خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 31 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 463
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من کسایی رو میشناسم که از 15سالگی رفتن جبهه

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عجب...فکر کردم چی نوشتی...

ببین دوست غیر عزیز، تو هیچ کجای دنیا این همه سهمیه به ایثارگران و جانبازان و خانواده شهدا داده نمیشه...هیچ کجای دنیا...

من خانواده میشناسم، فقط یکی از اعضای خانواده شون شهید شده...5 تا بچه بودن...
      یکیشون پزشکی تهران...دومی هم پزشکی تهران...سومی مهندسی عمران صنعتی شریف...چهارمی مهندسی برق صنعتی شریف، پنجمی هم کلا آلمان داره درس میخونه

اول فکر میکردم وای ببین اینا چه باهوشایی هستند...بعد که یه مدت گذشت دیدم نه...

خود اونی که پزشکی تهران داره میره، خودش چند بار اعتراف کرد که رتبه اش نسبتا خراب شده..
      ده لامصب داری واسه کی اینجا موعظه میکنی؟
      میخوای بگی هیچکس سهمیه نداره و سهمیه کشکه ؟

دوتا دوست بودن هردو یه جا اومدن دنیا و یه جا درس خوندن و یه جا کنکور دادن...
      اولی خانواده شهید بود دومی هیچ سهمیه ای نداشت...هردو از یه منطقه بودن
      اولی رتبه اش پنج هزارتا از دومی خراب تر شد..(پنج هزارتا)...ولی مثل هم انتخاب رشته کردند...
      دومی که رتبه اش پنج هزارتا بهتر بود هیچ جا قبول نشد...اون یکی که از خانواده شهید بود دانشگاه سمنان بود یا شیراز دقیق یادم نمیاد اونجا قبول شد...!(ملی)

این کوچیکترین کوچیکترین مثال بارز این قضیه است...
      پس لطف کنید خیلی جدی دارم میگم لطف کنید بیخودی از چیزی که سر در نمیارید متن الکی ننویسید...واقعا متشکر میشم...

جالبه خود اونایی که سهمیه دارند میدونند چه لطف بزرگی در حقشون شده...بعد ایشون میگه نه همه اشتباه میکنند این خیلی هم خوبه هیچ عیبی هم نداره

3. Top | #18
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این گند زدن خودشونو دارن میندازن گردن سهمیه دارا برو اشکال خودتو پیدا کن کووووچولو اینقدر بهانه نیار. #****

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ScareFace نمایش پست ها

ببین دوست غیر عزیز، تو هیچ کجای دنیا این همه سهمیه به ایثارگران و جانبازان و خانواده شهدا داده نمیشه...هیچ کجای دنیا...

یکیشون پزشکی تهران...دومی هم پزشکی تهران...سومی مهندسی عمران صنعتی شریف...چهارمی مهندسی برق صنعتی شریف، پنجمی هم کلا آلمان داره درس میخونه

خود اونی که پزشکی تهران داره میره، خودش چند بار اعتراف کرد که رتبه اش نسبتا خراب شده..

اولی رتبه اش پنج هزارتا از دومی خراب تر شد..(پنج هزارتا)...ولی مثل هم انتخاب رشته کردند...
      دومی که رتبه اش پنج هزارتا بهتر بود هیچ جا قبول نشد...اون یکی که از خانواده شهید بود دانشگاه سمنان بود یا شیراز دقیق یادم نمیاد اونجا قبول شد...!(ملی)

پس لطف کنید خیلی جدی دارم میگم لطف کنید بیخودی از چیزی که سر در نمیارید متن الکی ننویسید...واقعا متشکر میشم...

جالبه خود اونایی که سهمیه دارند میدونند چه لطف بزرگی در حقشون شده...بعد ایشون میگه نه همه اشتباه میکنند این خیلی هم خوبه هیچ عیبی هم نداره
      دوست عزیز لطفا از زبون خودت حرف بزن !
      من فقط گفتم این ظرفیت سهمیه ها جدای بقیه هست و از شما چیزی کم نمیشه و دولت دلش خواسته به اونها امتیازات اضافی بده !
      اینکه عدالت هست یا نیست به من و شما ربط نداره ! آغا یه پدر دوست داره به یه بچش 10 هزار تومن پول تو جیبی بده به یکی دیگه 20 هزار تومن ! مال خودشه ! ولی هر وقت از شما گرفتن دادن به یکی دیگه اونوقت اعتراض کن !
      اون کسی هم که با سطح هوشی و علمی پایین میره همچین دانشگاهایی آخرش خودش ضرر میکنه چون نمیتونه به بقیه برسه !
      سهمیه کشک نیست و خیلی هم تاثیر داره ولی بودن یا نبودنش نه چیزی از من و شما کم میکنه نه اضاف

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try
      ویرایش توسط 0M0HamMad0 : 18 شهریور 1394 در ساعت 00:14

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

دوست عزیز لطفا از زبون خودت حرف بزن !
      من فقط گفتم این ظرفیت سهمیه ها جدای بقیه هست و از شما چیزی کم نمیشه و دولت دلش خواسته به اونها امتیازات اضافی بده !
      اینکه عدالت هست یا نیست به من و شما ربط نداره ! آغا یه پدر دوست داره به یه بچش 10 هزار تومن پول تو جیبی بده به یکی دیگه 20 هزار تومن ! مال خودشه ! ولی هر وقت از شما گرفتن دادن به یکی دیگه اونوقت اعتراض کن !
      اون کسی هم که با سطح هوشی و علمی پایین میره همچین دانشگاهایی آخرش خودش ضرر میکنه چون نمیتونه به بقیه برسه !
      سهمیه کشک نیست و خیلی هم تاثیر داره ولی بودن یا نبودنش نه چیزی از من و شما کم میکنه نه اضاف

There is enough light
      for one who wants to see

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      فک کنم اون منبع کامیکازه رو شهید معنی کرده !
      سرچ کنید کامیکازه میفهمید چیه

Army Military Family Support Services | goarmy.com
      آفرین گلم!
      از نظر تحصیلان 2تا امتیاز میدن!
      1.کمک هزینه دانشجویی که بعدا پس بدن مثل وام دانشجویی!
      2.گرفتن مدرک دانشجویی در دانشگاه ارتش نه پزشکی دانشگاه هاروارد!
      +مطمئن باش آخرتی وجود داره+اکثر بچه ها از این سهمیه ها ناراضین!
      عادل باش!
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=mohammacl;593451]دوست عزیز لطفا از زبون خودت حرف بزن !

داداش اون بابا که به یه بچش یه مقدار پول میده به یکی دیگ یه مقدار دیگه پولش رو خودش در آورده و شخصیه!!ولی این پولی که دولت داره خرج میکنه شخصی نیست ملیه متعلق به تک تک افراد این جامعس!!من مشکلی با پول خرج کردن ندارم میگم به جای اینکه جای خالی تو دانشگاه براشون باز کنن قبل کنکور واسه درس مدرسه و کنکورشون امکانات خوبی فراهم کنن مثل دادن کتاب های کمک آموزشی به صورت رایگان یا...
      هیچ ضرری نمیکنه داداش تو انگار پاتو تو دانشگاه نزاشتی!!دانشگاه فقط قبول شدنش سخته بقیش رو میپیچونی میره اونا تازه بازم به نفعشونه ما بعد در اومدن از دانشگاه باید پدرمون در بیاد یه شغلی چیزی پیدا کنیم ولی باز اونا تو استخدامی ارگان های دولتی و نظامی و... از ما جلوترن!!
      سهمیه کشک نیست و خیلی هم تاثیر داره ولی بودن یا نبودنش نه چیزی از من و شما کم میکنه نه اضاف[/QUOTE]
      نقل قول نوشته اصلی توسط mp_kz نمایش پست ها
      این گند زدن خودشونو دارن میندازن گردن سهمیه دارا برو اشکال خودتو پیدا کن کووووچولو اینقدر بهانه نیار. #****
      داداش درست حرف بزن من دارم تو رشته و دانشگاه موردعلاقم درس میخونم ولی از این ناراحتم که یه کی که حدود بیست هزار تا از آخرین فرد قبولی (بدون سهمیه) دوره ما بیشتر آورده اومده نشست کنار ما داره درس میخونه و کلی ادعاش هم میشه!!از این ناراحتم که من برای رسیدن به هدفم باید یه سال از عمرم رو وقف درس میکردم(نه یه سال تو پنجاه یا شصت سالگی بلکه تو 18 سالگی که بهترین سال های عمر آدمه!!) ولی یکی که همینجوری الکی الکی پاشده رفته بوده سر جلسه کنکور وبعد یه سال تفریح خوشحالی اومده نشست کنار من!!خدا کنه یه همچین اتفاقی برا شما هم بیفته بفهمی چقدر زور داره واسه یه چیزی که تو میخای برا رسیدنش کلی باید تلاش کنی بعد به نفر دیگه همینجوری هلک هلک پاشه بیاد بدون هیچ ذحمتی به اون چیزی که تو هم میخاستیش دست پیدا کنه!!(البته اینا بماند که این آقایون وقتی میان دانشگاه چه کار های نمیکنن و مسئولین دانشگاه نادید میگیرن!!)

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اتفاقا پسر شهید یاکوزا با سهمیه پزشکی هیروشیما میخونه.شهید یاکوزا تو بمباران اتمی شهید شده
      ?

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoodflanker نمایش پست ها
      داداش اون بابا که به یه بچش یه مقدار پول میده به یکی دیگ یه مقدار دیگه پولش رو خودش در آورده و شخصیه!!ولی این پولی که دولت داره خرج میکنه شخصی نیست ملیه متعلق به تک تک افراد این جامعس!!من مشکلی با پول خرج کردن ندارم میگم به جای اینکه جای خالی تو دانشگاه براشون باز کنن قبل کنکور واسه درس مدرسه و کنکورشون امکانات خوبی فراهم کنن مثل دادن کتاب های کمک آموزشی به صورت رایگان یا...
      بودجه بنیاد شهید برای اینکار اختصاص داده میشه نه بودجه جدا
      هیچ ضرری نمیکنه داداش تو انگار پاتو تو دانشگاه نزاشتی!!دانشگاه فقط قبول شدنش سخته بقیش رو میپیچونی میره اونا تازه بازم به نفعشونه ما بعد در اومدن از دانشگاه باید پدرمون در بیاد یه شغلی چیزی پیدا کنیم ولی باز اونا تو استخدامی ارگان های دولتی و نظامی و... از ما جلوترن!!
      مطمئن باشید رشته هایی مثل پزشکی و دندان و دارو الکی نیست که بشه بپیچونیش و فقط مدرک بگیری ! نمیدونم شما کجا درس میخونی ولی میتونه از بقیه تو همین فروم بپرسی که وضعیت دانشگاه های تاپ توی رشته های تاپ چطوریه
      من دارم تو رشته و دانشگاه موردعلاقم درس میخونم ولی از این ناراحتم که یه کی که حدود بیست هزار تا از آخرین فرد قبولی (بدون سهمیه) دوره ما بیشتر آورده اومده نشست کنار ما داره درس میخونه و کلی ادعاش هم میشه!!از این ناراحتم که من برای رسیدن به هدفم باید یه سال از عمرم رو وقف درس میکردم(نه یه سال تو پنجاه یا شصت سالگی بلکه تو 18 سالگی که بهترین سال های عمر آدمه!!) ولی یکی که همینجوری الکی الکی پاشده رفته بوده سر جلسه کنکور وبعد یه سال تفریح خوشحالی اومده نشست کنار من!!خدا کنه یه همچین اتفاقی برا شما هم بیفته بفهمی چقدر زور داره واسه یه چیزی که تو میخای برا رسیدنش کلی باید تلاش کنی بعد به نفر دیگه همینجوری هلک هلک پاشه بیاد بدون هیچ ذحمتی به اون چیزی که تو هم میخاستیش دست پیدا کنه!!(البته اینا بماند که این آقایون وقتی میان دانشگاه چه کار های نمیکنن و مسئولین دانشگاه نادید میگیرن!!)
      همه مثل هم نیستن خب ولی بعضی ها هم الکی دارن از سهمیه ای استفاده میکنن که لیاقتش رو ندارن

There is enough light
      for one who wants to see

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بودجه بنیاد شهید برای اینکار اختصاص داده میشه نه بودجه جدا
      چه فرقی میکنه عزیز؟؟از جیب ملت به هر حال میره دیگه!!و این یعنی به ما هم ربط داره!!
      مطمئن باشید رشته هایی مثل پزشکی و دندان و دارو الکی نیست که بشه بپیچونیش و فقط مدرک بگیری ! نمیدونم شما کجا درس میخونی ولی میتونه از بقیه تو همین فروم بپرسی که وضعیت دانشگاه های تاپ توی رشته های تاپ چطوریه
      کلا این حرف تو ایران معروفه که تو ایران دانشگاه فقط قبول شدنش سخته!!من خودم چند تا دوست قدیمی وصمیمی تو رشته های پزشکی تو دانشگاه ارومیه و نرم افزار دانشگاه تهران دارم اونا هم مثل منن شب امتحانی فقط درس میخونن!!البته قبول دارم پزشکی و دارو سازی مقداری سخت هستن!!ولی نه اینقدر که واسه سهمیه دارا مشکلی ایجاد کنن الخصوص که همین سهمیه دارا تو دانشگاه هم خوب ساپورت میشن!!
      همه مثل هم نیستن خب ولی بعضی ها هم الکی دارن از سهمیه ای استفاده میکنن که لیاقتش رو ندارن
      عزیز بعضی نه!!وقتی یکی رتبش خیلی بالاتر از رتبه مورد نیاز برا یه رشته ای تو یه دانشگاهیه ولی میره اون رشته رو تو اون دانشگاه میخونه یعنی چی؟؟لیاقتشو داشته؟؟یعنی یکی از آشنا های خود من که که با رتبه نزدیک به من رفته تهران برق میخونه وخیلی هم موفقه لیاقتشو داشته اما من لیاقت برق تهران نداشتم؟؟

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ظرفیت اصلی هر دانشگاه بدون سهمیه همونی هست که نوشته و برای همه محاسبه میشه مثلا 100 تا ! منتها یه ظرفیتی با بودجه اضافی دولت برای سهمیه ها اضافه شده مثلا 20 تا ! که ظرفیت کل اون دانشگاه میشه 120 تا !
      اینکه بودجه و ظرفیت اضافی عدالت هست یا نیست رو شما مشخص نمیکنی بلکه نماینده مردم در مجلس مشخص میکنه !
      اون بودجه اضافی از بیت المال هست یا ن ؟؟

با پول ما و شما نمیرن درس بخونن ؟؟؟

نماینده ها مگه کی هستن ؟؟؟ با بورسیه ها معلوم رفت ...
      هه

12. Top | #27
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ادمین جا هرکی دوس داری این تاپیکو حذف کن تا از کنکور محروم نشدیم

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khatte2 نمایش پست ها
      اون بودجه اضافی از بیت المال هست یا ن ؟؟

با پول ما و شما نمیرن درس بخونن ؟؟؟

نماینده ها مگه کی هستن ؟؟؟ با بورسیه ها معلوم رفت ...
      هه
      بودجه مال بنیاد شهیده ! میتونه همینطوری بین خانواده شهدا تقسیم کنه و میتونه براشون توی دانشگاه های مختلف ضرفیت اضافه کنه ! در هر صورت چیزی به من و شما نمیماسه !

شما اگه زورت اومده برو ببین دولت داره چقد بودجه ملیاردی بیت المال رو میریزه تو شکم این فوتبالیستای بی صفت که آخر هم کارشون هیچ نتیجه ای برای کشور نداره و هیچی هم به ملت نمیماسه!

There is enough light
      for one who wants to see

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

اینا که سهمیه دارن حقشونه
      حتی حقشون بیشتر از ایناست
      میتونی یه روز بری داخل خونشون ببینی که چجور هستن
      بابایی که حتی یه اسپری عطر اونو بیمارستانی میکنه
      بابایی که زود اعصابش میریزه به هم
      بعضیاشون ارزو دارن باباش بتونه نگاش کنه یا دستی که بتونه ببوسه
      شاندیز بهونست پدیده اصلی منم

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اصا هرچقد ک می خواد سهمیه داشته آقا این شخصی ک اصا درس خوندن بلد نیس تاحالا بیشتر از 2 ساعت در روز هم درس نخونده
      میان با سهمیه پزشکی قبولش می کنن آخه این چطوری می خواد پزشکی بخونه؟؟؟ اصا این فردا چی از آب در میاد!؟
      کسی میره پزشکی ک بتونه روزی 10 ساعت بخونه ک مغزش کار کنه ولی این 10 سال دیگه دکتر میشه پدر مردمو در میاره ک...
      مگه میشه مثلا ی آدم از تو خیابون برداشت گذاشت رئیس مثلا اداره آموزش پرورش!

صفحه 2 از 31 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن