خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

Dvd برای ریاضی تجربی هم آموزش هم تست

دوستان سلام...میخواستم ببینم برای ریاضی تجربی چه دی وی دی هایی خوبه؟؟؟؟؟افبا یا رهپویان دانش و........لطفا بگید کدومشون خوبه من هم فایل تصویری افبا رو دیدم هم رهپویان دانش...به نظرم تو ریاضی افبا همه تو کار هم دخالت میکنن و یه جورایی کل کل...لطفا کمک کنید و دلیلتون رو بگید....مرسی

2. Top | #2
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      افبـآ به نظرم
      مویینی و مقدم تدریسشون خوبه

من برای رسیدن به آرامش،
      تنها به تکرار اسم تو بسنده خواهم کرد .

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آره به نظر منم خوب بود اما از وقت فایل اموزششون رو تو سایت دیدم فهمیدم تو کار هم خیلی دخالت میکنن و به نوعی کل کل کلا

4. Top | #4
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نمیشه گفت کل کل . یه جاهایی مقدم میپره وسط حرف مویینی ولی میشه چشم پوشی کرد .
      مجموعه جدیدشون که سیاح نیا نیس باید قوی تر باشه به نظرم

من برای رسیدن به آرامش،

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh15 نمایش پست ها
      نمیشه گفت کل کل . یه جاهایی مقدم میپره وسط حرف مویینی ولی میشه چشم پوشی کرد .
      مجموعه جدیدشون که سیاح نیا نیس باید قوی تر باشه به نظرم
      واقعا نیست؟؟؟؟مطمئنی؟؟؟؟....راستی به نظر تو توی آموزش هم خوب کار کرده؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نمیگم نیس یه جاهایی هست . اینکه مقدم توضیحات مویینی رو قطع میکرد هست ولی کل کل به اونصورت ندارند .
      خود من اعصابم خورد میشد ولی اموزشش واقعا خوبه .
      درضمن من مجموعه جدیدشون رو ندیدم . قبلی رو میگم

من برای رسیدن به آرامش،

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من تمام موسسه ها دارم الان کامل برات بررسی میکنم

افبا : تست محور فقط روی تست توضیح میدن لحن بیان شروین بد هست خوب تست حل نمیکنه کلا اموزش جامع نداره

منتظری : درسنامه محور خوب توضیح میده ولی تست کم حل میکنه

مسعودی : سری جدید عالیه هم توضیح میده مفاهیم رو همم تست خوب حل میکنه تا سراسری ۹۲ هم تست حل میکنه فقط چون مثال زیاد حل میکنه و تست زیاد میزنه طولانیه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gole yakh نمایش پست ها
      من تمام موسسه ها دارم الان کامل برات بررسی میکنم

افبا : تست محور فقط روی تست توضیح میدن لحن بیان شروین بد هست خوب تست حل نمیکنه کلا اموزش جامع نداره

منتظری : درسنامه محور خوب توضیح میده ولی تست کم حل میکنه

مسعودی : سری جدید عالیه هم توضیح میده مفاهیم رو همم تست خوب حل میکنه تا سراسری ۹۲ هم تست حل میکنه فقط چون مثال زیاد حل میکنه و تست زیاد میزنه طولانیه
      مرسی به نظرم منتظری بهتره چون با یادگرفتن مفهوم و مبحث و آموزش کمی تست و کار کردن تست زیاد خودت میشه قوی شد...فقط این منتظری اسم موسسش چیه؟؟؟؟...همون منتظریه یا اسم اسنادش منتظریه؟؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh15 نمایش پست ها
      نمیگم نیس یه جاهایی هست . اینکه مقدم توضیحات مویینی رو قطع میکرد هست ولی کل کل به اونصورت ندارند .
      خود من اعصابم خورد میشد ولی اموزشش واقعا خوبه .
      درضمن من مجموعه جدیدشون رو ندیدم . قبلی رو میگم
      مرسی فرزانه جان خیلی ممنون....والا خودمم موندم...آخه زنگ زدم موسسه هدف گفت واسه کلاس ریاضی مقدم نیا 1 میلیون و 800 هزار تومن میگیره ...واسه همین گفتم دی وی دی بهتره

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Safa021 نمایش پست ها
      مرسی به نظرم منتظری بهتره چون با یادگرفتن مفهوم و مبحث و آموزش کمی تست و کار کردن تست زیاد خودت میشه قوی شد...فقط این منتظری اسم موسسش چیه؟؟؟؟...همون منتظریه یا اسم اسنادش منتظریه؟؟
      خواهش میکنم اسم استادش منتظریه و اسم موسسش حرف اخر هست ... از منتظری خواستی بگیری احتمال و امارش عالیه و همچنین مبحث تابع

بقیه مباحثش مثل حد و مشتق چنگی به دل نمیزنه ینی خوب نیست

کلا هم مفهوم خاستی هم تست مسعودی خوبه اون جمع بندی ریاضیشو میگم ریاضی در 24 ساعت

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Safa021 نمایش پست ها
      اسم موسسه اش حرف آخره. اگه جامعش رو بگیری فکر کنم حجمش خیلی زیاد باشه.یکی از دوستام جمع بندیش رو گرفته بود خیلی ازش تعریف میکرد

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      حجم ریاضیات پایه منتظری 90 گیگ هست

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V a h i d نمایش پست ها
      اسم موسسه اش حرف آخره. اگه جامعش رو بگیری فکر کنم حجمش خیلی زیاد باشه.یکی از دوستام جمع بندیش رو گرفته بود خیلی ازش تعریف میکرد
      پک 15 و 16 ریاضی تجربی.....عااااالیه....عالی.... گیرش همراه با یه کتاب خیلی سبز....اول یه مبحثو از روی کتاب اموزشیت بخونو یاد بگیر بعد برو سراغ دی وی دی...اونجا کامل جا میندازه...تست هم زیاد حل میکنه...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خواهش میکنم اسم استادش منتظریه و اسم موسسش حرف اخر هست ... از منتظری خواستی بگیری احتمال و امارش عالیه و همچنین مبحث تابع بقیه مباحثش مثل حد و مشتق چنگی به دل نمیزنه ینی خوب نیست کلا هم مفهوم خاستی هم تست مسعودی خوبه اون جمع بندی ریاضیشو میگم ریاضی در 24 ساعت
      والا مسعودی حجمش خیلی زیاده مثلا مشتق12 دی وی دی که میشه 18 ساعت من هم مسعودی رو داشتم هم آفبا . آفبا خیلی خیلی بهتره حجم معقول تری داره مثلا همین مشتق 3 دی وی دی. بیشتر روی تست تمرکز میکنن چون کنکور تستی میاد

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خواهش میکنم اسم استادش منتظریه و اسم موسسش حرف اخر هست ... از منتظری خواستی بگیری احتمال و امارش عالیه و همچنین مبحث تابع

بقیه مباحثش مثل حد و مشتق چنگی به دل نمیزنه ینی خوب نیست

کلا هم مفهوم خاستی هم تست مسعودی خوبه اون جمع بندی ریاضیشو میگم ریاضی در 24 ساعت
      به نظر تو مسعودی خوبه؟؟؟؟یا منتظری؟؟؟؟؟...کدومش رو بگیرم...راستی جمع بندی فایده نداره که اول باید درس رو خوب یاد گرفت

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن