانشجوهای ترم اولی مثل ما در مورد این رشته بدین ممنون
      خوب ترم های اول مربوط میشه به مهارت های زبان که خیلی زود ازشون رد میشید و نباید انتظار داشته باشید که تازه تو دانشگاه یاد بگیرید اینهارو پس خودتون حسابی باید کار کنید تا عقب نیفتید
      بعد از اون هم وارد درس های تخصصی ادبیات میشید مثل شعر و رمان و تاریخ ادبیات ، نمایشنامه و ....
      خیلی ها هم در مورد بازار کار میخواند بدونند که باید بگم تنها با گرفتن یک لیسانس اینده درخشانی در انتظارتون نیست باید حتما تا دکتری پیش برید و به قولی کسی بشید در این رشته تا بتونید مثلا عضو هیئت علمی بشید و یا از خودتون یه اموزشگاه داشته باشید که اون موقع دیگه مشکلی از بابت کار نخواهید داشت
      البته خیلی کار های دیگه هم میشه کرد ولی خوب اونها به خودتون بستگی داره که چقدر علاقه مند باشید و ادامه راه رو به چه شکل برید

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تا سه ترم اول نياز نيست صد درصد انگليسي حرف بزنيد نگران نباشيد

Sent from my apple iphone using tapatalk2

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا بخونید و جواب بدید ممنون
      دوستان همونطور که گفتم من رشته ای غیر از زبان انگلیسی در دانشگاه تهران قبول شدم که فکر کنم برام خوب شده چون خودم انگلیسی رو مسلطم تو دانشگاه هم که باید زبان دوم انتخاب کرد که یعنی من موقع فارغ التحصیلی سه زبان رو مسلط میشم (بدون احتساب زبان فارسی که با فارسی میشه چهار تا) البته میدونم که خیلی کار میخواد و باید زحمت کشید ولی من برق و مکانیکو ول کردم و اومدم زبان چون واقعا به زبان علاقه دارم
      حالا سوالم اینه که از اون جایی که من به کار خبرنگاری علاقه دارم و زبان هم خیلی تو این کار مهمه من میتونم وارد کار خبرنگاری بشم؟ منظورم خبرنگاری بین المللیه
      در موزد بیزینس چطور چون من بعضی از آشناهام میرن کشور های خارجی واسه تجارت میتونم بزنم تو کار بیزینس؟ چون اگه خودم میتون مستقل برم خارج و این خودش کلی سوده
      بعد برای استاد شدن یا هیئت علمی باید معدلت از کارشناسی تا دکتری بالا باشه کلا شرایطش چطوریه؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط albert نمایش پست ها
      دوستان همونطور که گفتم من رشته ای غیر از زبان انگلیسی در دانشگاه تهران قبول شدم که فکر کنم برام خوب شده چون خودم انگلیسی رو مسلطم تو دانشگاه هم که باید زبان دوم انتخاب کرد که یعنی من موقع فارغ التحصیلی سه زبان رو مسلط میشم (بدون احتساب زبان فارسی که با فارسی میشه چهار تا) البته میدونم که خیلی کار میخواد و باید زحمت کشید ولی من برق و مکانیکو ول کردم و اومدم زبان چون واقعا به زبان علاقه دارم
      حالا سوالم اینه که از اون جایی که من به کار خبرنگاری علاقه دارم و زبان هم خیلی تو این کار مهمه من میتونم وارد کار خبرنگاری بشم؟ منظورم خبرنگاری بین المللیه
      در موزد بیزینس چطور چون من بعضی از آشناهام میرن کشور های خارجی واسه تجارت میتونم بزنم تو کار بیزینس؟ چون اگه خودم میتون مستقل برم خارج و این خودش کلی سوده
      بعد برای استاد شدن یا هیئت علمی باید معدلت از کارشناسی تا دکتری بالا باشه کلا شرایطش چطوریه؟
      کسی نیست جواب بده ؟ کجایید دوستان ؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط albert نمایش پست ها
      برا این کار ها مدرک مهم نیست مهم فعالیت خودتون و رزومه ای که میسازید هست
      استادی هم شما از هر دانشگاهی دکتری گرفتید شانس خیلی زیادی برای استخدام در اونجا دارید

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      استادی هم شما از هر دانشگاهی دکتری گرفتید شانس خیلی زیادی برای استخدام در اونجا دارید
      ممنون استاد که جواب میدید
      لطفا پیغامای خصوصیتون رو چک کنید چند تا سوال پرسیدم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به بچه هاي زبان از كدوم گرايشيد

لاله رازاني

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ولي الان دانشكاها استخدام هيات علمي ندارن خيلي از دوستانرمن با دكتراي زبان دنبال تدريس خصوصي هستند چون حق التدريس كار كردن در دانشگاه اصلا ارزش نداره.خودم هم دانشجوي دجتراي زبان هستم ولي اصلا دنبال تدريس در دانشكاه نميرم چون tuition اساتيدي كه استخدام رسمي نيستند رو ميدونم خيلي پايينه.

لاله رازاني

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)