خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: من و کنکور

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

من و کنکور

سلام
      امیدوارم همتون خوب باشید
      الان تا این کنکور وا مونده 12 هفته مونده موندم چطور برنامه بریزم که بتونم یه رتبه واسه رشته شیمی هر دانشگاهی بیارم الان اصلا نمیتونم با چه برنامه پیش برم
      رشتم ریاضیه که شامل دروس:
      ریاضیات(آمار-ریاضیات2-هندسه1-هندسه2-هندسه تحلیلی-جبر-حسابان-گسسته و دیفرانسیل)
      فیزیک(فیزیک چهار سال دبیرستان)
      شیمی(شیمی 2 و 3 و 4)
      خارجه(خارجه 3 و 4)
      ادبیات(ادبیات 2 و 3 و 4 و زبان فارسی 3)
      معارف(معارف 2 و 3 و 4)
      عربی(عربی 2 و 3)
      هست
      اینا رو نوشتم که کسانی دیگه ای هم رشته ی ما نیستن کمکی بکنن
      از قسم دادن بدم میاد اما مرگ من هر بازدیدی با یه نظر همراه باشه خیلی کمکه واسم
      درسمم همیشه بین 17 تا 19 هستش
      ببخشید اگه ناراحت شدید و تند حرف زدم بازم من عذذر میخوام

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      مرور - دادن آزمون در خانه
      برنامه هم خودتون هرچی ضعف دارید کار کنید!
      سوالتون مثل این میمونه که برین رستوران به گارسون بگید چی میل دارم؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از هر درس یه مبحث مشخص کن و رو تست های اون سرمایه گذاری کن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      منم تقریبا شرایط شمارو دارم ولی اصلا استرس به خودم راه نمیدم و فقط درسم رو میخونم. نه خرخونی میکنم و نه خیلی کم میخونم. خیلی مفید روزی چند ساعت درس هارو به خصوص درس های پیش رو میخونم.
      شما اگه پیش رو تسلط داشته باشی خود به خود پایه را هم حداقل 50 درصد بلدی کم و بیش
      روی درس های اختصاصی که ضریب بالایی دارند بیشتر سرمایه گذاری کن مثل حساب دیفرانسیل، فیزیک و شیمی. اینارو بیشتر بخون
      وقتت رو روی درس هایی که سوالات کم با ضریب پایین تو کنکور دارند تلف نکن مثل گسسته و جبر و ...
      عمومی ها رو هم مفید بخون اما نه به اندازه اختصاصی مثلا واسه عمومی ها روی درس هایی که سریع تر تموم میشند مثل عربی یا زبان یا زبان فارسی یا ... وقت بزار. من فکر میکنم با این وقتی که باقی مونده نمیشه ادبیات این 3 سال را کامل خوند ولی میشه یه قسمتی ازش رو خوند مثل آرایه ها یا ...
      من خودم واسه کنکور هیچ برنامه ای واسه درس های گسسته و جبر و هندسه پایه ندارم و ادبیات را قسمتی میخونم و کامل نمیخونم. اما روی اختصاصی ها مثل شیمی و فیزیک و دیفرانسیل دارم وقت میزارم. عربی و زبانم چون خوبه گذاشتم تو یک ماه آخر بخونم.
      شما ناامید نشی 50 درصد قضیه حله. 50 درصد دیگه هم به اراده و پشتکار خودت تو این 4 ماه برمیگرده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن