خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کیه که نخواد رتبه خوبی بیاره ؟!!

به نام نامی نامی که نامش نامی نام هاست
      سلام دوستان

رفقای کنکوری

این تاپیک ایجاد شده برای چند روز باقی مانده تا اول مهر

هدف :
      هدف از ایجاد تاپیک مشورت کردن در رابطه با

روش مطالعه در مدرسه ها

منابع مطالعاتی

و ....

میخوایم این اطلاعاتمون رو به اشتراک بزاریم تا انشالله به یک نتیجه درست برسیم

لطفا اسپم ندید

سوال بپرسید و جوابتون رو بگیرید .

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اول سوالات خودم

دوم تجربی

معدل سال قبل 19.80

سمپاد

1- چه منابع تستی و آموزشی برای دروس

ریاضی

فیزیک

شیمی

زیست

ادبیات

عربی

دینی

زبان

پیشنهاد می کنید . شاید سوال تکراری باشه - ولی تو رو خدا آدم رو تو شک نزارید . من شرایط درسیم رو بالا نوشتم . منبع مناسب خودم ( 100 منبع نگید )

2- اگر دوستان کنکوری و دانشجویان عزیز روش مطالعه خاصی داره در دروس بالا بگه

ممنون

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من در رابطه با منابع خیلی تحقیق کردم از جمله منابع رتبه های برتر کنکور و...اینا از نظر من بهترین منابع هستند.ریاضی؛خیلی سبز یا مهروماه هر کدوم که باهاش راحت ترید.فیزیک؛گاج میکرو نقره ای-شیمی؛برای دوم مبتکران و برای سوم و پیش خیلی سبزالبته بعضیها میگن پیش1 مبتکران زیاد فرقی ندارن شما باید ببینید با کدومش راحت تر میتونید ارتباط برقرار کنید.زیست؛تمام الگوها رو بخرید و اگر توانش مالیشو دارید گاج نقره ایرو هم برای زیست تهیه کنید اگر هم توانش نیست همون الگو کافی هست فقط دقیق بخونید و پاسخها رو دقیق بررسی کنید و اگر لازم بود حتما نکته برداری کنید.ادبیات؛لزومی نداره خودتونو درگیر چندین کتاب برای ادبیات کنید دوست من فقط ادبیات موضوعی گاج رو تهیه کرد و با دقیق خوندنش تونست ادبیاتو تو کنکور بالای 80 بزنه.عربی؛من خودم برای عربی کتاب زیاد دارم از جمله فوت و فن و مبتکران و گاج اما گاج عربی رو از همشون بیشتر قبول دارم بعضی مولفین هستند که برای اینکه مثلا بگن تستای کتابای عربیشون سخت طراحی شده،میان درس نامه های انسانی رو توش میذارن که اصلا تو کنکور تجربی نمیاد اما گاج درس نامه ی قابل درک و تستای استانداردی داره.دینی؛کتاب تست خاصی نمیخواد همون گاج میکروبرای دینی خیلی مناسبه و از چاپ 92 و یا 93 اگه گاج دارین،نیازی به خرید چاپ جدید نیست. چون کتابدرسی از سال 92 به بعد تغییری در این درس نداشته و فقط تو سال 92 درس 6 پیش تغییر کرده. زبان؛برای زبان هم که اکثرا کتاب اناری رو قبول دارن و توصیه میکنن.اما در پایان اینو بگم که اینقدر خودتونو درگیر منابع نکنید تابستون داره تمام میشه اینقدر در تهیشون تاخیر نکنید و وسواس به خرج ندید.منابع اونقدرا هم اهمیت ندارن که بعضی دوستان اینقدر درگیرش شدن خیلیها رو میشناسم که با پیش پا افتاده ترین کتابها به بهترین رتبه ها رسیدن.شما اگر بهترین منابع دنیا رو هم داشته باشی اما با کیفیت نخونیش هیچ فایده ای نداره.هر کتابی که تهیه میکنی اونو بارها و بارها بخون و روش مسلط شو فقط همین.

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza-alijani نمایش پست ها
      اول سوالات خودم

دوم تجربی

معدل سال قبل 19.80

سمپاد

1- چه منابع تستی و آموزشی برای دروس

ریاضی

فیزیک

شیمی

زیست

ادبیات

عربی

دینی

زبان

پیشنهاد می کنید . شاید سوال تکراری باشه - ولی تو رو خدا آدم رو تو شک نزارید . من شرایط درسیم رو بالا نوشتم . منبع مناسب خودم ( 100 منبع نگید )

2- اگر دوستان کنکوری و دانشجویان عزیز روش مطالعه خاصی داره در دروس بالا بگه

ممنون
      با سلام
      اینایی که میگم برا شما که دومی خوبه
      ریاضی : ریاضی میکرو گاج

فیزیک : سیر تا پیاز یا مبتکران غلامعلی محمودزاده ( اسمش دقیق یادم نیس )

شیمی : سیر تا پیاز خوبه صفر کلوین هم بد نیس

زیست : فاگوزیست + یه منبع تستی مثه الگو

ادبیات : محوری گاج

عربی : محوری گاج

دینی : نمیخاد چیزی

زبان : اینم چیزی نمیخاد ولی شهاب اناری یه جزوه برا گرامر اول و دوم داره خوبه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahoo3654 نمایش پست ها
      من در رابطه با منابع خیلی تحقیق کردم از جمله منابع رتبه های برتر کنکور و...اینا از نظر من بهترین منابع هستند.ریاضی؛خیلی سبز یا مهروماه هر کدوم که باهاش راحت ترید.فیزیک؛گاج میکرو نقره ای-شیمی؛برای دوم مبتکران و برای سوم و پیش خیلی سبزالبته بعضیها میگن پیش1 مبتکران زیاد فرقی ندارن شما باید ببینید با کدومش راحت تر میتونید ارتباط برقرار کنید.زیست؛تمام الگوها رو بخرید و اگر توانش مالیشو دارید گاج نقره ایرو هم برای زیست تهیه کنید اگر هم توانش نیست همون الگو کافی هست فقط دقیق بخونید و پاسخها رو دقیق بررسی کنید و اگر لازم بود حتما نکته برداری کنید.ادبیات؛لزومی نداره خودتونو درگیر چندین کتاب برای ادبیات کنید دوست من فقط ادبیات موضوعی گاج رو تهیه کرد و با دقیق خوندنش تونست ادبیاتو تو کنکور بالای 80 بزنه.عربی؛من خودم برای عربی کتاب زیاد دارم از جمله فوت و فن و مبتکران و گاج اما گاج عربی رو از همشون بیشتر قبول دارم بعضی مولفین هستند که برای اینکه مثلا بگن تستای کتابای عربیشون سخت طراحی شده،میان درس نامه های انسانی رو توش میذارن که اصلا تو کنکور تجربی نمیاد اما گاج درس نامه ی قابل درک و تستای استانداردی داره.دینی؛کتاب تست خاصی نمیخواد همون گاج میکروبرای دینی خیلی مناسبه و از چاپ 92 و یا 93 اگه گاج دارین،نیازی به خرید چاپ جدید نیست. چون کتابدرسی از سال 92 به بعد تغییری در این درس نداشته و فقط تو سال 92 درس 6 پیش تغییر کرده. زبان؛برای زبان هم که اکثرا کتاب اناری رو قبول دارن و توصیه میکنن.اما در پایان اینو بگم که اینقدر خودتونو درگیر منابع نکنید تابستون داره تمام میشه اینقدر در تهیشون تاخیر نکنید و وسواس به خرج ندید.منابع اونقدرا هم اهمیت ندارن که بعضی دوستان اینقدر درگیرش شدن خیلیها رو میشناسم که با پیش پا افتاده ترین کتابها به بهترین رتبه ها رسیدن.شما اگر بهترین منابع دنیا رو هم داشته باشی اما با کیفیت نخونیش هیچ فایده ای نداره.هر کتابی که تهیه میکنی اونو بارها و بارها بخون و روش مسلط شو فقط همین.
      ببخشید من متوجه اینکه شما سال دومی هستید نشدم اما به جز منابعی که برای پیش گفتم و کتاب اناری که جامع سوم و پیش هست بقیش به دردتون میخورن.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن