خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

ژنتیک و گیاهی به زبان ادیمزاد مهروماه

سلام من امسال از ریاضی به تجربی تغییر رشته دادم و به نظر خودم باید ژنتیک و گیاهی ام رو قوی کنم

میخواستم بدونم که از روی کتاب تست به صورت کلی کار کنم بهتره یا اینکه برم و ژنتیک و گیاهی مهروماه (به زبان ادمیزاد ) رو بگیرم

اخه شنیدم این دو تا کتاب به صورت خیلی دقیق از 0 شروع کرده و همه چیزو گفته
      هر چی خدا بخواد

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب شما بهتر اول آموزشو خوب فرا بگیری بعد تستی بخونی ! بدون هیچ توشه ای ک نمیتونی تست بزنی !!

اگ از زیست واقعا چیزی نمیفهمی و میخوای از صفر شروع کنی دی وی دی آقای کرامتو بگیر !

اگ ک میخوای خودت بخونی ی کتابی بگیر ک درسنامه خوب داشته باش !
      مهروما گیاهیش خوبه ولی ژنتیکش فک نکنم جالب باش !من ک ازش خوشم نیومد !! تخته سیاه ژنتیکش بهتر

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط webadres نمایش پست ها
      سلام من امسال از ریاضی به تجربی تغییر رشته دادم و به نظر خودم باید ژنتیک و گیاهی ام رو قوی کنم

میخواستم بدونم که از روی کتاب تست به صورت کلی کار کنم بهتره یا اینکه برم و ژنتیک و گیاهی مهروماه (به زبان ادمیزاد ) رو بگیرم

هردوش
      هم باید آموزش مفهومی رو داشته باشی و هم اینکه تست های اون مبحث/مباحث رو بزنی!
      من که خودم گیاهی/ژنتیک مهر و ماه رو نداشتم ولی شنیدم کتاب ژنتیک خوبی دارن.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      خب شما بهتر اول آموزشو خوب فرا بگیری بعد تستی بخونی ! بدون هیچ توشه ای ک نمیتونی تست بزنی !!

اگ از زیست واقعا چیزی نمیفهمی و میخوای از صفر شروع کنی دی وی دی آقای کرامتو بگیر !

اگ ک میخوای خودت بخونی ی کتابی بگیر ک درسنامه خوب داشته باش !
      مهروما گیاهیش خوبه ولی ژنتیکش فک نکنم جالب باش !من ک ازش خوشم نیومد !! تخته سیاه ژنتیکش بهتر
      نه طوری نیست هیچی نفهمم از زیست اخه نهایی رو شدم 19.75 و در ضمن الا تست هم که میزنم اینجوریه که از 20 تا 12 تا درست میزنم
      هر چی خدا بخواد

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه طوری نیست هیچی نفهمم از زیست اخه نهایی رو شدم 19.75 و در ضمن الا تست هم که میزنم اینجوریه که از 20 تا 12 تا درست میزنم
      آها من فک کردم دیپ ریاضی داری و زیست هیچی نخوندی !

خب جوری ک خودت میگی اول بخون و تستاشو بزن !!

گیاهی ک مهروماه بگیر ولی ژنتیکو نمیدونم !
      اگ ی وقت کتاب سوم الگو رو بگیری خودش ژنتیکو خوب درس داده !!

ولی اگ کتاب جدا میخواستی ! تخته سیاه ژنتیک خود آموز کرامت ژنتیک مندلی مهروماه همه خوبن فقط باید بخونی !

چون کتابا سبک بیانشون فرق داره بعضیا میگن فلان کتاب خوب نیس و این حرفا !!
      ولی موضوع همه یکی !!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

منم مثه خودتم ولی تا آخر پیش دانشگاهی ریاضی بودم و کنکور ریاضی دارم... من جفتشو خریدم ولی زیاده....اما....خداییش اگه کامل بخونی همه چیز رو یاد میگیره شرط اولش اینه که وقت بزاری

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستم ژنتیک به زبان ادمیزاد مهروماه داره بدلیل کمبود وقت نمیتونه اون فصول مربوط به ژنتیک و خواستگاه ان ( + مسائل ترکیبی اون با گیاهی و اغازیان و قارچ که تا تا حالا ازش مطرح نشده) که 250 هست رو بخونه ایا فقط با درسنامه ها میتونه به جایی برسه میتونه امیدداشته باشه ؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دارم
      نخوندم
      خوبه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DROUGBA FC نمایش پست ها
      دوستم ژنتیک به زبان ادمیزاد مهروماه داره بدلیل کمبود وقت نمیتونه اون فصول مربوط به ژنتیک و خواستگاه ان ( + مسائل ترکیبی اون با گیاهی و اغازیان و قارچ که تا تا حالا ازش مطرح نشده) که 250 هست رو بخونه ایا فقط با درسنامه ها میتونه به جایی برسه میتونه امیدداشته باشه ؟
      کسی نیست خونده باشه؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن