خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات

شما تست ها رو چطور علامتگذاری میکنید

همون طور که میدونید این موضوع برای دوران جمع بندی و جمع بندی دو روز قبل از ازمون های ازمایشی خیلی مهمه. ولی خیلیا این کار رو درست انجام نمیدن یا زمان خیلی زیادی طول میکشه که نحوه درست این کار رو بفهمن.حالا شما روش خودتون رو در این رابطه بیان کنید تا به یه جمع بندی درست برسیم.
      .
      .
      .
      من برای این کار از سه خودکار قرمز و ابی و سبز استفاده میکنم.تست های که بنظرم نکته اموزشی خوبی دارن رو"البته نه اینکه تو پاسخنامه نکته دارباشه"با خودکار قرمز زیرشون خط میکشم.تست هایی که نمینونم حل کنم یا به زحمت و با صرف وقت زیاد حل میکنم با خودکار ابی زیرشون خط میکشم.بقیه تست ها رو هم با خط سبز زیرشون خط میکشم و از بین این تست های سبز چند تا رو پر رنگ میکنم برای هر گونه مروری.
      ......و برای دوران جمع بندی و مرور از تست های قرمز و ابی و گاها از سبز های پر رنگ استفاده میکنم.
      .
      .ازتون خواهش میکنم شما هم روشتون رو بگید تا اگه روش کسی تو این کار غلطه اصلاحش کنه.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیزم ممکنه خیلی ها با این حرفم موافق نباشن اما به نظر من یه کتاب جمعبندی بگیر و خودتو از شر خلاصه نویسی راحت کن!
      کتاب خوب هم واسه اینکار خداروشکر کم نداریم از سیب مهروماه بگیر تا خط ویژه، از کتابای جیبی بگیر تا قطع رحلی
      به نظرم خلاصه نویسی کلا کار وقت گیریه الا در مواردی خاص که احساس میکنی باید خودت دست به قلم بشی تا مطلب برات جا بیوفته

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      دوست عزیزم ممکنه خیلی ها با این حرفم موافق نباشن اما به نظر من یه کتاب جمعبندی بگیر و خودتو از شر خلاصه نویسی راحت کن!
      کتاب خوب هم واسه اینکار خداروشکر کم نداریم از سیب مهروماه بگیر تا خط ویژه، از کتابای جیبی بگیر تا قطع رحلی
      به نظرم خلاصه نویسی کلا کار وقت گیریه الا در مواردی خاص که احساس میکنی باید خودت دست به قلم بشی تا مطلب برات جا بیوفته
      کی حرف از خلاصه نویسی زد !!!!!!!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کلاً تو تست ها هیچ علامتی نمیزنم وقتی دارم حل میکنم!
      اگه یه تست رو نتونسته باشم حلش کنم یا سوال خوب و سختی باشه کنارش با ماژیک فسفری یه علامت میزنم
      ...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دور تستایی که اشکال دارم دایره
      واونایی که به نظرم جالبن مربع میکشم
      یه سری استم هستن که به نظرم نیازمند نکته ای خاصن کنارشون ستاره میذارم
      اول هرفصلم تی برگ میچسبونم وعملکردم تواون مبحث سطح تستای کتاب و...رومینویسم
      برامن که جواب داده

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من با ماژیک علامت زن استفاده میکنم
      اونم نارنجی واسه تستایی که غلط زدم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من سوالایی ککه مهم بودن با بنفش غلط هامو با قرمز هایلایت میکزدم...
      سوتی دفعه قبلمو تو پاسخناممه مینوشتم...
      واسه من جواب داد
      خدای من..
      هر اتفاقی هم بیفته...
      حتی اگه امسال نتونم به اونی که ارزوشو دارم برسم تهش میدونم تا هستی نباید از ارزوم دست بکشم
      حتما یه دلیلی داشته که این ارزو تو من هست...این هدف...
      مطمعنم پشتمو خالی نمیکنی...
      محکم محکم دستمو بگیر خدا...
      دلم برات تنگه...
      محکم بگیر دستمو خدا....

8. Top | #8
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سوالایی که واسم نکته داره و یا می دونم موقع مرور میتونه خیلی چیزا رو با هم یادم بیاره یه علامت پیکان کنارشون می زنم . ( <--- )
      سوالاتی رو که غلط زدم ولی ناشی از بی دقتی بودن و می تونستم حلشون کنم علامت ضربدر می زنم کنارشون ( * )
      سوالاتی رو که غلط می زنم ولی اصلا اون مطلبشو نمی دونستم و تا حالا موضوعشم نمی دونستم علامت دایره می زنم کنارشون .

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      نشر جوکار یه روش خوب داره
      کنار هر تستش سه تا مربع خالی گذاشته
      دقیقا کاری مثه تیک 8 گاج
      هر بار که تست رو درست حل کنی تیک میزنی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منی (مهم نیست برای تست های ساده)
      ا اا ااا * *ا *اا *ااا ** *** سختی سوالا
      ح سوالای حفظی
      خ سوالایی که درسنامه های خوندنی دارن
      ^ا سوالایی که ترکیبیه با مبحثای فصل های بعد کتاب
      ا> سوالایی که ترکیبی با مبحثای سالای بعد
      دیگه یادم نماد

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      up

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من هر تستى که به نظرم دوباره بايد حلش کنم رو کنارش تيک ميزنم حالا هر چي اهميت تست بيشتر باشه تيک بيشترى هم ميخوره

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من این کار رو میکنم نمیدونم درسته یا ن

کنار تستی که بلدم و میدونم با مطالبی که یاد گرفتم بعدا هم بیام سراغ این تست حلش میکنم کنارش یه دایره توخالی میزارم

کنار تستی که حل کردمش ولی نکته ای توش هست و یا احساس می کنم بعدا شاید نتونم حلش کنم کنارش یه دایره که توش یه ضربدر هست میزارم

کنار تستی که واقعا سخته و نمیتونم حلش کنم ، شماره سوال رو هایلایت میگیرم یا کنارش ضربدر میزارم

* البته اگه کسی به مطالبی که خونده مسلط نباشه این کار اعتماد ب نفسش رو میاره پایین ، چون یبار میبینی همه سوالات یه صفحه کنارش ضربدر هست

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      up

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      همون طور که میدونید این موضوع برای دوران جمع بندی و جمع بندی دو روز قبل از ازمون های ازمایشی خیلی مهمه. ولی خیلیا این کار رو درست انجام نمیدن یا زمان خیلی زیادی طول میکشه که نحوه درست این کار رو بفهمن.حالا شما روش خودتون رو در این رابطه بیان کنید تا به یه جمع بندی درست برسیم.
      .
      .
      .
      من برای این کار از سه خودکار قرمز و ابی و سبز استفاده میکنم.تست های که بنظرم نکته اموزشی خوبی دارن رو"البته نه اینکه تو پاسخنامه نکته دارباشه"با خودکار قرمز زیرشون خط میکشم.تست هایی که نمینونم حل کنم یا به زحمت و با صرف وقت زیاد حل میکنم با خودکار ابی زیرشون خط میکشم.بقیه تست ها رو هم با خط سبز زیرشون خط میکشم و از بین این تست های سبز چند تا رو پر رنگ میکنم برای هر گونه مروری.
      ......و برای دوران جمع بندی و مرور از تست های قرمز و ابی و گاها از سبز های پر رنگ استفاده میکنم.
      .
      .ازتون خواهش میکنم شما هم روشتون رو بگید تا اگه روش کسی تو این کار غلطه اصلاحش کنه.

سلام ...منم دقیقا همین کارو میکردم ولی دیدم دگ هی مداد عوض کنی و اینا اصلا رنگی رنگی میشد یاد این نگاشی های بچه های ابتدایی میفتادم البته زیرش فقط خط می کشیدم منم ....
      ولی خوشم نیومد بعدش اومد رتبه بندی کردم مثل a b c
      اونی ک اسونه ولی نکته داشته = a
      اونی ک متوسط بود = B
      اونی ک دگ خیلی سخت بود میذاشتمش = C
      با همون مداد مشکی کنار شماره ی سوال همه رو مینوشتم ..این بهتر بود ب نظرم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن