خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 41314
    نمایش نتایج: از 196 به 202 از 202
    1. Top | #196
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      اهان الان منظورت اینکه من از الان به فکر کار دیگه ای باشم چون سال اول تلاش نکردم[emoji23] [emoji23] [emoji23] ؟

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

نه به هیچ عنوان کی میگه تو تلاش نکردی شما هم کردی.........خودت گفتی پیش خوندی...در ضمن مخاطبم بیشتر دختراست.....من درس خوندن پسرا رو خیلی بیشتر قبول دارم
      پس اصلا منظورم اینی که گفتی نبود....تو هم تلاش کردی..........پس تو هم جزو 90 درصدی......

2. Top | #197
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منظورم کسیه که صفر مطلق بوده خوددددددددد خود خود صفر کلوین ...خخخخخخ........منفی 273 درجه سانتی گراد الان منظورمو گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3. Top | #198
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      نه به هیچ عنوان کی میگه تو تلاش نکردی شما هم کردی.........خودت گفتی پیش خوندی...در ضمن مخاطبم بیشتر دختراست.....من درس خوندن پسرا رو خیلی بیشتر قبول دارم
      پس اصلا منظورم اینی که گفتی نبود....تو هم تلاش کردی..........پس تو هم جزو 90 درصدی......
      بله بله ممنون که به بچه ها روحیه میدی انشالله که موفق باشی.

4. Top | #199
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله بله ممنون که به بچه ها روحیه میدی انشالله که موفق باشی.

خواهش میکنم....وظیفست....شک نکن ما برتر میشیم.......قول شرف میدم.......

5. Top | #200
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خودتو ناراحت نکن اکثر اینا که میخوان قبولشن هزینش رو ندارن فقط میخوان ببینن که پزشکی قبول شدن[emoji23] [emoji23] بعد با خیال راحت نمیرن و فقط پزش رو میدن.

چیز کمی نیست ادم ماهی 10 میلیون بده باید خرت خیلی بره که چنین پولی داشته باشی.

امیدوارم منظورت من نباشم من که خودمو جز اون بقیه در نظر میگیرم
      منم این حرف رو به اکثرکسایی که این حرف رو میزنن میگم
      تو هر وقت فرق یه دور گردش زمین به دور خورشید و یه دور گردش خورشید به دور زمین رو متوجه شدی بعد بیا راجع به من صحبت کن.(بعضی ها که با جلبک هم زیستی دارن عرض کنم که سالی ۱۸ میلیونه بعد به نظر من ارزش داره کسی که میتونه بره ) بارها هم دیدیم تو عرصه های بین المللی و ملی دانشجوهای پردیس و ازاد با توجه به تفاوت ناچیز یا شاید زیاد تو شرایط اموزشی تونستن عملکرد بهتری داشته باشن (اگه پیگیر مطالبش باشید حتما متوجه میشید)

من پرستیژش رو رد نمیکنم ۱۰۰ درصد همین پرستیژ یکی از انگیزه های پیشرفتش بوده شخص موردنظر.

شما هم فکر کنم شامل این کنایه میشید که
      بوی گلم چنان مست کرد که دامنم از دست برفت

زندگي شهد گل است كه زنبور روزگار مي مكدش !!

6. Top | #201
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meisam1376 نمایش پست ها
      تو هر وقت فرق یه دور گردش زمین به دور خورشید و یه دور گردش خورشید به دور زمین رو متوجه شدی بعد بیا راجع به من صحبت کن.(بعضی ها که با جلبک هم زیستی دارن عرض کنم که سالی ۱۸ میلیونه بعد به نظر من ارزش داره کسی که میتونه بره ) بارها هم دیدیم تو عرصه های بین المللی و ملی دانشجوهای پردیس و ازاد با توجه به تفاوت ناچیز یا شاید زیاد تو شرایط اموزشی تونستن عملکرد بهتری داشته باشن (اگه پیگیر مطالبش باشید حتما متوجه میشید)

من پرستیژش رو رد نمیکنم ۱۰۰ درصد همین پرستیژ یکی از انگیزه های پیشرفتش بوده شخص موردنظر.

کی در مورد تو حرف زده بنده خدا،حرف رو انداختم زمین ایا صاحبشی که ور داشتی؟
      سالی 18 تومن [emoji52] [emoji52] خدا برات بسازه اگر داری.
      مورد اخر رو هم درسته یکی از دانشجو های دانشگاه ازاد یه مدت رئیس انجمن ایمپلنت امریکا بود الان رو نمیدونم هستش یا نه.
      درضمن متوجه نشدم چرا مورد اخر رو گفتی چون من اشاره ای به بدبودن دانشگاه ازاد نکردم چرا باید دانشگاهی که ممکنه خودم روزی واردش بشم رو خراب کنم دانشگاه ازاد حداقل هارو داره اگه کسی واقعا مردش باشه درسا همون درساس فقط کیفیت اموزش فرق میکنه.

7. Top | #202
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meisam1376 نمایش پست ها

الان اگه منظورت از اکثر بنده بودم....سکوت میکنم.......هر راهی که میری ایشاالله که پشیمون نشی و موفق باشی....و بهترین باشی.....

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 41314

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن